آذربایجان تجاوز مجدد نظامیان ارمنستان را خنثی کرد

22/07/1399 10:57:00 ق.ظ

13.10.

2020 باکو/خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع ملی جمهوری آذربایجان امروز سه‌شنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که نظامیان ارمنستان برای اشغال مجدد سرزمین‌های آزاد شده، نیمه شب مجددا از طریق گروه‌های کوچک حملاتی در آغ‌دره، آغدام، فضولی و هادروت ترتیب داده‌است.

در این بیانیه آمده‌است:"ارتش آذربایجان به این حملات ارمنستان پاسخ داده و سه سامانه موشکی گراد، یک فروند سیستم موشک ضد هوایی Tor-M2KM، یک فروند پدافند هوایی زسو-23-4، دو دستگاه خودرو جنگی پیاده‌نظام بی‌ام‌پی- 2، سه توپ خودکششی Giatsint B، یک توپ ضدهوایی کااس-19، یک هویتزر D-20، سه پهپاد را منهدم و شمار زیادی سرباز ارمنستان را از پای درآورد".

همچنین هنگ 5 ارتش ارمنستان از پای در آمده و برخی سربازان پیاده‌نظام موتوریزه در دام گرفتار و خودروی آن‌ها منهدم شده‌است. نیروهای مسلح آذربایجان، هنگ 4 پیاده‌نظام موتوریزه ارمنستان در مسیر آسکران را هدف قرار داده و گروه داوطلب ارمنی که از سیسیان ارمنستان در حال حرکت به سمت مناطق اشغالی در آذربایجان بودند را نیز از پای درآوردند. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ترکیه حملات موشکی ارمنستان به شهر گنجه آذربایجان را محکوم کرد

ارتش آذربایجان 3 فروند پهپاد ارمنستان را ساقط کرد

آذربایجان: ارمنستان با موشک بالستیک میان‌برد البروس شهر گنجه را هدف قرار داد

گفتگوی وزیر امورخارجه آذربایجان با روسای مشترک گروه مینسکوزیر امور خارجه آذربایجان در مورد موارد نقض آتش‌بس از سوی ارمنستان با روسای مشترک گروه مینسک گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی شما خودتون را هر چقدر هم که پاره کنید به گروه مینسک دعوت نخواهیم شد چون اردوغان صلاحیت آن را ندارد چون از قانون حقوق بشر دست اردوغان به خون میلیون ها انسان بی گناه مسلمان مسیحی آغشته است شما هم برای زندگی سگی خود تن فروشی بهتر از وطن فروشی است Erdogan terörist toplulyan kisi bugün axsam cahannama vasil oldu gözünüz aydin olsun

ارمنستان آتش‌بس در قره‌باغ کوهستانی را نقض کردبو خبر یانلیشدیر،شکیل لره باخساق گنجه شهرین دون گئجه ده کی سالدیریلارینکیدی،یازدیغینیز یئر گنجه شهریدیر،داغلی قاراباغ یوخ ! چوخ فرقی وار،اورا ساواش بولگه سی دئییل !!!

رئیس‌جمهور آذربایجان: دولت ارمنستان مسئول تمامی این جنایات استرئیس‌جمهور آذربایجان: دولت ارمنستان مسئول تمامی این جنایات است. آذربایجان پاسخ تمام اینها را خواهد داد هیچ کشور خوبی وجود نداره . والسلام .