وزیر بهداشت ترکیه: کلاس‌های حضوری حداقل‌ یک ماه دیرتر آغاز شود

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

وزیر بهداشت ترکیه: کلاس‌های حضوری حداقل‌ یک ماه دیرتر آغاز شود کووید۱۹ کرونا

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وزیر بهداشت ترکیه: پیشنهاد ما این است که کلاس‌های حضوری حداقل‌ برای یک ماه دیرتر آغاز شده و در صورت لزوم به صورت آنلاین برگزار شود. آموزش حضوری به صورت مرحله‌ای انجام شود.

وزیر بهداشت ترکیه ( آمار ابتلا به کرونا): اگر شیب ابتلا به همین صورت ادامه یابد، ممکن است برخلاف میل‌مان به شرایط اتخاذ تدابیر شدیدتر بازگردیم. وزیر بهداشت ترکیه: در روزهای آینده، مطالعات جدیدی را در مورد کووید-19 مطرح و تنظیمات جدیدی راه‌اندازی خواهیم کرد. فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه: رعایت تدابیر هنوز در سطح خواسته‌مان نیست. عدم رعایت آن ممکن است منجر به پشیمانی شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر بهداشت: واکسن ایرانی کرونا بزودی ارزیابی بالینی می شودتهران - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برای اینکه از دنیا عقب نیافتیم با شرکت‌های دانش بنیان و موسسه رازی و پاستور در زمینه تولید واکسن کرونا تلاش کردیم و در سه تا چهار مورد همکاری مشترک، واکسن‌ها تقریبا مدل انسانی را پاس کرده و بزودی وارد مرحله ارزیابی بالینی می‌شویم.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت: رویکرد جدیدمان، فشار و جریمه استوزیر بهداشت با تاکید بر لزوم پرهیز از عادی انگاری ها در شرایط کرونا و اهمیت اعتلای رفتار بهداشتی مردم در این دوران، گفت: در کنار خواهش‌های مستمر، رویکرد جدیدمان فشار و جریمه است و اگر کسی حریم شکند و پروتکل‌ها و شیوه نامه ها را شکست، باید برخورد سنگین کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت آلمان: اطلاعات کافی در مورد واکسن روسیِ کرونا نداریموزیر بهداشت آلمان: اطلاعات کافی در مورد واکسن روسیِ کرونا نداریم در مورد واکسن تولید شده کرونا در روسیه تردید وجود دارد مقامات روس در رابطه با این واکسن اطلاعات شفافی ارائه نکرده‌اند مساله مهم و کلیدی تولید محصولی ایمن و تست شده است نه ساخت اولین واکسن!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر دفاع ترکیه به همراه فرماندهان ارتش عازم جمهوری آذربایجان شد- خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر آموزش ترکیه: سال تحصیلی جدید را 31 اوت با آموزش از راه دور آغاز می‌کنیموزیر آموزش ترکیه: سال تحصیلی جدید را 31 اوت با آموزش از راه دور آغاز می‌کنیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش احتمال لو رفتن سئوالات کنکور درصورت اجرای پروتکل‌های جدید وزارت بهداشترئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: در صورتی که می‌خواستیم موارد موردنظر وزارت بهداشت را اجرایی کنیم، اتفاقی می‌افتاد که خط قرمز ما بود و آن این بود که حتی در صورت تامین فضای کافی و ایجاد فاصله دو متری بین داوطلبان، باید سوالات کنکور به ۳۹۰ شهر ارسال می‌شد و در آنجا بر اساس فاصله‌گذاری جدید پلمب سوالات باز می‌شد و دفترچه‌ها مجددا مرتب می‌شدند که در این صورت احتمال لو رفتن سئوالات کنکور افزایش می‌یافت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »