آزمایش موشکی کره شمالی همزمان با ابراز تمایل برای مذاکره مجدد با آمریکا

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

کره شمالی تنها چند ساعت پس از آنکه برای از سرگیری مذاکرات با آمریکا ابراز تمایل کرد، یک آزمایش موشکی انجام داده است. اگر این خبر تأیید شود این دهمین آزمایش موشکی کره شمالی از ماه مه سال ۲۰۱۹ تا کنون است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

کره شمالی تنها چند ساعت پس از آنکه برای از سرگیری مذاکرات با آمریکا ابراز تمایل کرد، یک آزمایش موشکی انجام داده است.گفته می‌شود دو موشکی که در این آزمایش پرتاب شدند از نوع کوتاه‌برد بوده. برد این موشک‌ها حداکثر هزار کیلومتر یا کمتر است.

به گفته این مقام کره شمالی، آنها مایلند بحث‌های"جامع" را در یک زمینه‌های توافق شده از سوی طرفین از سر گیرند. با این حال، ساعاتی پس از صحبت چو سون هویی مبنی بر استقبال متقابل کره شمالی برای سرگیری مذاکرات، گزارش‌هایی از آزمایش موشک‌های کوتاه‌برد این کشور منتشر شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کره شمالی دو موشک کوتاه‌برد جدید آزمایش کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

برنامه موشکی ایران؛ گفت‌و‌گوی یورونیوز با حسین علایی و فواد ایزدیبرخی در تهران، واشنگتن و هم‌پیمانانش در خاورمیانه را دلیل توسعه برنامه موشکی ایران می‌دانند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کره جنوبی از پرتاب موشک‌های بُرد کوتاه توسط کره شمالی خبر داداین دور جدید از موشک‌پرانی در حالی انجام شد که تنها چند ساعت پیش از آن، مقامات کره شمالی از آمادگی خود را برای از سر گرفتن مذاکرات با ایالات متحده آمریکا خبر داده بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ساعاتی بعد از ابراز تمایل برای مذاکره مجدد با آمریکا؛ کره شمالی دو پرتابه دیگر شلیک کردرئیس ستاد مشترک ارتش کره جنوبی اعلام کرد که کره شمالی دو پرتابه شلیک کرده است. به گزارش رویترز، کره شمالی بامداد سه شنبه ۱۹ شهریور به وقت محلی ساعاتی پس اینکه یک مقام آن کشور از آمادگی برای از سرگیر
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کره شمالی اعلام کرد آماده از سرگیری گفت‌وگوهای هسته‌ای با آمریکا استکره شمالی اعلام کرد آماده از سرگیری گفت‌وگوهای هسته‌ای با آمریکا است کره شمالی اعلام کرده است که آماده از سرگیری گفت‌وگوهای هسته‌ای با ایالات متحده است و می‌تواند از اواخر ماه سپتامبر (شهریور ماه) مذاکرات را از شروع کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کره شمالی دو موشک کوتاه‌برد جدید آزمایش کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »