یک مجرم محکوم به قطع دست: جامعه بین‌الملل به داد ما برسد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

به گفته یک زندانی محکوم به قطع انگشتان دست یکی از دستان او بر اثر شکنجه و کتک‌های دوره بازجویی در آگاهی دچار نقص عضو و از کار افتادگی دو انگشت شده و حالا مقامات قضایی می‌خواهند انگشتان دست دیگرش را قطع کنند. اخبار_ایران زندان_فشافویه

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بنیاد عبدالرحمن برومند با انتشار ویدیویی خبر داده است که حکم دست‌کم هشت زندانی محکوم به قطع چهار انگشت دست که در زندان تهران بزرگ هستند ممکن است امروز به اجرا درآید.

بنیاد عبدالرحمن برومند با انتشار ویدیویی خبر داده است که حکم دست‌کم هشت زندانی محکوم به قطع چهار انگشت دست که در زندان تهران بزرگ هستند ممکن است امروز به اجرا درآید. در این گزارش به نقل از هادی رستمی یکی از محکومان این پرونده که سال ۱۳۹۶ به اتهام مشارکت در ۱۷ فقره سرقت در ارومیه؛ بندرانزلی و اردبیل بازداشت و تحت شکنجه در آگاهی به این اتهامات اعتراف کردند آمده: « ده روز در آگاهی بندرانزلی، ده روز در آگاهی اردبیل و ۱۳ روز در آگاهی ارومیه کتک خوردیم به حدی شدید که دست من که پلاتین داشت مجددا شکست.»

به گفته این زندانی محکوم به قطع انگشتان دست یکی از دستان او بر اثر شکنجه و کتک‌های دوره بازجویی در آگاهی دچار نقص عضو و از کار افتادگی دو انگشت شده و حالا مقامات قضایی می‌خواهند انگشتان دست دیگرش را قطع کنند.دیروز دست‌کم هفت زندانی محکوم به قطع چهار انگشت دست به خودرو منتقل شدند اما به دلیل امتناع چند تن دیگر از زندانیان و درگیری با ماموران زندان، انتقال این زندانیان برای اجرای حکم به تعویق افتاد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اجرای حکم قطع چهار انگشت دست ۷ زندانی در زندان اوین به تعویق افتاده استرادیو فردا یکی از بخش‌های رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است که در تلاش است اخبار و گزارش‌های دقيق و عينی و بی‌طرفانه را با هدف گردش آزاد اطلاعات در چارچوب اصول روزنامه‌نگاری حرفه‌ای به مخاطبان فارسی‌زبان ارائه کند. اگر قراره انگشت دزد قطع بشه، عیسی شریفی، بابک زنجانی، اکبر طبری، اسدبیگی، و در راس همه انها شمس الشموس سربار خلبان، قالیباف باید تمام انگشتانشان قطع شود نه ۴ تا بدبخت که از گرسنگی قرص نانی دزدیدن! نکنه درقران گفته شده خرده دزدها و اسمی از کلان دزدان نیومده! خاک برسرتان و اسلامتان چرا از قانون های عربستان حرفی نمی زنید؟؟؟؟پولتون قطع میشه؟ آخه نباید رید به این عقاید و شریعت ماقبل تمدن؟ ریدم_تو_اسلام
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اسرائیل: ایران به طور خطرناکی به دستیابی به سلاح‌ هسته‌ای نزدیک می‌شودنخست وزیر اسرائیل هشدار داد که ایران «به طور خطرناکی» در حال تکمیل برنامه تسلیحات اتمی خود است و در صورتی که غرب مقابل این کشور نایستد، ایران به زودی به بمب اتمی دست خواهد یافت. بیست سال قبل هم میگفتن یه هفته دیگه میسازن. ایران همین الان چند کلاهک اتمی دارد که از حدود 10 سال پیش ساخته است. اما تخم نداشته اند علنی کنند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

عفو بین‌الملل از ایران خواست اجرای هشت حکم قطع دست را متوقف کندعفو بین‌الملل جمعه از جامعه بین‌المللی خواست تا به‌منظور ممانعت از اجرای حکم قطع انگشتان هشت مرد در ایران از تمام ابزارهای دیپلماتیک استفاده کنند. ImamReza عفو بین الملل غلط کرد از آخوند احمق چیزی نمیشه درخواست کرد آخوند جنایتکار فقط حرف زور می فهمه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تیم ملی مردان ترکیه در مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی اروپا به مدال طلا دست یافتتیم ملی مردان ترکیه در مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی اروپا به مدال طلا دست یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران و روسیه حمله اسرائیل به فرودگاه دمشق را محکوم کردند | DW | 11.06.2022ایران و روسیه 'حمله اسرائیل به فرودگاه بین‌المللی دمشق' را به شدت محکوم کردند. پروازها در فرودگاه دمشق متوقف شده است. منابع محلی گفتند حملات اسرائیل به دمشق با هدف توقف پشتیبانی تسلیحاتی ایران انجام شده است. 🤣🤣 الان نباید از محسن رضایی برای تحریک به حمله بازخواست کنند؟!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

روسیه حمله هوایی اسرائیل به فرودگاه دمشق را شدیدا محکوم کرددولت روسیه حمله هوایی بامداد امروز رژیم صهیونیستی به فرودگاه بین المللی دمشق را به شدت محکوم کرد وزارت خارجه روسیه امروز جمعه اعلام کرد که مسکو حمله هوایی رژیم اسرائیل به فرودگاه بین المللی دمشق را به شدت محکوم می کند جواب زور را با دو برابر زور باید داد تا صهیونیست بفهمد اگر راست میگه روسیه! پدافند سوری ها تماما روسی هست و حتی روسها پدافند خودشون هم فعالِ تو سوریه. پدافندشون باید عمل میکرد! این محکوم کردنِ زرگری دوزار نمی ارزه. روسا آسمان مصر رو هم تو جنگ اعراب ب اسرائیلیا دادند و از همین مواضع الکی میگرفتند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »