کووید۱۹, کرونا, فخرالدین کوجا وزیر بهداشت ترکیه, کرونا, کووید-19

کووید۱۹, کرونا

وزیر بهداشت ترکیه: کلاس‌های حضوری حداقل‌ یک ماه دیرتر آغاز شود

- خبرگزاری آناتولی

12/08/2020 09:10:00 ب.ظ

وزیر بهداشت ترکیه: کلاس‌های حضوری حداقل‌ یک ماه دیرتر آغاز شود کووید۱۹ کرونا

- خبرگزاری آناتولی

استانبول/خبرگزاری آناتولیوزیر بهداشت ترکیه: پیشنهاد ما این است که کلاس‌های حضوری حداقل‌ برای یک ماه دیرتر آغاز شده و در صورت لزوم به صورت آنلاین برگزار شود. آموزش حضوری به صورت مرحله‌ای انجام شود. وزیر بهداشت ترکیه ( آمار ابتلا به کرونا): اگر شیب ابتلا به همین صورت ادامه یابد، ممکن است برخلاف میل‌مان به شرایط اتخاذ تدابیر شدیدتر بازگردیم.

فرمانده سپاه اولین دوز واکسن ایرانی کرونا را دریافت کرد- اخبار نظامی | دفاعی | امنیتی - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim شبکه ایرانی العالم: حمله به کشتی اسرائیلی پاسخی به بمباران فرودگاه «ضبعه» سوریه بود درگیری و شعارهای ضد حکومتی در جشن هواداران پرسپولیس | DW | 31.07.2021

وزیر بهداشت ترکیه: در روزهای آینده، مطالعات جدیدی را در مورد کووید-19 مطرح و تنظیمات جدیدی راه‌اندازی خواهیم کرد. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

وزیر بهداشت: واکسن ایرانی کرونا بزودی ارزیابی بالینی می شودتهران - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برای اینکه از دنیا عقب نیافتیم با شرکت‌های دانش بنیان و موسسه رازی و پاستور در زمینه تولید واکسن کرونا تلاش کردیم و در سه تا چهار مورد همکاری مشترک، واکسن‌ها تقریبا مدل انسانی را پاس کرده و بزودی وارد مرحله ارزیابی بالینی می‌شویم.

وزیر بهداشت: رویکرد جدیدمان، فشار و جریمه استوزیر بهداشت با تاکید بر لزوم پرهیز از عادی انگاری ها در شرایط کرونا و اهمیت اعتلای رفتار بهداشتی مردم در این دوران، گفت: در کنار خواهش‌های مستمر، رویکرد جدیدمان فشار و جریمه است و اگر کسی حریم شکند و پروتکل‌ها و شیوه نامه ها را شکست، باید برخورد سنگین کرد.

وزیر بهداشت آلمان: اطلاعات کافی در مورد واکسن روسیِ کرونا نداریموزیر بهداشت آلمان: اطلاعات کافی در مورد واکسن روسیِ کرونا نداریم در مورد واکسن تولید شده کرونا در روسیه تردید وجود دارد مقامات روس در رابطه با این واکسن اطلاعات شفافی ارائه نکرده‌اند مساله مهم و کلیدی تولید محصولی ایمن و تست شده است نه ساخت اولین واکسن!

وزیر دفاع ترکیه به همراه فرماندهان ارتش عازم جمهوری آذربایجان شد- خبرگزاری آناتولی

وزیر آموزش ترکیه: سال تحصیلی جدید را 31 اوت با آموزش از راه دور آغاز می‌کنیموزیر آموزش ترکیه: سال تحصیلی جدید را 31 اوت با آموزش از راه دور آغاز می‌کنیم

افزایش احتمال لو رفتن سئوالات کنکور درصورت اجرای پروتکل‌های جدید وزارت بهداشترئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: در صورتی که می‌خواستیم موارد موردنظر وزارت بهداشت را اجرایی کنیم، اتفاقی می‌افتاد که خط قرمز ما بود و آن این بود که حتی در صورت تامین فضای کافی و ایجاد فاصله دو متری بین داوطلبان، باید سوالات کنکور به ۳۹۰ شهر ارسال می‌شد و در آنجا بر اساس فاصله‌گذاری جدید پلمب سوالات باز می‌شد و دفترچه‌ها مجددا مرتب می‌شدند که در این صورت احتمال لو رفتن سئوالات کنکور افزایش می‌یافت.