شاهزاده چارلز، ولیعهد بریتانیا پس از یک هفته از قرنطینه خارج شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شاهزاده چارلز، ولیعهد بریتانیا پس از یک هفته از قرنطینه خارج شد جزئیات بیشتر🔽

الیزابت دوم ملکه بریتانیا که اکنون ۹۳ سال دارد آخرین بار در روز ۱۲ مارس با پسرش چارلز دیدار داشت یعنی یک روز پیش از آنکه نتیجهٔ مثبت تست کرونای بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا اعلام شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اهریمن زاده ویرس کرونا را هم فریب می‌دهد. نکشتش.

مث ولایتی ما!

تست اش چینی بود؟

گفته بودم اینها نوادگان ونورچشمیای خدا هستن وطوریشون نمیشه

کوسکش چطور نمرد ؟ مرگ فقط برا فقیر فقراست

آیا این یک خبره؟! پس، چه جالب!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا ضربه نهایی به بخش گردشگری بود/ دفاتر خدماتی از جیب هزینه می‌کنند / هیچ یک از هتل‌ها تعدیل نیرو نداشتند/ رئیس‌جامعه هتل‌داران: برآوردی از خسارت‌های کرونا نداریمنبض صنعت گردشگری حالا کندتر از قبل می‌زند و با اتفاقات یکسال اخیر نفس‌های این حرفه به شماره افتاده و فعالان این عرصه با ناامیدی چشم به آینده‌ای مبهم دوخته اند؛ روزهایی که شاید باز هم شاهد رونق گردشگری در کشور باشیم و این صنعت از کما خارج شود. هر صنف تیغ زنی بود داره ضرر میکنه و این خوبه شما ها که عرضه نظارت نداشتین بذارین کرونا سرشونو به سنگ بزنه و بدونن بدون مشتری هیچی نیستن.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شورش در زندان عادل‌آباد شیراز؛ از «فرار از زندان» خبری نبودشورش در زندان عادل‌آباد شیراز؛ از «فرار از زندان» خبری نبود جزئیات بیشتر🔽 هرجا دوست دارید گیومه میزارید، هر جا دوست ندارید نه. کلا قاعده ندارید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

محکومیت قطعی چهار نفر از امضاکنندگان نامه درخواست استعفای خامنه‌ای به بیش از ۴۰ سال زندانمحکومیت قطعی چهار نفر از امضاکنندگان نامه درخواست استعفای خامنه‌ای به بیش از ۴۰ سال زندان بر اساس اطلاعات موجود این حکم روز یکشنبه با مراجعه وکیل این فعالان سیاسی به دادگستری استان خراسان رضوی به صورت شفاهی به وی ابلاغ شده است. این هم از برکات انقلابی که شعارش آزادی بود همش۴۰ سال؟؟؟؟!!!!!!!!! کمه ۴۰ سال زندان برای باشرفترین وآزاده ترین انسانها. ظلم پایدار نیست
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

زالی: تهران از نظر شیوع و میزان ابتلا یکی از کانون‌های کرونا در کشور استتهران- ایرنا- فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران با بیان اینکه با توجه به شرایط فعلی استان تهران، کنترل اپیدمی تحت تاثیر دو عامل مداخلات مدیریتی و رفتار مردم است، گفت: درحال حاضر کلان شهر تهران از نظر شیوع، میزان ابتلا، میزان بیماران بستری و مراجعات بیمارستانی یکی از کانون‌های کوویید ۱۹ در کشور است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان کرونا در جهان از ۶۶۰هزار نفر گذشت؛ از ساکنان نیویورک خواسته شد سفر نکنند🔺شمار مبتلایان کرونا در جهان از ۶۶۰هزار نفر گذشت؛ از ساکنان نیویورک خواسته شد سفر نکنند ⚡️براساس داده‌های دانشگاه جانز هاپکینز آمار مبتلایان به کرونا درجهان از ۶۶۰هزار نفر گذشته و بیش از۳۰ هزار نفر به دلیل ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش دولت موقت سوریه به اعلام همبستگی ولیعهد ابوظبی با بشار اسددولت موقت؟! 😂😂 سلام، آیا خبرگزاری آناتولی فارسی در تلگرام کانالی دارد؟ چند کانال با نام این خبر گزاری در حال فعالیت هستند دولت موقت سوریه؟مگه دولت دایمی نمیاد سرکار؟ شما هم مثل بعضی از خبرگزاری های ما توهم داری ها فسدیق
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »