یک نفت‌کش متعلق به لیبریا به سمت ایران تغییر مسیر داد

28/04/1398 10:09 ب.ظ

یک نفت‌کش متعلق به لیبریا به سمت سواحل ایران تغییر مسیر داده است.

یک نفت‌کش متعلق به لیبریا به سمت سواحل ایران تغییر مسیر داده است. ساعتی پیش نیز وزارت خارجه و وزارت دفاع بریتانیا اعلام کردند که در جریان حرکت یک نفت‌کش این کشور به سمت ایران هستند.

این دو وزارتخانه همچنین اعلام کردند که در پی اطلاعات فوری درباره نفتکشی بریتانیایی هستند که مقصدش عربستان سعودی بوده، اما به سوی جزیره قشم ایران تغییر مسیر داده است.

ادامه مطلب:
ilnanews »

یک نفتکش بریتانیایی با مقصد عربستان به سوی ایران تغییر مسیر دادهوزارت خارجه و وزارت دفاع بریتانیا می‌گویند در پی 'اطلاعات فوری' درباره نفتکشی بریتانیایی هستند که مقصدش عربستان سعودی بوده، اما به سوی جزیره قشم ایران تغییر مسیر داده است.

سپاه از توقیف یک نفتکش در تنگه هرمز خبر دادسپاه از توقیف یک نفتکش در تنگه هرمز خبر داد.

سپاه پاسداران اعلام کرد یک «نفتکش خارجی» را توقیف کرده استسپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد که این نیرو یک «نفتکش خارجی» را که به گفته سپاه مشغول «قاچاق سوخت» بود، در خلیج فارس توقیف کرده است. \r\n به گزارش فارس، روابط عمومی این نیرو ضمن اعلام این خبر، از

توقیف یک نفتکش توسط سپاه در نزدیکی تنگه هرمز- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimاطلاعیه روابط عمومی سپاه در رابطه با توقیف کشتی حامل یک میلیون لیتر سوخت قاچاق این کشتی که ظرفیت حمل ۲میلیون لیتر سوخت را دارد با ۱۲ خدمه خارجی در حال عزیمت برای تحویل سوخت قاچاق دریافتی به کشتی های بیگانه بود که باهوشمندی نیروی دریایی سپاه ناکام ماند. طی عملیاتی درخلیج فارس درروز یکشنبه مورخ ۲۳ / ۴/ ۹۸ گشت های شناوری منطقه یکم دریایی سپاه درخلیج فارس وتنگه هرمزپس ازاطمینان ازحمل قاچاق سوخت دراقدامی غافلگیر کننده این کشتی را که حامل یک میلیون لیترسوخت قاچاق بود را پس از هماهنگی و حکم مراجع قضایی ،در جنوب جزیره لارک توقیف کردند.

سپاه پاسداران یک نفتکش را در خلیج‌فارس توقیف کردنیروی دریایی سپاه_پاسداران در اطلاعیه‌ای از توقیف «یک شناور خارجی حامل یک میلیون لیتر سوخت قاچاق در جنوب جزیره لارک» در خلیج فارس خبر داد، اما گفت که «ادعای رسانه‌های غربی مبنی بر توقیف هر گونه شناور دیگر توسط ایران» را تکذیب می‌کند.

ایران از توقیف یک نفتکش توسط سپاه در نزدیکی تنگه هرمز خبر دادخبرگزاری «تسنیم» نزدیک به سپاه پاسدران ایران در یک خبر فوری گزارش داد که «گشت‌های شناور سپاه