یگان ویژه نیروی انتظامی «۳۰۰ میلیارد تومان» تجهیزات جدید دریافت می‌کند

19/03/1401 06:09 ب.ظ

جانشین فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی (فراجا) می‌گوید ۳۰۰ میلیارد تومان تجهیزات جدید از جمله ۵۲۷ دستگاه انواع خودرو و موتورسیکلت به یگان‌های عملیاتی این شاخه از نیروهای مسلح...

جانشین فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی (فراجا) می‌گوید ۳۰۰ میلیارد تومان تجهیزات جدید از جمله ۵۲۷ دستگاه انواع خودرو و موتورسیکلت به یگان‌های عملیاتی این شاخه از نیروهای مسلح... مراسم حج امسال پس از دو سال وقفه به‌خاطر کرونا برگزار می‌شود علی‌رغم اعتراض ایران به عربستان سعودی در مورد افزایش هزینه‌های سفر حج و با این‌که علی خامنه‌ای نیز ضمن اعتراض از لزوم «تجدیدنظر» عربستان در هزینه‌های حج گفت، مقامات عربستان هنوز...

مراسم حج امسال پس از دو سال وقفه به‌خاطر کرونا برگزار می‌شود علی‌رغم اعتراض ایران به عربستان سعودی در مورد افزایش هزینه‌های سفر حج و با این‌که علی خامنه‌ای نیز ضمن اعتراض از لزوم «تجدیدنظر» عربستان در هزینه‌های حج گفت، مقامات عربستان هنوز هیچ واکنشی به این موضوع نشان نداده‌اند.

علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، روز چهارشنبه، ۱۸ خرداد، در دیدار با کارگزاران ایرانی سفر حج با بیان این‌که «مکه که مال آن‌ها نیست، مال همه است» افزود: «این چیزهایی که نقل کردند از افزایش بعضی هزینه‌ها و مانند این‌ها، این‌ها کارهایی است که باید تجدید نظر کنند.»

یک روز پیش از این اظهارنظر رهبر جمهوری اسلامی، رئیس سازمان حج و زیارت ایران نیز شرایط حجم امسال را «سخت و بی‌سابقه» توصیف کرده و از «اعتراض شدید» این سازمان به عربستان در مورد افزایش بی‌رویه قیمت‌ها خبر داده بود. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

یروز همین یگان های ویژه و.... هم مثل حادثه متروپل_آبادان در خودشون فرو می‌ریزند . یال و کوپال و زرق و برق وخودنمایی نشان از احساس ترس و درماندگی وتنهایه . تو بوگو میلیونها دلار وقتی مردم رژیم را نمی‌خوان ، نمیخوااااان . بوگو خودشون را اذیت نکن ملت جلوشون می ایستند

زلنسکی: برای پس گرفتن همه مناطق اشغالی می‌جنگیم؛ بن‌بست در جنگ را نمی‌پذیریمولودیمیر زلنسکی می‌گوید روسیه از نظر نفرات و تجهیزات برتری دارد و ارتش اوکراین برای مقابله با روسیه به سلاح‌های سنگین و تهاجمی نیاز دارد. این طرف زندگیشو اشتباهی رفته بود، بجا کمدین باید ژنرال می شد.

ایران تجهیزات نظامی دولت سابق افغانستان را بازگرداندایران تجهیزات نظامی دولت سابق افغانستان را بازگرداند دولت ایران٬ تجهیزات نظامی را که نیروهای امنیتی دولت سابق افغانستان در هنگام سقوط نظام جمهوریت با خود به ایران منتقل کرده بودند را به دولت موقت طالبان تحویل داد.

آمریکا: گزارش‌هایی درباره احتمال حمله پهپادی به اربیل دریافت کرده بودیموزارت خارجه آمریکا اعلام کرد پیش از حمله پهپادی به اربیل، گزارش‌هایی درباره احتمال انجام حمله‌ای پهپادی در اربیل دریافت کرده بود.

سرمایه‌گذاری ۱ میلیارد دلاری عربستان برای مقابله با پیری؛ شرکت بن‌سلمان داروی عمر طولانی را می‌یابد؟خاندان سلطنتی عربستان سعودی با تاسیس یک سازمان غیرانتفاعی قصد دارد سالانه ۱ میلیارد دلار از ثروت نفتی خود را برای حمایت از تحقیقات پایه‌ای در مورد پیری و یافتن راه‌هایی برای افزایش عمر شهروندانش هزینه کند.

دیدار و گفت‌وگوی فرستاده سازمان ملل با حوثی‌ها در صنعاهانس گروندبرگ، فرستاده ویژه سازمان ملل متحد به یمن برای مذاکره با هیئتی از شبه‌نظامیان حوثی جهت بازگشایی گذرگاه‌های تعز و دیگر استان‌های یمن به صنعا

امیرعبدالهیان می‌گوید ایران یک بسته سیاسی جدید برای احیای برجام ارائه کرده استوزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران می‌گوید که تهران طی دو روز گذشته یک بسته سیاسی جدید برای احیای توافق سال ۱۳۹۴ موسوم به «برجام» ارائه کرده است. حسین امیرعبداللهیان که به هند... غربیاخو شونو زدن به خری اخه احمقها دارید لج کیو در میارید شما لجباز اخوندا لجباز تر ملت کمرشون به بهونه این تحریم ها شکسته خدا کنه بسته تریاک یا هروئین نباشه تا بهش فشار میارن، یه بسته جدید تولید میکنه! مردم یه همچین الدنگ نفهم بیشعوری باید ایران را درمجامع نمایندگی کنه؟ ننگ ما نیست؟