یک کلانشهر به قدمت ۵ هزار سال و مشهور به «نیویورک عصر برنز» در اسرائیل کشف شد

15/07/1398 06:39 ب.ظ

یک کلانشهر به قدمت ۵ هزار سال و مشهور به «نیویورک عصر برنز» در اسرائیل کشف شد یک منطقه مسکونی قدیمی تر که به نظر می رسد ۷ هزار سال قدمت داشته باشد نیز زیر این شهر پیدا شده است. باستان شناسان اسرائیلی این کشف را مهمترین یافته آن دوران توصیف کرده اند.

بقایای یک شهر ۵ هزار ساله در اسرائیل کشف شده است که گفته می شود بزرگترین و قدیمی ترین یافته نوع خود در منطقه است. اعتراض شدید معترضان عراقی به دخالت‌های جمهوری اسلامی؛ خبرگزاری امنیتی در ایران اعتراضات را به غرب نسبت داد معترضان عراقی با شعارهایی چون «بغداد، آزاد، آزاد؛ ایران برو بیرون، بیرون» خواستار پایان دخالت جمهوری اسلامی در عراق شدند.

در حالی که معترضان عراقی به صراحت خواستار توقف دخالت جمهوری اسلامی در این کشور شده اند، خبرگزاری فارس، که به نهادهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران نزدیک است، در گزارشی مدعی شده است که این اعتراضات تحت تاثیر افرادی خارج از عراق روی داده‌اند، و حتی سعی کرده است که آن را به آمریکا و دیگر کشورهای غربی نسبت دهد.

گروه زیادی از مردم عراق از سه شنبه گذشته در اعتراض به نرخ بالای بیکاری، خدمات عمومی نامناسب، فساد اداری، و ناکارآمدی دولت در شهرهای مختلف این کشور به خیابان‌‌ها آمدند. به گفته کمیسیون حقوق بشر پارلمان عراق در تنش های پنج روز اخیر، دستکم ۹۹ نفر کشته و در حدود ۴ هزار نفر زخمی شده‌اند. headtopics.com

این که تازه کشف شده. بفرمایید چه زمانی مشهور به (نیویورک عصر برنز شده) قبل از کشف مشهور شده. دوباره مطالبتان را بخوانید.قطعا خودتان خنده تان میگیره.

تاریخ سازی.... دروغ_شاخدار

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

قهرمانی ایران در کاراته وان مسکو با ۳ طلا، یک نقره و یک برنزتیم‌های ملی کاراته مردان و زنان ایران در مجموع با کسب ۳ طلا، یک نقره و یک برنز عنوان قهرمانی ششمین مرحله لیگ برتر کاراته وان ۲۰۱۹ را از آن خود کردند.

مانور آتش‌نشان‌ها در طبس به یک قلعه آسیب زد

10 کشته و 27 زخمی در یک انفجار در جلال‌آباد افغانستاندر نتیجه یک حمله بر یک موتر حامل سربازان ارتش دوشنبه 7 اکتبر 2019 در شهر جلال آباد، 10 تن کشته و 27

نرخ بیکاری در ایران به پایین‌ترین حد در ۵ سال گذشته رسیدمرکز آمار ایران اعلام کرد که نرخ بیکاری با ۱.۸ واحد درصد کاهش از ۱۲.۳ درصد در تابستان سال ۱۳۹۷ به ۱۰.۵ درصد در تابستان ۱۳۹۸رسیده، نرخی که در ۵ سال گذشته بی‌سابقه بوده است. تعداد زیادی از بیکاران خودکشی کردن جمعیتشون کم شده مگر آمار دستگاه آخوند دلقک - دزد رو فقط دیوانگان و باج بگیران این دستگاه مفت خور بی سر باور کنند حجت الاسلام یورونیوز شما نقوذی‌های ولایی فقط واسه اربابت خائنه‌ای بمال و کارت نباشه.

توانایی تشخیص چهره فرد در استادیوم ۱۰ هزار نفری با سوپر دوربین چینیمحققان چینی دوربینی با پنج برابر دقت چشم انسان ساخته‌اند که قادر است چهره یک نفر را در میان ده هزار نفر در خیابان یا استادیوم تشخیص دهد.

مهاجم حمله مرگ‌بار به مرکز پلیس پاریس یک اسلام‌گرای افراطی بود«مایک هارپون از مدتی پیش از برخی تماس‌ها با زنان اجتناب می‌کرد. او با کنار گذاشتن پوشش غربی، برای رفتن به مسجد یک دست لباس سنتی می‌پوشید.» خفه یه یهودی بوده همه دنيا ضد إسلامه اين بازيها هم موش مردگى دولت هاى كثيف اروپا و غربيه يكى رو أجير ميكنن تا بگن مسلمونا ميخوان مارو نابود كنن اين ترفندها كهنه شده بابا يه بچه ٢ ساله كه كلاً ٨ تا دندون داشته باشه ميفهمه شما حيوانات ايلوميناتى پدر مكر شديد و پيرو ابليس لعنت شده حالا فتوى هم ميديد. عجب!