'تلاش ارتش سایبری ایران برای دخالت در انتخابات اسکاتلند' | DW | 03.05.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک اندیشکده بریتانیایی از تلاش اعضای ارتش سایبری ایران برای دخالت در انتخابات پیش‌روی اسکاتلند خبر داده است. گفته شده که هدف این افراد ایجاد بی‌ثباتی در بریتانیا از طریق نشر اخبار و اطلاعات کذب بوده است.

روزنامه"تایمز" به نقل از نتایج پژوهش یک اندیشکده بریتانیایی گزارشی درباره تلاش ایران برای دخالت در انتخابات اسکاتلند منتشر کرده است. این نخستین باری نیست که هکرها و نیروهای وابسته به ارتش سایبری ایران متهم به تلاش برای دخالت در انتخابات کشورهای غربی می‌شوند.

در گزارش این اندیشکده آمده است که نیروهای سایبری وابسته به حکومت ایران از طریق ایجاد حساب‌های کاربری جعلی بر آن بوده‌اند تا با انتشار اخبار ناصحیح به سود احزاب استقلال‌طلب به حاکمیت بریتانیا آسیب برسانند.در این گزارش آمده است که این افراد با استفاده از حساب‌های جعلی، نمودارها، میم‌های اینترنتی کاریکاتور و گرافیک بر آن بوده‌اند تا در انتخابات یاد شده دخالت کنند.

این روزنامه در ادامه گزارش خود نوشته است که ارتش سایبری ایران به تقلید از شیوه و راهکار ارتش سایبری روسیه در راستای تاثیر نهادن بر نتایج انتخابات در کشورهای غربی فعالیت می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آفرین

به زودی تو آلمان و برای شما هم اتفاق میفته، یا اینکه سیستم آلمان بیشتر باج میده به جمهوری اسلامی؟

فرق پلیس فتا و ارتش سایبری رو نمیدونن🤦

چیزی نیست سگ پوتین داره به اربابش سرویس میده

وقتی دویچه وله فرق ارتش سایبری و فتا رو نمیدونه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ارتش یمن: سفیر ایران در صنعاء فرمانده حوثی‌ها در جبهه مأرب استارتش یمن روز چهارشنبه 15 اردیبهشت، حسن ایرلو، سفیر ایران نزد ستیزه‌جویان حوثی را متهم کرد که فرماندهی عملیات نظامی حوثی‌ها در جبهه مأرب را بر عهده
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

گزارش امنیتی آلمان: تلاش ایران برای دستیابی به فناوری سلاح‌های مرگبار | DW | 08.05.2021گزارش امنیتی منتشر شده توسط ایالت شلسویگ-هولشتاین آلمان حکایت از تلاش ایران برای کسب فناوری سلاح‌های کشتار جمعی دارد. گفته می‌شود که ایران با استفاده از ابزارهای غیرقانونی فعالیت‌های خود را مخفیانه دنبال کرده است. موشک اتم سلاح کشتار جمعی نه امنیت میاره نه برای حاکمیت هرکشوری دیکتاتوری بقا ايا حاضر هستيد به نقش كشور آلمان در فروش مواد اوليه شيميايي به رژيم صدام حسين براى ساخت سلاحهاى شيميايي كه بر عليه مردمان مرز نشين كرد و نيروهاى ايرانى بكار برد باشيد؟؟ شما در جنايات جنگى رژيم صدام همپيمان او بوديد. ملت ما فراموش نخواهد كرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نجات 123 مهاجر از خطر غرق شدن توسط ارتش ترکیه در آب‌های ساحلی لیبیخدمه ناوچه نیروی دریایی ترکیه 123 مهاجر غیرقانونی را از خطر غرق شدن در آب‌های ساحلی لیبی نجات دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

امیر دریادار سیاری خبرداد: آمادگی ارتش برای احداث بیمارستان صحرایی در سراسر کشورمعاون هماهنگ‌کننده ارتش با اشاره به آمادگی ارتش برای کمک به کادر درمانی کشور در زمینه مقابله با کرونا گفت: آماده احداث بیمارستان صحرایی در تهران و شهرستان‌ها هستیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتشار جزییات جدید از عملیات نیروهای ویژه ارتش آمریکا برای کشتن قاسم سلیمانیپایگاه اینترنتی یاهو نیوز در گزارشی تحقیقی و به نقل از ۱۵ مقام فعلی و پیشین آمریکا، جزییات جدیدی از عملیات کشتن قاسم سلیمانی، فرمانده پیشین نیروی قدس سپاه پاسداران، منتشر کرد قاسم قمار باز،آنجا كه فكرش رو هم ميكردى امريكا بود🤣بوى كباب شاش قاسم كتلت دنيا را برداشت، ريد به تمام تهديد هاااااا🤣🤣🤣🤣🤣🤣✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️🇺🇸🇺🇸🇺🇸✌️🇺🇸✌️😘✌️🇺🇸✌️😘✌️😘🇺🇸😘🇺🇸😘🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸😘😘😘 گور پدر حاج قایم Parpanchi چه موافق و چه مخالف قاسم سلیمانی باشیم، فرقی در اینکه 'کشتن' نبوده بلکه 'ترور' بوده، ایجاد نمی‌کنه.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »