آزمایش تک دوز واکسن کرونا روی انسان در آمریکا

02/07/1399 05:14 ب.ظ

آزمایش‌های واکسن کرونای تک دوز که در آمریکا تولید شده٬ از امروز روی داوطلبان آغاز می‌شود. - خبرگزاری آناتولی

آزمایش‌های واکسن کرونای تک دوز که در آمریکا تولید شده٬ از امروز روی داوطلبان آغاز می‌شود. - خبرگزاری آناتولی شرکت جانسون و جانسون(Johnson&Johnson) که دفتر مرکزی آن در ایالات متحده آمریکا است، مطالعه نهایی خود را برای تست واکسن کرونای تک دوز با مشارکت گسترده آغاز می‌کند.

واکسن تولید شده از امروز بر روی 60 هزار داوطلب در ایالات متحده آمریکا، آفریقای جنوبی، آرژانتین، برزیل، شیلی، کلمبیا، مکزیک آزمایش خواهد شد.

این مطالعه یکی از گسترده ترین مطالعات واکسن کووید-19 در جهان تا به امروز بوده و گفته می‌شود از الگوی واکسن ابولا برای تولید آن استفاده شده است. برخلاف 3 واکسن دیگر آمریکایی که در مرحله آزمایشات پایانی قرار دارند، یک دوز از واکسن تولید شده شرکت جانسون به داوطلبان تزریق خواهد شد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

آمار مرگ در اثر ویروس کرونا در آمریکا از ۲۰۰ هزار نفر گذشت - BBC News فارسیداده های دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که آمار مرگ در اثر ابتلا به ویروس کرونا در آمریکا اکنون از ۲۰۰ هزار نفر عبور کرده است. امریکایی کمتر جهان ایمن تر Don’t spread lie. Viva Trump. Trump 2020. 🇺🇸✌🏻❤️ یاد داستان اون خیاطه افتادم که سر راه قبرستون خیاطی داشت😅 هر تابوتی را که می بردن یه سنگ می انداخت توی کوزه قبل از بستن مغازه می شمرد. تا یه روزی مغازه باز نشد و مردم سراغشو گرفتن. همسایش گفت خیاط در کوزه افتاد😀 حالا شما هم بشمر😂😂😂

شمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 204 هزار و 577 نفر رسیدشمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 204 هزار و 577 نفر رسید

پوتین: به کارکنان سازمان ملل مجانی واکسن کرونا می‌زنیمرئیس جمهور روسیه اعلام کرده است که کارمندان سازمان ملل می‌توانند از واکسن روسی ضد کرونا به صورت رایگان استفاده کنند. به کارکنان سازمان بهداشت چینی هم بزنیدخیلی خوبه خخخخخ مافیا روسیه وکار مجانی امکان نداره مجلس خبرگان وشورای اسلامی ما تو صف واکسن مجانی روسی بودن

دردسر تازه مالک چلسی؛ افشای سرمایه‌گذاری آبراموویچ بر روی بازیکنان تیم‌های رقیبنتایج تحقیقات تازه وزارت خزانه‌داری آمریکا نشان می‌دهد که رومن آبراموویچ، مالک باشگاه بریتانیایی چلسی، طی سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری‌های مخفیانه‌ای را بر روی فوتبالیست‌های فعال در سایر باشگاه‌ها انجام داده است.

افزایش محدودیت‌های کرونایی در اروپابه نظر می‌رسد با وجود افزایش محدودیت‌ها و رشد تصاعدی شمار مبتلایان، دولت‌های اروپایی از ترس نتایج وخیم اقتصادی، قصدی برای قرنطینه سراسری دوباره ندارند.

کرونا در ایران؛ فوت 178 بیمار و ثبت 3712 مبتلای جدید در یک روزکرونا در ایران؛ فوت 178 بیمار و ثبت 3712 مورد جدید ابتلا در یک روز

آزمایش‌های واکسن کرونای تک دوز که در آمریکا تولید شده٬ از امروز روی داوطلبان آغاز می‌شود.آنکارا/خبرگزاری آناتولی

شرکت جانسون و جانسون(Johnson&Johnson) که دفتر مرکزی آن در ایالات متحده آمریکا است، مطالعه نهایی خود را برای تست واکسن کرونای تک دوز با مشارکت گسترده آغاز می‌کند.

واکسن تولید شده از امروز بر روی 60 هزار داوطلب در ایالات متحده آمریکا، آفریقای جنوبی، آرژانتین، برزیل، شیلی، کلمبیا، مکزیک آزمایش خواهد شد.

این مطالعه یکی از گسترده ترین مطالعات واکسن کووید-19 در جهان تا به امروز بوده و گفته می‌شود از الگوی واکسن ابولا برای تولید آن استفاده شده است.

برخلاف 3 واکسن دیگر آمریکایی که در مرحله آزمایشات پایانی قرار دارند، یک دوز از واکسن تولید شده شرکت جانسون به داوطلبان تزریق خواهد شد.

دکتر پاول استوفلز از مسئولان این شرکت اعلام کرد که این تحقیق به اندازه‌ای گسترده است که پاسخ آزمایش‌های تاثیرات آن تا ابتدای سال آینده به طول خواهد انجامید.