آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیه

21/06/1400 11:28 ب.ظ

آمار واکسن‌‌ کرونای تزریق شده در ترکیه به 101 میلیون و 748 هزار و 658 دوز رسید. - خبرگزاری آناتولی

آمار واکسن‌‌ کرونای تزریق شده در ترکیه به 101 میلیون و 748 هزار و 658 دوز رسید. - خبرگزاری آناتولی 12.09.2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی بنا به اعلام وزارت بهداشت ترکیه، آمار واکسن‌ کرونای تزریق شده در کشور به 101 میلیون و 748 هزار و 658 دوز رسیده است.

همچنین طی 24 ساعت گذشته 25 هزار و 616 بیمار کرونایی دیگر در کشور سلامتی خود را بازیافته یا روند قرنطینه‌ آنها پایان یافته است.

در این بازه زمانی 310 هزار و 546 تست کرونا در ترکیه انجام شد که از میان آن‌ها 21 هزار و 352 مورد مثبت بوده و 243 بیمار دیگر جان باختند. آمار تزریق دوز اول واکسن کرونا میان شهروندان بالای 18 سال به 83.03 درصد رسیده و 64. 94 درصد نیز دوز دوم را دریافت کرده‌اند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

آخرین وضعیت اجرای محدودیت‌های ترافیکی کرونا و منع تردد شبانه در کشورآخرین وضعیت اجرای محدودیت‌های ترافیکی کرونا و منع تردد شبانه در کشور جانشین رییس پلیس راهور ناجا: هیچ تغییری در محدودیت‌های تردد اعلام شده ایجاد نشده است کسکشا باز کنید یه شمال بریم گاییده شدیم

گروسی در بازگشت از تهران: با این توافق وضعیت تجهیزات نظارتی آژانس در ایران تصحیح می‌شودصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. نه آژانس هیچ گوهی میخوره آمریکا و دنیا هیچ غلطی بکنند. هدف بعدی ساختمان پنتاگون به نظر داره میدان مغناطیسی رو نمایش میده

وضعیت غیرقابل قبول تخصیص ارز ترجیحی درگذشته در دست بررسی استرئیس جمهور اظهار داشت: هرکسی در هر کجا به نام نظام اسلامی خدمت می‌کند، باید تلاشش این باشد که در جامعه اعتمادآفرینی کند.

اردوغان: در عرصه اقتصادی در حال بهبود سریع و رشد جهشی هستیماردوغان: در عرصه اقتصادی در حال بهبود سریع و رشد جهشی هستیم

ویدیو؛ کنسرت دگرباشان جنسی عاشق چرم در کلیسایی در برلینکلیسایی در برلین میزبان اجرای آثاری از ادوارد گریگ، آهنگساز رُمانتیک، بود. 🤮🤮🤮

نرگس محمدی: در تظاهرات علیه طالبان در تهران به زنان تعرض شد | DW | 11.09.2021نرگس محمدی، فعال مدنی می‌گوید در تظاهرات حمایت از مردم افغانستان مقابل سفارت پاکستان در تهران به عده‌ای تعرض شد. او روایت می‌کند در این تظاهرات ماموران نیروی انتظامی 'جلاوار و تجاوزگرانه' به زنی تعرض جنسی کرده‌اند. NoToTaliban انتر 🍆 خودی ایران طالب است ضرور نیست تظاهرات کنید.