آتش گرفتن هواپیمای باربری اتیوپی در فرودگاه شانگهای

01/05/1399 09:51 ب.ظ

یک هواپیمای باربری خطوط هوایی اتیوپی در فرودگاه شانگهای چین دچار حریق شد. - خبرگزاری آناتولی

یک هواپیمای باربری خطوط هوایی اتیوپی در فرودگاه شانگهای چین دچار حریق شد.بنا بر گزارش روزنامه گلوبال تایمز٬ یک فروند هواپیمای باربری نوع «بویینگ -777» خطوط هوایی اتیوپی به دلایلی نامشخص در فرودگاه بین‌المللی شانگهای چین آتش گرفت.بر این اساس٬ این سانحه در ساعت 17.01 دقیقه به وقت محلی رخ داد.

بر این اساس٬ این سانحه در ساعت 17.01 دقیقه به وقت محلی رخ داد. شرکت هواپیمایی اتیوپی نیز با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: خدمه این هواپیما در سلامت کامل از هواپیما خارج شده‌اند. علت آتش سوزی هنوز مشخص نیست. حریق تحت کنترل درآمده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

بیانیه استانداری استانبول در خصوص انتظار یک مسافر ایرانی در فرودگاه استانبولاستانداری استانبول٬ انتظار یک شهروند ایرانی در فرودگاه «استانبول» را نه مشکل مالی بلکه ویزا عنوان کرد. - خبرگزاری آناتولی

آغاز تحلیل داده‌های جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی از صبح امروز در پاریسآغاز تحلیل داده‌های جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی از صبح امروز در پاریس تحلیل مقدماتی داده‌های بازیابی شده مربوط به جعبه‌های سیاه هواپیمای سانحه دیده اوکراینی از امروز صبح در لابراتوار BEA فرانسه آغاز می‌شود.

کانادا: ایران حرف آخر را درباره تحلیل داده‌های پرواز اوکراینی می‌زندهوا‌پیمای_اوکراینی | هیات (اداره) ایمنی حمل و نقل (TSB) کانادا اعلام کرد: ایران در خصوص این که چه کسی اطلاعات ثبت شده هواپیمای مسافربری اوکراینی را بررسی کند، حرف آخر را می‌زند. هواپیمای_اوکراینی | تحلیل مقدماتی داده‌های بازیابی شده مربوط به جعبه‌های سیاه هواپیمای سانحه دیده اوکراینی در لابراتوار BEA فرانسه آغاز می‌شود

تصادف خودرو میکسر حمل بتن با ١۶ خودرو در خیابان استاد حسن بنا+تصاویرتصادف زنجیره‌ای در خیابان استاد حسن بنای شمالی یک دستگاه خودروی میکسر حمل بتن هنگام حرکت به دلایل نامشخصی کنترل خود را از دست داده و با ١۶ خودرو برخورد کرده بود دو خودرو آسیب شدیدی دیده بودند اما سایر خودروها خسارت جزئی‌تری داشتند

اعتراض‌ها در بهبهان؛ انتقاد از سیاست منطقه‌ای ایران در شهری کوچک - BBC News فارسیتازه ترین اعتراض‌ها در ایران در شهری کوچک در استان خوزستان نمود پیدا کرد، در بهبهان.

به روز و جلوتر از تهدیدات هستیمامیر سرلشکر موسوی گفت: ما در حوزه دفاع در برابر تهدیدات، هم در بخش تربیت نیروی انسانی و هم در بخش تجهیزات، به‌روز و حتی جلوتر از تهدیدات هستیم.

یک هواپیمای باربری خطوط هوایی اتیوپی در فرودگاه شانگهای چین دچار حریق شد.بنا بر گزارش روزنامه گلوبال تایمز٬ یک فروند هواپیمای باربری نوع «بویینگ -777» خطوط هوایی اتیوپی به دلایلی نامشخص در فرودگاه بین‌المللی شانگهای چین آتش گرفت.

بر این اساس٬ این سانحه در ساعت 17.01 دقیقه به وقت محلی رخ داد.

شرکت هواپیمایی اتیوپی نیز با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: خدمه این هواپیما در سلامت کامل از هواپیما خارج شده‌اند. علت آتش سوزی هنوز مشخص نیست. حریق تحت کنترل درآمده است.

در پی این حادثه پروازها در فرودگاه مذکور برای مدتی متوقف شد و تحقیقات درباره علت آن آغاز شده است.