'قلع و قمع در بعدازظهر'

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اولین اقدام بوریس جانسون: 'قتل عام در بعدازظهر'

حزب کارگر - حزب اصلی مخالف دولت - می‌گوید بوریس جانسون راستگراترین کابینه چند دهه اخیر را تشکیل داده است.

مثلا پریتی پاتل وزیر جدید کشور طرفدار احیای مجازات اعدام است و رابطه خوبی با دولت اسرائیل دارد؛ رابطه‌ای که دو سال پیش باعثولی داستان کمی پیچیده‌تر است و سیاست‌های اقتصادی و دیپلماتیک بوریس جانسون لزوما راستگرایانه‌تر از ترزا می نیست. از نظر اقتصادی هم او در نخستین سخنرانی‌اش در مقام نخست‌وزیر، نه از کوچک کردن دولت و کاهش بودجه رفاهی، بلکه از افزایش بودجه بهداشت و درمان، استخدام ۲۰ هزار مأمور پلیس جدید و سرمایه‌گذاری روی زیرساخت‌های حمل و نقل و ارتباطات صحبت کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ای فحش دهندگان به بی بی سی در این زمینه: بابا مگر «گیومه» به این بزرگی و روشنی را نمی بینید؟ مگر متن خبر را نمی خوانید؟ سرعت و گستردگی تغییرات کابینه چنان بود که بعضی‌ها از اتفاقات آن روز به عنوان 'کشتار تابستانی' یا 'قتل عام در بعدازظهر' یاد می‌کنند.

قتل عام؟خیلی مادر کشتزارید بی بی سی چی ها

نخستین واکنش بی‌بی‌سی به نخست‌وزیری جانسون: «سوزش در نیمه‌شب».

نحوه تیتر نوشتن های رسانه ضد بشریBBCهمواره حکایت از فاصله سیاستمداران،با افکار گردانندگان و کارمندان BBCرا دارد و همین دلیل بر این هست که این بظاهر رسانه، واژه بیطرفی را بجای بیشرفی بکار میبرد؛زیرا وظیفه رسانه بیطرف،پخش صرفا خبر هست،نه اعمال نظر و سمت دهی به خبر

مرگ بر شما باد بی بی سی چی ها

خباثت بی بی سی فارسی این است که همه چیز در مورد پریتی پاتل میگوید، اما نمیگوید که رفیق گرمابه و گلستان مریم رجوی منافق است. Behrang

یک خبرگذاری چقدر می تواند سخیف باشد؟ یعنی از این شیوه کثیف تیتر زدن حتی کارآموزان کیهان و بیست و سی هم اجتناب می نمایند

بزودی از تخت می افتد

clickbait

به امید قلع و قمع ملا پرستان و شاه‌ستیزان بی‌بی‌سی. PahlaviMadeIranGreat

خجالت بکشید تو یه کشور دمکرات دارید زندگی میکنید درست تیتر بزنید دیگه مفت خور هاااااااا

بی بی سی فارسی عمر پول مردم بریتانیا بگیری مجیز جمهوری اسلامی بگی دیگه تموم شده

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراض سازنده مستند قدیس به صدا و سیما: اثر من نبود | DW | 25.07.2019حسین لامعی کارگردان و سازنده مستند 'قدیس' پس از پخش این فیلم از شبکه سه سیما، در صفحه اینستاگرام خود از 'قلع و قمع و سلاخی' اثرش شکوه کرد. او نوشت: «مستند پخش‌شده در شبکه سه اثر من نبود.» هیچگونه شباهت با مستندی که من ساختم نداشت. 'قدیس' بنده، ۷۳ دقیقه بود، اما مستندِ پخش شده، ۵۰ دقیقه است! حدود ۲۳ دقیقه‌اش را سانسور که نه، سلاخی کرده‌اند. قلع و قمع کرده‌اند. نابود کرده‌اند. مگر مستندِ جنسی ساخته بودم که این‌چنین تکه‌پاره گردیده؟! كاملشم مزخرفه ! چى ميگه اين بابا ؟؟ خواسته بت شكنى كنه ؟ خوب مستند لوركا را ميساختى كه سكسى تر بود ؟ بت شكنى بهترى هم بود ؟ سوراخ را اشتباه گرفته ؟ هل ميده ! شاكى هم هست ! شبکه سه خصوصیه ، صاحبش چون پارتی و پول داره( با اون قیافه ش) میتونه هرکار دلش می‌خواد انجام بده و بازخوانی نشه.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تلاش‌های اروپا برای تحکیم امنیت در تنگه هرمز و خلیح فارس مکمل اقدام‌های آمریکا خواهد بودرئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا گفت که بهتر است که ایالات متحده در عملیات تضمین امنیت دریایی در تنگه هرمز و خلیح فارس تنها نماند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دیدار مهاتیر محمد و اردوغان در آنکارانخست وزیر مالزی و رئیس جمهور ترکیه در فرودگاه اسن بوغای آنکارا دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سه انفجار در شهر کابل تعدادی کشته و زخمی برجای گذاشته استوزارت داخله/کشور افغانستان تایید کرده که صبح امروز دو انفجار در منطقه چهارراه ملی بس در حوزه شانزدهم و یک انفجار دیگر در منطقه 'دسپیچری' در حوزه نهم شهر کابل رخ داده است. در این انفجارها تعدادی کشته و زخمی شده‌اند. لعنت خدا بر طالب و طالب پرست ناتو نیاز به این آتش بازی ها دارد برای ماندن در منطقه و جان انسان ها همچنان بی اهمیت است کاش انگلیسی ها و آمریکا ها دلشان به حال دختری که امروز صبح با شوق پدرش را بدرقه کرد، می سوخت؛ به جای اینکه پدر را بسوزانند!! طالبان مسئولیت انفجار سوم در حوزه نهم شهر کابل را پذیرفته است اما تاکنون هیچ گروهی مسئولیت دو انفجار در حوزه شانزدهم امنتی شهر کابل را به عهده نگرفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مصوبه‌های کنگره آمریکا در ممنوعیت فروش سلاح به عربستان و امارات وتو شدپول وَدِه طرح وِتو بخر. آ ن هم از نوع ترررررررامپش. ببخشید که چیز شد !!! یعنی این‌ مصوبه را ترامپ وتو ‌کردد !!!
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

وقوع سه انفجار در کابل تعدادی کشته و زخمی به جا گذاشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »