آغاز رای گیری شورای امنیت درباره پیش نویس قطعنامه آمریکا برای تمدید تحریم های ایران

24/05/1399 01:46:00 ق.ظ

آغاز رای گیری درباره پیشنویس قطعنامه آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران جلسه رای گیری شورای امنیت برای اعلام نظر اعضا درباره پیشنویس قطعنامه آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران آغاز شد. ١۵ عضو سازمان ملل قرار است رای خود را اعلام کنند.

جلسه رای گیری شورای امنیتی برای اعلام نظر اعضا درباره پیش نویس قطعنامه آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران آغاز شد. آمریکا در پیش نویس قطعنامه خود خواهان تمدید تحریم های تسلیحاتی ایران شده است که پیشتر شورای امنیت علیه کشورمان وضع کرده بود. تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (اواخر مهرماه) سال جاری به پایان خواهد رسید.

دولت آمریکا با ارائه پیش‌نویس قطعنامه‌ خود که برای بار دوم انجام می‌شود، به دنبال جلب حمایت دیگر کشورهای عضو شورا برای تمدید این تحریم است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ظریف: آمریکا برای شورای امنیت شعور قائل نیست/قطعنامه تمدید تحریم رای نمی‌آوردوزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: یقین دارم که قطعنامه آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی رای نخواهد آورد و به احتمال قریب به یقین با قطعنامه جدیدی روبه‌رو نمی‌شویم.

کلی کرفت: قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران آخر هفته در شورای امنیت به رای گذاشته می‌شودکلی کرفت: قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران آخر هفته در شورای_امنیت به رای گذاشته می‌شود او اضافه کرد که این رای گیری در شورای امنیت در واقع یک انتخاب بین «رای دادن به تروریسم یا رای دادن به صلح و امنیت در جهان» است.

آغاز بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت در مجلسجلسه رای اعتماد | بررسی صلاحیت حسین مدرس خیابانی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت در مجلس شورای اسلامی آغاز شد وزیر صمت | نماینده مردم ارومیه در مجلس: مدرس خیابانی بیش از یک سال قائم مقام و چندین ماه سرپرست این وزارتخانه بوده و هم اکنون اشراف کاملی به این وزارت‌خانه دارد و نواقصات آن را می شناسد

وزیر آموزش ترکیه: سال تحصیلی جدید را 31 اوت با آموزش از راه دور آغاز می‌کنیموزیر آموزش ترکیه: سال تحصیلی جدید را 31 اوت با آموزش از راه دور آغاز می‌کنیم

وزیر بهداشت ترکیه: کلاس‌های حضوری حداقل‌ یک ماه دیرتر آغاز شودوزیر بهداشت ترکیه: کلاس‌های حضوری حداقل‌ یک ماه دیرتر آغاز شود کووید۱۹ کرونا

آیا قانونی برای منع حضور خبرنگاران در جلسات علنی دادگاه‌ها وجود دارد؟