آذربایجان تجاوز مجدد نظامیان ارمنستان را خنثی کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ارتش آذربایجان بسیاری از حملات ارمنستان در مناطق آزادشده را خنثی و خسارت سنگینی به نظامیان این کشور وارد کرده‌است.

وزارت دفاع ملی جمهوری آذربایجان امروز سه‌شنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که نظامیان ارمنستان برای اشغال مجدد سرزمین‌های آزاد شده، نیمه شب مجددا از طریق گروه‌های کوچک حملاتی در آغ‌دره، آغدام، فضولی و هادروت ترتیب داده‌است.

همچنین هنگ 5 ارتش ارمنستان از پای در آمده و برخی سربازان پیاده‌نظام موتوریزه در دام گرفتار و خودروی آن‌ها منهدم شده‌است. در این بیانیه تاکید شد که نظامیان ارمنستان بسیار تضعیف شده و شاهد فرار و گریز بسیاری از سربازان ارمنی هستند. قتل‌عام خوجالی که در روز 26 فوریه 1992 اتفاق افتاد٬ یکی از این خشونت‌های نظامیان ارمنستان در آذربایجان بود. در نتیجه این حملات و خشونت‌ها منطقه قره‌باغ کوهستانی جمهوری آذربایجان و هفت شهرستان همجوار آن تحت اشغال نظامیان ارمنستان درآمد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترکیه حملات موشکی ارمنستان به شهر گنجه آذربایجان را محکوم کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ارتش آذربایجان 3 فروند پهپاد ارمنستان را ساقط کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آذربایجان: ارمنستان با موشک بالستیک میان‌برد البروس شهر گنجه را هدف قرار داد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گفتگوی وزیر امورخارجه آذربایجان با روسای مشترک گروه مینسکوزیر امور خارجه آذربایجان در مورد موارد نقض آتش‌بس از سوی ارمنستان با روسای مشترک گروه مینسک گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی شما خودتون را هر چقدر هم که پاره کنید به گروه مینسک دعوت نخواهیم شد چون اردوغان صلاحیت آن را ندارد چون از قانون حقوق بشر دست اردوغان به خون میلیون ها انسان بی گناه مسلمان مسیحی آغشته است شما هم برای زندگی سگی خود تن فروشی بهتر از وطن فروشی است Erdogan terörist toplulyan kisi bugün axsam cahannama vasil oldu gözünüz aydin olsun
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ارمنستان آتش‌بس در قره‌باغ کوهستانی را نقض کردبو خبر یانلیشدیر،شکیل لره باخساق گنجه شهرین دون گئجه ده کی سالدیریلارینکیدی،یازدیغینیز یئر گنجه شهریدیر،داغلی قاراباغ یوخ ! چوخ فرقی وار،اورا ساواش بولگه سی دئییل !!!
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس‌جمهور آذربایجان: دولت ارمنستان مسئول تمامی این جنایات استرئیس‌جمهور آذربایجان: دولت ارمنستان مسئول تمامی این جنایات است. آذربایجان پاسخ تمام اینها را خواهد داد هیچ کشور خوبی وجود نداره . والسلام .
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »