پناهجوی رانده شده توسط مرزبانان یونان: با میله آهنی کتکمان زدند و پولمان را گرفتند

15/11/1400 07:35:00 ب.ظ

📌 پناهجوی رانده شده توسط مرزبانان یونان: با میله آهنی کتکمان زدند و پولمان را گرفتند مرزبانان ترکیه به یاری 14 پناهجو از جمله یک زن رانده شده توسط نیروهای یونان که در شهرستان مریچ استان ادیرنه با خطر مرگ مواجه بودند، شتافتند.

یکی از پناهجویان رانده شده از سوی مرزبانان یونان می‌گوید آنها با میله آهنی کتکمان زدند، پول و موبایل و هر چه همراه داشتیم را گرفتند و به سمت ترکیه فرستادند. - خبرگزاری آناتولی 04.02.

2022 ادیرنه/ خبرگزاری آناتولی مرزبانان ترکیه به یاری 14 پناهجو از جمله یک زن رانده شده توسط نیروهای یونان که در شهرستان مریچ استان ادیرنه با خطر مرگ مواجه بودند، شتافتند. مرزبانان ترکیه به این پناهجویان که اتباع سوریه و سومالی بودند، لباس و غذا دادند و دو نفر از آنها را که در معرض سرمازدگی بودند به بیمارستان منتقل کردند.

حسام الخلاف، پناهجوی سوری‌ به خبرنگاران گفت که دو روز پیش از مرز یونان گذشته و نظامیان یونان او را دستگیر کرده و به اردوگاه بردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

روایت سالی که 3 فصل « بهار، تابستان و زمستانی طولانی» داشت | وحیده کریمی

روزهای پایانی سال 1400 با امید به احیای برجام تمام شد. در یک‌قدمی امضای توافق برای رفع تحریم‌ها و بازگشت آمریکا به میز مذاکرات، روسیه اثری منفی بر برجام گذاشت تا تبعات حمله نظامی‌اش به اوکراین را به حداقل برساند. این‌گونه شد که جنگ روسیه و اوکراین که در‌واقع باید بی‌ربط‌ترین واقعه به ایران 1401 می‌‌بود، از همان لحظات قبل از تحویل سال سایه سنگین خود را بر منافع ملی انداخت و تا روزهای پایانی سال هم ایران یک متضرر برای «هیچ» در این نبرد دور از مرزهای خود شد. از یک سو روسیه و از سوی دیگر تندروهای داخلی چنان ریشه برجام را زدند که در روزهای پایانی اسفند، امیدها برای توافق برای رفع تحریم‌ها به کمترین حد ممکن رسید و احتمال فعال‌شدن مکانیسم ماشه جدی‌تر از همیشه شد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تصاویری از احساسات یک اورانگوتان تازه متولد شده و مادرش در فرانسهباغ وحشی در فرانسه تولد یک اورانگوتان را در پارک معروفی واقع در موزل اعلام کرد. حق ندارد ب زبان اورانگوتانی با محیط پیرامونش ارتباط بگیرد !! The black flags that will support the Imam Al-Mahdi will come from Pakistan. In April 2015, Muhammad Qasim bin al-Karim saw Prophet Muhammad SAW in a dream explaining to him where the black flags would come from. Is Qasim the awaited Mahdi? بچه بیچاره هروقت شیر می خوره باید از دهنش مو بکشه بیرون که

هشدار آمریکا به ایران: پنجره فرصت احیای برجام بسیار بسیار کوچک شده استند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، بار دیگر خطاب به جمهوری اسلامی هشدار داد که «پنجره فرصت» برای احیای توافق برجام «بسیار بسیار کوچک» شده است. آره ایران هم ترسید!!! از قول بنده به ایشون بفرمایید بخاب بابا لحاف یخ کرد اگه بگی چقدر شده شاید بشه کاری کرد(:

ترکیه: پناهجویان بازگردانده شده از یونان در سرما یخ زدند | DW | 02.02.2022اجساد ۱۲ پناهجوی رانده شده از یونان به ترکیه در مناطق مرزی ترکیه پیدا شدند. وزیر کشور ترکیه گفت مرزبانان یونانی با گرفتن لباس و کفش این پناهجویان آنها را در سرما رها کردند. یک مهاجر ایرانی از مقامات یونان شکایت کرده است. چقدر وحشتناک متاسفانه ترکیه هم همین کار را با مهاجرینی که از سمت ایران می‌آید انجام می‌دهد.

اتحادیه اروپا: با یونان درباره حادثه مرگ 19 پناهجو در تماس هستیماتحادیه اروپا: با یونان درباره حادثه مرگ 19 پناهجو در تماس هستیم آنیتا هیپر، سخنگوی کمیسیون اتحادیه اروپا در نشست خبری روزانه خود اعلام کرد که آنها در رابطه با حادثه مرگ 19 پناهجوی رانده شده توسط یونان با مقامات آتن در تماس هستند.

مرگ ۱۲ مهاجر در سرمای زمستان؛ ترکیه و یونان یکدیگر را متهم می‌کنندبه‌ دنبال یخ‌زدگی و مرگ ۱۲ مهاجر در نزدیکی مرز ترکیه با یونان بر اثر سرما، آنکارا و آتن یکدیگر را مقصر این فاجعه معرفی کردند. یونان پنهانی بدترین برخورد را با پناهجو میکنه شاهد لخت کردن انها و لخت مادرزاد رها کردنشان در مرز ترکیه توسط پلیس یونان بودم به چشمم یونان صد در صد متهم است، چونکه بارها و بارها مهاجرینی که به سمت کشور یونان به مقصد اروپا می‌رفتند رو زمانیکه دستگیر میکردند، همه لباس هاشون رو از تنشون در آورده پس به طرف ترکیه می‌فرستادند.

ترکیه: پناهجویان بازگردانده شده از یونان در سرما یخ زدند | DW | 02.02.2022اجساد ۱۲ پناهجوی رانده شده از یونان به ترکیه در مناطق مرزی ترکیه پیدا شدند. وزیر کشور ترکیه گفت مرزبانان یونانی با گرفتن لباس و کفش این پناهجویان آنها را در سرما رها کردند. یک مهاجر ایرانی از مقامات یونان شکایت کرده است. چقدر وحشتناک متاسفانه ترکیه هم همین کار را با مهاجرینی که از سمت ایران می‌آید انجام می‌دهد.