بیانیه استانداری استانبول در خصوص انتظار یک مسافر ایرانی در فرودگاه استانبول

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

استانداری استانبول٬ انتظار یک شهروند ایرانی در فرودگاه «استانبول» را نه مشکل مالی بلکه ویزا عنوان کرد. - خبرگزاری آناتولی

استانداری استانبول٬ انتظار یک شهروند ایرانی در فرودگاه «استانبول» را نه مشکل مالی بلکه ویزا عنوان کرد.استانداری استانبول طی بیانیه‌ای اعلام کرد: خبر برخی رسانه‌ها در مورد یک شهروند ایرانی به نام «مریم بیات» مبنی بر اینکه وی از چهار روز پیش به دلیل 110 لیر در فرودگاه استانبول منتظر گذاشته شده٬ حقیقت ندارد و او به دلیل مشکل ویزا در فرودگاه مانده است.

براساس این بیانیه وی در تاریخ 17 ژوئیه با پرواز شماره «IR719» شرکت ایران ایر به ترکیه آمده اما به دلیل قانون «Ç-120» اجازه ورود به کشور را نیافته است. در بیانیه مذکور همچنین آمده است: «مسافر ذکر شده حق خود را برای معافیت نود روز از دست داده و بدون پرداخت جریمه آن کشور را ترک کرده است. بنابراین قانون منع پنج ساله برای ورود به کشور برای او اعمال شده است. این مسافر برای اینکه دوباره وارد کشور شود٬ باید از سفارت ترکیه در ایران ویزا دریافت می‌کرد.

بنابراین رویه استاندارد اعمال شده برای سایر مسافرانی که بدون ویزا وارد کشور می‌شوند، برای این مسافر نیز اعمال شده و برنامه ریزی شده بود که وی در تاریخ 18 ژوئیه با پرواز شماره «IR718» ایران ایر به کشورش باز گردد اما این پرواز لغو شد. وی برای روز 21 جولای از یک شرکت هواپیمای به نام «ماهان» بلیط تهیه کرده و طبق برنامه‌ریزی به کشورش باز خواهد گشت.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ هشدار عضو ستاد ملی کرونا در مورد نسل‌کشی کرونا در ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شربت کرونایی محققان آملی در انتظار تایید!محققان آملی در قالب یک طرح مهم پژوهشی موفق به تولید شربت گیاهی شدند که نتیجه استفاده از این شربت در بهبود وضعیت درمان حدود ۲۹۰ بیمار کرونایی موثر بوده است، هرچند معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران معتقد است استفاده از این شربت یک طرح تحقیقاتی بوده و باید منتظر ماند تا نتایج علمی این تحقیقات کامل شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جریمه و زندان در انتظار زائران غیرقانونی حج امسالبر طبق اعلام مقام‌های این کشور جریمه‌ها از ۱۰ هزار ریال سعودی معادل ۲۶۶۶ دلار آمریکا آغاز می‌شود. همچنین زائران غیرقانونی ممکن است برای ارتکاب این تخلف ۱۵ روز راهی زندان شوند. در صورت تکرار تخلف، جریمه‌ها دو برابر خواهد شد و زائر مربوطه به ۶ ماه حبس محکوم خواهد شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

در شعر کهن استاد، در شعر نو آواره | DW | 19.07.2020۲۹ تیر ۱۳۵۹؛ ۴۰ سال پیش در چنین روزی جلال‌الدین همایی در تهران درگذشت. روزشمار چهره‌های تاریخی
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تصویرهای ماهواره‌ای از انفجار احتمالی در منطقه گرمدره در غرب تهرانبی‌بی‌سی به تصویرهای ماهواره‌ای از منطقه‌ای در غرب تهران دست یافته که آثار یک انفجار یا آتش سوزی را در منطقه گرمدره در غرب تهران نشان می‌دهد. تصویرهای ماهواره‌ای نشان می‌دهد که این آتش سوزی یا انفجار در روز ۲۰ تیر رخ داده است. محل سوختگی حدود ۲۲ هزار متر مربع، تقریبا سه برابر یک زمین فوتبال وسعت دارد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پوستر/ چهره واقعی ترامپ درباره مجازات اعدام / اعدام در آمریکا 'خوب' در دیگر کشورها 'بد'اعدام در آمریکا «خوب» در دیگر کشورها «بد» ترامپ در حالی با توییتی فارسی خواستار توقف اعدام قریب‌الوقوع این زندانیان شد که در کشور خودش در چند روز گذشته دو زندانی آمریکایی با تزریق سم اعدام شدند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »