۲۱ روز بی‌خبری از وضعیت شارمین میمندی‌نژاد، موسس زندانی جمعیت امام علی

17/07/1399 02:36 ب.ظ

زهرا رحیمی، همسر شارمین_میمندی_نژاد، موسس زندانی جمعیت_امام_علی می‌گوید ۲۱ روز است از وضعیت او اطلاعی ندارد. وی در نامه‌ای به بازپرس شعبه دو دادسرای اوین نوشت که در مدت ۱۱۰ روز بازداشت همسرش، تنها یک بار و ۶۰ روز پیش با او ملاقات کرده است. اخبار_ایران

استان‌وایر- زهرا رحیمی، همسرشارمین میمندی‌نژاد، موسس زندانی جمعیت امام علی می‌گوید ۲۱ روز است از وضعیت او اطلاعی ندارد.به بازپرس شعبه دو دادسرای اوین نوشت که در مدت ۱۱۰ روز بازداشت همسرش، تنها یک بار و ۶۰ روز پیش با او ملاقات کرده است.

زهرا رحیمی که مدیریت جمعیت امام علی را نیز برعهده دارد در این نامه که ۱۵ مهر ۱۳۹۹ نوشته اعلام کرد که قرار ملاقات با همسرش که سه هفته پیش تنظیم شده بود نیز لغو شده است. خانم رحیمی همچنین تاکید کرد که از ۲۱ روز پیش در «بی‌خبری کامل» از شارمین میمندی‌نژاد قرار دارد و همسرش نه تماس تلفنی داشته و نه مقامات دادستانی پاسخ قانع‌کننده ای درباره وضعیت او داده‌اند.

همسر شارمین میمندی نژاد در ۲۴ شهریور نیز خبر داده بود که شارمین میمندی‌نژاد به دلیل گردن‌درد شدید خواسته است که برایش «واکر» ببرند. شارمین میمندی‌نژاد، موسس جمعیت امام علی، به همراه دو عضو دیگر این جمعیت، مرتضی کی‌منش و کتایون افرازه، در روز اول تیر ۱۳۹۹ توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند.

گزارش شده که این افراد با «شکایت قرارگاه ثارالله» سپاه پاسداران تحت بازداشت قرار گرفته‌اند.📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:

ادامه مطلب:
iranwire »

شما از اتحاد مردم علیه رژیم دفاع میکنید ؟؟

اصل اجباری شدن ماسک در تهران از روز شنبه اجرایی خواهد شدمعاون کل وزارت بهداشت از اجرای اصل اجباری شدن ماسک در تهران از روز شنبه، خبر داد.

یک روز دیگر بدون مرگ ومیر ناشی از کرونا در استرالیاطی شبانه روز گذشته هیچ مورد فوتی ناشی از ویروس کرونا در استرالیا ثبت نشده‌است. - خبرگزاری آناتولی

نخستین دیدار وزیران خارجه اسرائيل و امارات متحده عربی روز سه‌‌شنبه در آلماننخستین دیدار وزیران خارجه اسرائيل و امارات متحده عربی روز سه‌‌شنبه در آلمان وزیران خارجه اسرائيل و امارات متحده عربی روز سه شنبه ۱۵ مهر در برلین برای نخستین بار و پس از توافق عادی سازی روابط دو کشور در برلین آلمان دیدار کردند. به تخممان ج.ا. کاسه داغ تر از آش

تجمع معلمان و بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی به مناسبت روز جهانی معلم

پرسپولیس دو روز فرصت دارد دوباره به فینال برسدyounesipour اگه واقعا اين كارو كرده دمش گرم.خوب يه جايي بايد جلوي فاسد ايستاد younesipour حرومزاده پدر سگ younesipour آدم چقدر باید بدبخت باشه برای پر کردن کمبودهایش از چیز عرب ها آویزون بشه کلا استقلالی جماعت خیلی عقده داره...

۲۷ روز تا انتخابات آمریکا؛ «دگرگونی آبی» در شمارش آراء‌ چیست؟بسیاری از ناظران نگران هستند که دونالد ترامپ در صورت پیشتازی خود در ساعات اولیه پس از پایان رای‌گیری، در برابر «دگرگونی آبی» در روند شمارش آراء مقاومت کند و نتیجه انتخابات را زیر سوال ببرد اما «دگرگونی آبی» در شمارش آراء‌ چیست؟ این گزارش را بخوانید 🔽 The assassination of General Qassem Soleimani was an injustice to the oppressed Arbaeen2020 دست نبرن در اراي انتخاباتي تا ترامپ هم قبول كنه خلاف و تغلب تو خون لیبرال‌های آمریکاست.