İsrail ve Hamas Arasındaki Çatışmalar Sırasında Gazze'deki Hastane

  • 📰 al_jazirah
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 8 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 63%

Haber أخبار

İsrail,Filistin,Hamas

İsrail ve Filistin Hamas hareketi arasındaki süregelen çatışmalar sırasında Gazze Şehri'ndeki El Şifa hastanesinde sağlık çalışanları ve hastalar görüntülendi. İsrail, Hamas'ın savaşma kapasitesi için önemli olan tünelleri yok ettiğini ve onlarca militanı öldürdüğünü belirtti. Hamas savaşçıları 7 Ekim'de ağır silahlarla donatılmış sınırı geçerek Gazze'ye saldırdı ve 1.400 kişiyi, çoğunluğu sivil olan, öldürdü ve yaklaşık 240 kişiyi rehin aldı.

İsrail ve Filistin Hamas hareketi arasındaki süregelen çatışma lar sırasında 10 Kasım 2023 tarihinde Gazze Şehri'ndeki El Şifa hastane sinde sağlık çalışanları ve hastalar görüntülendi. İsrail , Hamas 'ın savaşma kapasitesi için önemli olan tünelleri yok ettiğini ve onlarca militanı öldürdüğünü belirtti.

Hamas savaşçıları 7 Ekim'de ağır silahlarla donatılmış sınırı geçerek Gazze'ye saldırdı ve 1.400 kişiyi, çoğunluğu sivil olan, öldürdü ve yaklaşık 240 kişiyi rehin aldı.

İsrail Filistin Hamas Çatışma Gazze Hastane

 

شكرًا لك على تعليقك. سيتم نشر تعليقك بعد مراجعته.
لقد قمنا بتلخيص هذا الخبر حتى تتمكن من قراءته بسرعة. إذا كنت مهتمًا بالأخبار، يمكنك قراءة النص الكامل هنا. اقرأ أكثر:

 /  🏆 12. in SA

المملكة العربية السعودية أحدث الأخبار, المملكة العربية السعودية عناوين

Similar News:يمكنك أيضًا قراءة قصص إخبارية مشابهة لهذه التي قمنا بجمعها من مصادر إخبارية أخرى.

YouTubeSevdiğiniz videoların ve müziklerin keyfini çıkarın, orijinal içerik yükleyin ve tümünü YouTube'da arkadaşlarınızla, ailenizle ve dünyayla paylaşın.
مصدر: France24_ar - 🏆 24. / 51 اقرأ أكثر »

YouTubeSevdiğiniz videoların ve müziklerin keyfini çıkarın, orijinal içerik yükleyin ve tümünü YouTube'da arkadaşlarınızla, ailenizle ve dünyayla paylaşın. سياسة فرنسا الاستعمارية مازالت قائمة لكن بلون جديد. . دا كلامك انت ولا طلبات المدام France is cancer in Africa
مصدر: France24_ar - 🏆 24. / 51 اقرأ أكثر »

YouTubeSevdiğiniz videoların ve müziklerin keyfini çıkarın, orijinal içerik yükleyin ve tümünü YouTube'da arkadaşlarınızla, ailenizle ve dünyayla paylaşın. Plus sioniste que Netanyahu lui même من يحمي الكيان الصهيونى إلاّ هذه الدولة المارقة 'الو.م.أ' ،التي تدوس على جميع القوانين والأعراف وتتحكم في المنظمات الدولية وتستغلها لتحقيق مآربها ...الظلم والطغيان نهايته معروفة وإن طال !!! وايه يعنى برضو امريكا طرف محايد........تحيا الامه العربيه
مصدر: France24_ar - 🏆 24. / 51 اقرأ أكثر »

YouTubeSevdiğiniz videoların ve müziklerin keyfini çıkarın, orijinal içerik yükleyin ve tümünü YouTube'da arkadaşlarınızla, ailenizle ve dünyayla paylaşın. 🙄 لا صديق لهم سوى تركيا be aware of your extremists, that what your army should be established on, the danger will never come official neighbor, secure your own civilized & social life, ask for weapon if you need.
مصدر: France24_ar - 🏆 24. / 51 اقرأ أكثر »

YouTubeSevdiğiniz videoların ve müziklerin keyfini çıkarın, orijinal içerik yükleyin ve tümünü YouTube'da arkadaşlarınızla, ailenizle ve dünyayla paylaşın.
مصدر: skynewsarabia - 🏆 19. / 51 اقرأ أكثر »

YouTubeSevdiğiniz videoların ve müziklerin keyfini çıkarın, orijinal içerik yükleyin ve tümünü YouTube'da arkadaşlarınızla, ailenizle ve dünyayla paylaşın. شريعة الغاب في بلداننا تشرعها حكومات الذئاب
مصدر: AJArabic - 🏆 6. / 63 اقرأ أكثر »