BBC NEWS فارسی on Instagram: “به گزارش خبرگزاری‌ها در ایران، در عصر جمعه ۱۶ آبان در #تبریز یک طلبه پس از آنچه خود 'تذکر زبانی برای امر به معروف و نهی از منکر' توصیف…”

17/08/1399 07:23:00 ب.ظ

به گزارش خبرگزاری حوزه، در عصر جمعه ۱۶ آبان در تبریز یک طلبه پس از آنچه خود 'تذکر زبانی برای امر به معروف و نهی از منکر' خوانده، از سوی یک مرد مورد حمله قرار گرفته و زخمی شده است.

BBC NEWS فارسی (@bbcpersian) added a photo to their Instagram account: “به گزارش خبرگزاری‌ها در ایران، در عصر جمعه ۱۶ آبان در #تبریز یک طلبه پس از آنچه خود 'تذکر زبانی…”

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

چه خبر خوبي دست ضارب رو میبوسم 😊😊😊😊😊😊😊😊اخیشششش دستت طلا همینجوری بزنن مادرشون رو بگان از این گوه خوریا نمیکنن دیگه نوش فضولى در زندگى مردم رو اسمشو گزاشتن امر به معروف يكى هم ور فضول نميخواد ميزنه لت و پارت ميكنه🥴🥴 دیدی که ترامپ رفت حالا دلت برا آخوندا می سوزه ب کیر سگِ حروم زاده بسیجی کُن بتخمم طرف میره جلوی یه مرد به زنش، خواهرش یا... تذکر و اخطار میده‌و معمولا مثل حیوون صحبت میکنن، خود خانمه هم احتمالا زورش نمیرسیده که مرد وارد ماجرا شده.

متاسفانه پوریا پوتک عزیز مورد ضرب و شتم قرار گرفته

کاش بمیرد