آتش‌سوزی گسترده در کارخانه لنج‌سازی بوشهر

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر اعلام کرد آتش‌سوزی گسترده در کارخانه لنج‌سازی بوشهر 7 شناور را تاکنون طعمه حریق کرده است. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

جهانگیر دهقانی، مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر ایران گفت: آتش سوزی در کارخانه لنج‌سازی بوشهر ساعت 13 امروز رخ داد و در پی آن تاکنون 7 شناور سوخته‌اند. به گزارش رسانه‌های ایران، وی با بیان اینکه آتش هنوز خاموش نشده است ادامه داد: به سبب وزش باد شدید و نوع مواد به‌کار رفته فایبرگلاس در ساخت لنج، آتش شدت گرفته است.

دهقانی با بیان اینکه برای جلوگیری از آتش به دیگر شناورها اقدامات پیشگیری انجام شده، خاطرنشان کرد: علت آتش سوزی و میزان خسارت وارد شده هنوز مشخص نیست ولی خوشبختانه به کسی صدمه‌ای وارد نشده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کارخانه شناور سازی در بوشهر آتش گرفت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی در کارخانه تولیدکننده میعانات گازی درشهر فریمان ایران
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کارخانه شناور سازی در بوشهر آتش گرفت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

هشدار درباره انتقال گسترده ویروس کرونا در جمع‌های خانوادگی در ایران - BBC News فارسیاستانداری تهران با بالا گرفتن دوباره شیوع ویروس کرونا از امروز به مدت یک هفته بعضی مکان‌ها مثل باشگاه‌ها، مراکز تفریحی و تالارهای عروسی را تعطیل کرده‌است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

عکس روز: آتش‌سوزی‌های ۲۰ میلیارد دلاری | DW | 15.07.2020با این تصاویر نگاهی می‌افکنیم به جهان پیرامون‌مان. تصاویری از رویدادهای خارق‌العاده یا روزمره، از زیبایی‌ها و زشتی‌ها. و البته در این تصاویر همیشه انسان‌ها و حیوانات جایگاهی خاص دارند. بیش از همه ایالت کالیفرنیا درگیر آتش‌سوزی است. خوشبختانه تا کنون کسی جانش را از دست نداده است. بزرگترین شرکت بیمه اتکایی دنیا (Munich Re) میزان خسارت ناشی از آتش‌سوزی در جنگل‌ها را بیش از ۲۰ میلیارد دلار برآورد کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

انفجار در کارخانه تولیدکننده میعانات گازی فریمان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »