آتش سوزی در پالایشگاه نفت شهر لونگیان چین

14/07/2020 12:07:00 ق.ظ

آتش سوزی در پالایشگاه نفت شهر لونگیان چین

چین, نفت

آتش سوزی در پالایشگاه نفت شهر لونگیان چین

در پی وقوع این حادثه دو نفر ناپدید و سه نفر زخمی شدند. یکی از زخمی‌ها در شرایط بحرانی به سر می‌برد.

این آتش به سرعت منطقه‌ای به وسعت ۳۹۰۰ متر مربع را در بر گرفت.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

آتش‌سوزی در 6 هکتار از نخلستان‌های ‌رودان؛ 600 اصله درخت در آتش سوخت + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

آتش سوزی در پتروشیمی تندگویان در استان خوزستانرسانه‌های ایران بعدازظهر امروز از وقوع آتش‌سوزی در فاز دو پتروشیمی تندگویان خبر دادند که بعدا روابط عمومی این پتروشیمی اعلام کرد آتش مهار شده است. بنابر اعلام مهرزاد غیبی، رئیس سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی 'هنوز از میزان خسارات حادثه اطلاع دقیقی در دست نیست.'

کرونا در ایران؛ تهران در وضعیت قرمز، مرگ ۹۷ نفر در ۲۴ ساعت

وقوع آتش سوزی در یک کشتی در پایگاه دریایی سن‌دیگو در آمریکا ۲۱ مجروح در پی داشت🔺وقوع آتش سوزی در یک کشتی در پایگاه دریایی سن‌دیگو در آمریکا ۲۱ مجروح در پی داشت ⚡️براثر وقوع آتش سوزی در یک کشتی در پایگاه دریایی سن‌دیگو، کالیفرنیا، ۲۱ نفر مجروح شدند که جراحت این افراد جزئی گزارش شده است.

آتش‌سوزی در فاز دوم پتروشیمی تندگویان در ماهشهر؛ آتش «مهار شده است»فاز دوم پتروشیمی تندگویان در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر، عصر روز یکشنبه دچار آتش‌سوزی شد. روابط عمومی پتروشیمی تندگویان اعلام کرد که این آتش‌سوزی « مهار» شده و «شرایط تحت کنترل قرار گرفته است»

مقاله چاووش‌اوغلو در پولیتیکو در انتقاد از رویکرد اتحادیه اروپا در قبال آنکاراوزیر امور خارجه ترکیه در مقاله‌ای برای نشریه پولیتیکو از رویکرد برخی از کشورهای اتحادیه اروپا در مورد آنکارا انتقاد کرد. - خبرگزاری آناتولی

حریق در پتروشیمی تندگویان؛ آتش مهار و تولید به روال عادی بازگشتروابط عمومی شرکت پتروشیمی شهید تندگویان ضمن «جزئی» خواندن آنچه روی داده، اعلام کرد: «با توجه به شرایط آب وهوایی منطقه در تابستان و گرمای زیاد در این ایام، امکان وقوع چنین حوادثی بسیار بالاست.»

علت وقوع این حادثه، هوای گرم گزارش شده است که باعث شده زمانی که یکی از کارگران مشغول کار روی مخزن ذخیره گلیسیرین بوده، آتش سوزی آغاز شود.ایران از وقوع حادثه‌ای در تاسیسات غنی‌سازی اورانیوم نطنز خبر داد روابط عمومی این پتروشیمی گفته است:"با توجه به شرایط آب وهوایی منطقه در تابستان و گرمای زیاد در این ایام امکان وقوع چنین حوادثی بسیار بالا بوده به همین منظور به طور مرتب وهر هفته مانورهایی برای آمادگی بیشتر نیروها ی ایمنی وآتش نشانی مجتمع در مقابله با حوادث مختلف برنامه ریزی و اجراء می گردد.۲۲ تیر (۱۲ جولای) سخنگوی وزارت بهداشت، چند روز است در اعلام وضعیت استان‌ها، تعداد استان‌های دارای وضعیت قرمز و هشدار کرونا را کمتر از میزان واقعی اعلام می‌کند.Share via Email Print this page براثر وقوع آتش سوزی در یک کشتی در پایگاه دریایی سن‌دیگو، کالیفرنیا، ۲۱ نفر مجروح شدند که جراحت این افراد جزئی گزارش شده است.

این آتش به سرعت منطقه‌ای به وسعت ۳۹۰۰ متر مربع را در بر گرفت. با آغاز آتش سوزی، تمام مناطق اطراف پالایشگاه تخلیه و صدها آتش نشان برای مهار آتش در محل حاضر شدند. پلی اتیلن ترفتالات از مهمترین پلی استرهای قابل استفاده در تولید الیاف و پنبه مصنوعی برای صنایع نساجی ، تولید انواع بطری‌های نوشابه، قوطی و ظروف مورد استفاده در بسته بندی مواد غذائی، داروئی و بهداشتی و همچنین صنایع تولید فیلم‌های پلاستیکی است و مصرف بالایی دارد. . خبرهای روز یکشنبه کرونا در ایران را در شرایطی که پیک دوم کرونا در ایران در حال زبانه کشیدن است، نمی‌توان با نامه سعید نمکی، وزیر بهداشت، به «علی خامنه‌ای»، رهبر جمهوری اسلامی آغاز نکرد.