حریق در پتروشیمی تندگویان؛ آتش مهار و تولید به روال عادی بازگشت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روابط عمومی شرکت پتروشیمی شهید تندگویان ضمن «جزئی» خواندن آنچه روی داده، اعلام کرد: «با توجه به شرایط آب وهوایی منطقه در تابستان و گرمای زیاد در این ایام، امکان وقوع چنین حوادثی بسیار بالاست.»

رسانه‌های ایران روز یکشنبه از وقوع یک آتش سوزی در فاز دو پتروشیمی شهید تندگویان در استان خوزستان خبر دادند.

بنا بر اعلام مقامات، تیم امداد و اطفاء حریق در محل حاضر و آتش سوزی مهار شده است. گفته می‌شود که این حادثه خسارات جانی در پی نداشته و میزان دیگر خسارات وارده نیز هنوز مشخص نیست. محسن ادیبی، سخنگوی کمیته شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر نیز در گفتگو با ایسنا اعلام کرد که پس از اطفای کامل حریق «تولید این شرکت بدون آسیب و توقف، به روال عادی بازگشت.»طی دو ماه اخیر حوادث مشکوک متعددی در نقاط مختلف ایران روی داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آتش‌سوزی در فاز دوم پتروشیمی تندگویان در ماهشهر؛ آتش «مهار شده است»فاز دوم پتروشیمی تندگویان در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر، عصر روز یکشنبه دچار آتش‌سوزی شد. روابط عمومی پتروشیمی تندگویان اعلام کرد که این آتش‌سوزی « مهار» شده و «شرایط تحت کنترل قرار گرفته است»
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

آتش سوزی در پتروشیمی تندگویان در استان خوزستانرسانه‌های ایران بعدازظهر امروز از وقوع آتش‌سوزی در فاز دو پتروشیمی تندگویان خبر دادند که بعدا روابط عمومی این پتروشیمی اعلام کرد آتش مهار شده است. بنابر اعلام مهرزاد غیبی، رئیس سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی 'هنوز از میزان خسارات حادثه اطلاع دقیقی در دست نیست.'
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

واکنش عفو بین‌الملل به اعدام در ایران به خاطر نوشیدن الکل: 'نمایش بی‌رحمی' جمهوری اسلامیسازمان عفو بین‌الملل با محکوم کردن اعدام یک مرد ایرانی در مشهد به جرم نوشیدن الکل، این اتفاق را نشانگر 'ماهیت بی‌رحمانه و غیرانسانی دستگاه قضا' در جمهوری اسلامی ایران دانست.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

واکنش عفو بین‌الملل به خبر اعدام یک مرد در مشهد به خاطر نوشیدن الکلدایانا الطحاوی، مدیر بخش خاورمیانه و شمال آفریقا در سازمان عفو بین‌الملل در اطلاعیه‌ای اظهار داشت: «مقام‌های دولت ایران بار دیگر با اعدام مردی تنها به دلیل نوشیدن الکل، ماهیت غیرانسانی و بی‌رحم دستگاه قضایی این کشور را به نمایش گذاشتند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

در رسانه‌های آمریکا؛ اعتراضات به مرگ جورج فلوید به کجا رسید؟ابتدا کتاب جان بولتون و پس از آن اوج‌گیری دوباره ویروس کرونا در یک هفته گذشته سرتیتر اخبار آمریکا را از سیطره اعتراضات به مرگ جورج فلوید و خشونت پلیس در آوردند. آیا این اعتراضات خاموش شده؟ فعالان جنبش 'جان سیاهان مهم است' به غیر ترتیب دادن تجمعات و تظاهرات‌های سراسری دیگر چه می‌کنند؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آلوده شدن ۱۰۴ مرکز بهزیستی به کرونا/شناسایی ۱۳۳۳ مبتلا به کووید ۱۹ در مراکزرئیس سازمان بهزیستی کشور: *تاکنون ۱۰۴ مرکز بهزیستی از بین ۲۵۳۱ مرکز آلوده شده‌اند *۱۳۳۳ نفر مبتلا به کرونا در مراکز بهزیستی شناسایی شدند *از این تعداد ۴۵۶ نفر در حال درمان هستند *از ابتدای کرونا تاکنون ۱۳۳ نفر از این افراد جان خود را از دست داده‌اند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »