۹ میلیون تست در ۵ روز؛ اقدام پیشگیرانۀ چین برای شناسایی مبتلایان کرونا قبل از آغاز موج دوم همه‌گیری

21/07/1399 12:29 ب.ظ

۹ میلیون تست در ۵ روز؛ اقدام پیشگیرانۀ چین برای شناسایی مبتلایان کرونا قبل از آغاز موج دوم همه‌گیری تست_کرونا جزئیات بیشتر🔽

مقامات بهداشت چین روز دوشنبه اعلام کردند که قصد دارند تا پایان این هفته یعنی ظرف ۵ روز آینده، بطور فشرده از کل جمعیت ۹ میلیون نفری شهر بندری «چینگدائو» در شرق این کشور تست کرونا بگیرند.این تصمیم پس از آن گرفته شد که ۹ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در این شهر به ثبت رسید؛ آنهم در حالی که برای مدت دو ماه هیچ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا با منشاء داخلی، در این کشور گزارش نشده بود.

این تصمیم پس از آن گرفته شد که ۹ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در این شهر به ثبت رسید؛ آنهم در حالی که برای مدت دو ماه هیچ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا با منشاء داخلی، در این کشور گزارش نشده بود. اگرچه پس از آنکه چین اعلام کرد موفق به کنترل همه‌گیری کرونا شده، بسیاری از محدودیتهای سفر به این کشور و تجارت با آن برداشته شد اما همچنان وضعیت سلامت تمام افرادی که قصد ورود به ساختمان‌های عمومی را دارند، کنترل می‌شود.

اولین موارد ابتلا به ویروس کرونا در چین در دسامبر سال گذشته مشاهده شد و پس از آن این ویروس بسرعت به سراسر جهان راه یافت. چین مدعی است که توانسته با اجرای سیاستهای سختگیرانه‌ای در میان جمعیت ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون نفری خود، نه تنها از شیوع بیشتر کووید۱۹ جلوگیری کند بلکه شمار مبتلایان را به ۸۵ هزار و ۵۷۸ نفر و شمار قربانیان را به ۴۶۳۴ نفر محدود کند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

کرونا؛ ثبت ۱۵۰ هزار مرگ در برزیل، ۷ میلیون مبتلا در هند - BBC News فارسیدر دو کشوری که بعد از آمریکا بحرانی‌ترین کشورها هستند، آمار مرگ و ابتلا به شدت افزایش یافته است. در برزیل مرگ ثبت شده از ۱۵۰ هزار نفر گذشته و در هند هم مبتلایان به هفت میلیون نفر رسیده است. پیش‌بینی می‌شود هند تا پایان این ماه از آمریکا پیشی بگیرد. هند کله دنیارو میتونه ب گا بده تا حالا فکر میکردیم فقط تو ایران کرونا هست . مرسی بی ترف 😂 عوضش چینیها دارن جشن میگیرن و به ریش دنیا میخندن

جریمه ۳۰ میلیون دلاری استقلال، پرسپولیس و فدراسیون فوتبال در ۱۰ سال اخیر!جریمه ۳۰ میلیون دلاری استقلال، پرسپولیس و فدراسیون فوتبال در ۱۰ سال اخیر! با بررسی‌های انجام شده توسط مرکز پژوهش‌های مجلس مشخص شده که در طی دهه اخیر نزدیک به ۳۰ میلیون دلار از سوی فیفا و CAS علیه فدراسیون و پرسپولیس و استقلال حکم محکومیت مالی صادر شده است بیشترش مال سوگولی حکومت و وزراست حیف واقعا حیف. از ماست که بر ماست.

