آخرین اخبار حوادث چهارشنبه‌سوری/ 3 آمبولانس تهران آسیب دیدند- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim

24/12/1400 09:01:00 ب.ظ

۳ آمبولانس در تهران آسیب دیدند سخنگوی کمیته حوادث چهارشنبه آخر سال: از ۸ صبح اول اسفندماه تا ساعت ۲۱ امشب ۶۹ نفر در حوادث مربوط به چهارشنبه_سوری مصدوم شدند از این تعداد ۳۸ نفر به بیمارستان منتقل و ۳۰ نفر در محل درمان شدند و یک نفر نیز فوت کرده است

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ؛ سعید مهرسروش، سخنگوی کمیته حوادث چهارشنبه آخر سال اظهار داشت: از 8 صبح اول اسفندماه 1400 تا ساعت...

؛ سعید مهرسروش، سخنگوی کمیته حوادث چهارشنبه آخر سال اظهار داشت: از 8 صبح اول اسفندماه 1400 تا ساعت 21 امشب( 24 اسفندماه) 69 نفر در حوادث مربوط به چهارشنبه سوری مصدوم شدند. از این تعداد 38 نفر به بیمارستان منتقل و 30 نفر در محل درمان شدند و متأسفانه یک نفر نیز فوت کرده است.

وی افزود: 10 درصد از مصدومان زن و 90 درصد مرد بوده‌اند. مهرسروش تصریح کرد: گروه سنی 11 تا 20 سال با 59 درصد و 21 تا 30 ساله‌ها با 17 درصد، بیشترین مصدومان را تشکیل می‌دهند. وی ادامه داد: بیشترین آسیب‌ها شامل آسیب چشمی با 22 درصد، سوختگی با 33 درصد و انواع آسیب‌ها(تروماها) با 45 درصد بوده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره شمالی

کره شمالی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

نمایشگاه «دیدار در اصفهان» در دوبلین؛ شکوفایی هنری ایران در عصر صفوی🔺نمایشگاه «دیدار در اصفهان» در دوبلین؛ شکوفایی هنری ایران در عصر صفوی بخش قابل توجهی از این آثار در ایران و به ویژه در اصفهانِ دوره‌ صفوی آفریده شده‌‌اند؛ تمرکز نمایشگاه «دیدار در اصفهان» نیز بر همین آثار است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

واکنش "رئیسی" به اعدام 81 نفر در عربستان- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimواکنش رئیسی به اعدام ۸۱ نفر در عربستان رئیس‌جمهور: اعمال استاندارد‌های دوگانه کشورهای غربی و استفاده ابزاری از مفهوم حقوق انسان، و همچنین سکوت و بی‌عملی کشورهای مدعی حقوق بشر به این‌گونه اقدامات، محکوم است دیوز اگر هم درست بگی دلیل نمیشه که تو جنایتکار صاف صاف راه بری رطب خورده کی منع خرما کند؟!

بیانیه ستاد حقوق بشر در خصوص اعدام ۸۱ نفر توسط عربستان سعودیبیانیه ستاد حقوق بشر در خصوص اعدام ۸۱ نفر توسط عربستان سعودی ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران طی بیانیه‌ای اعدام ۸۱ نفر توسط عربستان سعودی را محکوم کرد و خواستار تحقیق و بررسی ابعاد مختلف این جنایت شد تف برحاکمانی که از استدلال تهی هستند و تنهااعدام بلدند!! همچنان تف بر حکومت ملایان که اینقدر با وقاحت از جنایت بی شرمانه عربستان سخن می گویند ولی از جنایت آبان 98 خود، از جنایت مرداد67 خود، از جنایت کهریزک و کوی دانشگاه خود هیچ نمی گوید!!! ننگ تاریخ بر شما

دەها هزار نفر در آلمان با مردم اوکراین اعلام همبستگی کردند | DW | 13.03.2022هزاران نفر در چند شهر آلمان، برای نشان دادن همبستگی با مردم اوکراین و مخالفت با جنگ به خیابان‌ها آمدند. سازمان‌دهندگان این تظاهرات از مشارکت حدود ۱۲۵هزار نفر این این اجتماعات خبر می‌دهند.

١١ کشته و ۵٠ قطع عضو/ بازداشت ۱۰ نفر از حادثه‌آفرینان/ انفجار منزل مسکونی در شهرریبراساس اعلام اورژانس کشور از ابتدای بهمن‌ماه تاکنون ۵٣٩ نفر در حوادث مربوط به شب آخرین چهارشنبه سال دچار حادثه شده و ١١ نفر نیز در این مدت جان خود را از دست داده‌اند.

گرفتاری مردم ۳ استان در طوفان شن/ هلال احمر به ۲۰۰۰ نفر امدادرسانی کردرئیس سازمان امدادونجات هلال احمر از امدادرسانی به ۱۹۶۵ نفر گرفتار طوفان شن در سه استان کرمان، اصفهان و یزد خبر داد.