آخرین آمار و روند واکسیناسیون کرونا در ترکیه

15/11/1400 08:35:00 ب.ظ

طبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تا کنون 142 میلیون و 735 هزار و 468 دوز واکسن کرونا در سراسر ترکیه تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی

طبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تا کنون 142 میلیون و 735 هزار و 468 دوز واکسن کرونا در سراسر ترکیه تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی 04.02.

2022 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی وزارت بهداشت ترکیه طی گزارشی اعلام کرد که آمار واکسن‌ کرونای تزریق شده در کشور به 142 میلیون و 735 هزار و 468 دوز رسیده است. بر اساس آمار این وزارت‌خانه، در 24 ساعت گذشته 468 هزار و 152 تست تشخیص کووید-19 در ترکیه انجام شده که از میان آنها 111 هزار و 157 مورد مثبت بوده و 248 بیمار دیگر جان باختند.

همچنین طی این بازه زمانی 83 هزار و 536 بیمار کرونایی دیگر در کشور سلامتی خود را بازیافته یا روند قرنطینه‌ آنها پایان یافته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

پای صحبت‌های مدیرعامل هنرمندان پیشکسوت و درد دل‌های رضا بابک- فیلم گزارش تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آخرین آمار و روند واکسیناسیون کرونا در ترکیهآخرین آمار و روند واکسیناسیون کرونا در ترکیه وزارت بهداشت ترکیه طی گزارشی اعلام کرد که آمار واکسن‌ کرونای تزریق شده در کشور به 142 میلیون و 348 هزار و 958 دوز رسیده است.

آخرین آمار و روند واکسیناسیون کرونا در ترکیهآخرین آمار و روند واکسیناسیون کرونا در ترکیه وزارت بهداشت ترکیه طی گزارشی اعلام کرد که آمار واکسن‌ کرونای تزریق شده در کشور به 142 میلیون و 522 هزار و 697 دوز رسیده است.

افزایش ۴۹ درصدی نرخ تورم در ترکیه در ماه ژانویه | DW | 03.02.2022اداره ملی آمار ترکیه اعلام کرد، نرخ تورم در ترکیه در ژانویه سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال قبل ۴۸.۷ درصد افزایش یافته است. وقتشه ترکا بیان ایران خونه بخرن اقامت دائم بگیرن

کرونا در ایران؛ ۷۷ شهر در وضعیت قرمز و آماده‌باش در همه مراکز درمانیهمزمان با افزایش بیش از ۶۰ درصدی آمار بستری کرونا طی یک هفته در ایران، وزارت بهداشت از آماده‌باش همه مراکز درمانی کشور برای مقابله با موج ششم این بیماری خبر داد. کـــــــــــــــــــوسکشهای خدا کیری پرچم🇹🇷🇹🇷 کثافت کوسکون نامو جندتونو روی تاریخ ایران می اندازید ولی ار چین لجن خوار واکسن نمیگیرید کرونارو ریشه کن کنید دنیارا گاییده خود کوسکششون یک مبتلا نداره ریـــــــــــــــــــــــدم 💩💩💩تو قـــــرانتون

برخلاف آمار، سرطان در ایران رو به رشد استعضو هئیت علمی پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی تأکید کرد: نرخ ابتلا به سرطان در ایران حدود ۱.۵ درصد برآورد شده، بنابراین لازم است مؤلفه‌های اصلی سرطان مورد توجه قرار گیرد. علت رشد سرطان در ایران مربوط به عدم کنترل کیفیت مواد خوراکی وارداتی به کشورمان است . در واقع هر ماده خوراکی که در دنیا پس زده میشه توسط نظام اسلامی وارد و به مردم داده می شود . متاسفانه رشوه ای که بازرسان ایرانی می گیرند باید مورد توجه قرار گیرد . متاسفانه نگاه ویژه ای در این زمینه ایجاد نشده از برکات نظام مقدس اسلامی

آخرین رنگ‌بندی کرونایی شهرهای کشور/۷۷ شهر در وضعیت قرمز کروناآخرین رنگ‌بندی کرونایی شهرهای کشور ۷۷ شهر در وضعیت قرمز کرونا بنابراعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، در حال حاضر ۷۷ شهر در وضعیت قرمز، ۱۷۹ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۸۱ شهر در وضعیت زرد و ۱۱ شهر در وضعیت آبی قرار دارند.