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز 37 میلیون و 475 هزار نفر گذشت

کرونا؛ تعداد بیماران در هند از هفت میلیون نفر گذشت - BBC News فارسیتعداد مبتلایان به کووید-۱۹ در هند از هفت میلیون نفر فراتر رفته است. وزارت بهداری هند یکشنبه رقم مبتلایان جدید در ۲۴ ساعت گذشته را بیشتر از ۷۴ هزار نفر اعلام کرد. همزمان، تعداد قربانیان این بیماری در هند از مرز ۱۰۸ هزار نفر فراتر رفته است. به گزارش خبرگزاری رویترز، تعداد مبتلایان در هند در ۱۳ روز گذشته یک میلیون نفر افزایش یافته است و این کشور در حال حاضر پس از ایالات متحده در جایگاه دوم از لحاظ تعداد بیماران شناسایی شده در جهان قرار دارد. یعنی مرگ دستکم صدو بیست هزار نفر انسان از میان اینها خدا کمک کند ایران اگه آمار درست رو بگه از آمریکا هم وضع بدتره. تازه به خاطر هزینه بالای تست خیلی ها کرونا میگیرن خودشون رو قرنطینه میکنن و جزو آمار حساب نمیشن.

ورود سکه به کانال 16 میلیون تومان/کشتی‌آرای: توقف اکثر معاملات در بازار؛ حباب سکه یک میلیون و 800 هزار تومان شد- اخبار پول | ارز | بانک - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimورود سکه به کانال ۱۶ میلیون تومان نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر: حباب سکه نیز حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان شده است علت افزایش قیمت طلا و سکه را افزایش قیمت ارز و ثبت نرخ بالای ۳۱ هزار تومان برای دلار است علی_برکت_الله این مملکت حکومت نداشت وضعش بهتر بود همیشه یه توجیحی برای بالابردن قیمت طلا هست !‌ در ضمن ارز بالا پایین نمیشه ،‌این نقدینگیه ک داره پول ملی رو هر روز بی ارزش تر میکنه ! اب داره از سر ملت ميگذره، ريس دولت كما فى السابق ميگه حركات امريكا نمايشيه.

تست کرونای علی اکبر صالحی مثبت شدروابط عمومی سازمان انرژی اتمی از مثبت بودن تست کرونای علی اکبر صالحی خبر داد و گفت: حال عمومی ایشان مساعد است و موضوعات سازمان را به طور مستمر رصد و پیگیری می‌کنند. به تخمم

مقامات بهداشت چین روز دوشنبه اعلام کردند که قصد دارند تا پایان این هفته یعنی ظرف ۵ روز آینده، بطور فشرده از کل جمعیت ۹ میلیون نفری شهر بندری «چینگدائو» در شرق این کشور تست کرونا بگیرند.

این تصمیم پس از آن گرفته شد که ۹ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در این شهر به ثبت رسید؛ آنهم در حالی که برای مدت دو ماه هیچ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا با منشاء داخلی، در این کشور گزارش نشده بود.

اگرچه پس از آنکه چین اعلام کرد موفق به کنترل همه‌گیری کرونا شده، بسیاری از محدودیتهای سفر به این کشور و تجارت با آن برداشته شد اما همچنان وضعیت سلامت تمام افرادی که قصد ورود به ساختمان‌های عمومی را دارند، کنترل می‌شود.

اولین موارد ابتلا به ویروس کرونا در چین در دسامبر سال گذشته مشاهده شد و پس از آن این ویروس بسرعت به سراسر جهان راه یافت.

چین مدعی است که توانسته با اجرای سیاستهای سختگیرانه‌ای در میان جمعیت ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون نفری خود، نه تنها از شیوع بیشتر کووید۱۹ جلوگیری کند بلکه شمار مبتلایان را به ۸۵ هزار و ۵۷۸ نفر و شمار قربانیان را به ۴۶۳۴ نفر محدود کند.

پکن: سیاستمداران آمریکایی در باره چین دروغ می‌گویند

آخرین بار انتقال ویروس کرونا در داخل سرزمین اصلی چین در ۱۵ اوت در شهر ارومچی، مرکز استان سین‌کیانگ گزارش شد و پس از آن، تمام موارد جدید ابتلا مربوط به مسافرانی بوده که از خارج از این کشور به داخل چین سفر کرده‌اند.

چین در ماه آوریل بسیاری از محدودیت‌های اجتماعی وضع شده در سراسر این کشور را لغو کرد اما بنا بر مقررات حزب حاکم، مسافرانی که به چین سفر می‌کنند همچنان باید مدت ۱۴ روز را در قرنطینه بگذرانند.