یک زن‌کشی دیگر این‌بار در اراک

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

همشهری از قتل یک زن به‌دست همسرش در شهر اراک و درپی مشاجره‌ای خانوادگی خبر داد. متهم به قتل مردی ۳۰ ساله است و در بازجویی‌ها اعتراف کرده از مدتها پیش با مقتول بصورت موقت ازدواج کرده و درگیری بر سر برداشتن تلفن همراهش توسط زن بوده است. اخبار_ایران زن_کشی

استان‌وایر- پایگاه خبری همشهری آنلاین از قتل یک زن به‌دست همسرش در شهر اراک و درپی مشاجره‌ای خانوادگی خبر داده است.این حادثه چهارشنبه ۳۰ مهرماه ۱۳۹۹ رخ داده و مرد پس از خفه کردن همسرش متواری شده است

سرهنگ «کامیار چهری» رئیس پلیس آگاهی فرماندهی استان مرکزی درباره جزییات این خبر گفته است: « در روز ۳۰ مهرماه سال جاری، در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل در یکی از منازل مسکونی شهرستان اراک، بلافاصله کارآگاهان پلیس مرکزی به محل اعزام شدند.» کامیار چهری همچنین گفته است با ردیابی و تحقیقات پلیس سرنخ هایی از متواری شدن متهم به یکی از استان های غربی به دست آمد و پس از بازگشت دوباره متهم به شهرستان اراک، با حضور مأموران، فرد مورد نظر دستگیر شده و به پلیس آگاهی استان مرکزی تحویل داده شده است.

بنابر اطلاعات منتشر شده مقتول زنی ۴۱ ساله است و توسط فرزندش در کمد دیواری منزل کشف شده است. متهم به قتل مردی ۳۰ ساله است و در بازجویی‌ها اعتراف کرده از مدتها پیش با مقتول بصورت موقت ازدواج کرده و درگیری او با همسرش بر سر برداشتن تلفن همراهش توسط زن بوده است. او اعتراف کرده به همین علت با همسرش درگیرشده و بر اثر شدت عصبانیت او را خفه کرده و پس از پنهان کردن جسد در کمد دیواری، از محل حادثه متواری شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ارتش جمهوری آذربایجان یک جنگنده دیگر ارمنستان را سرنگون کردارتش جمهوری آذربایجان یک جنگنده دیگر ارمنستان را سرنگون کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سانسور و سرکوب هفتگی؛ نتیجه نوشتن نامه به رهبری و ساخت یک ویدیواين پيج كيريتون رو جمع كنين،كسكشاي اصلاح طلب تحولخواه،مادرجنده ها به باد كشيده هم نميرسين جاويدشاه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نسبت علی حاتمی با کافه‌ای که یک سینمای روباز دارد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

زن جوانی که در یک کامنت قتل معلم فرانسوی را حق او دانسته بود، محکوم شداین زن مسلمان الجزایری‌تبار است و به قاضی گفته که خود و خانواده‌اش از دست خشونت اسلام‌گرایان افراطی در کشورش به فرانسه مهاجرت کرده‌اند. آزادی بیان پشم ... آزادی_بیان دنیا به یک باغ وحش تبدیل شده است، علاوه بر اینکه انسان‌ها در باغ وحش هستند برای دیدن حیوانات، گاهی اوقات شگفت زده می شوند از دیدن حیوانات عجیب، حالا بعضی هم شگفت زده می شوند از دیدن چنین حیواناتی که سر بریدن یک انسان ولو مجرم را حق او می دانند، مجرم هم که باشد باید دادگاهی شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در آلمان؛ نزدیک به ۱۵ هزار نفر مبتلا در یک روز | DW | 24.10.2020شمار مبتلایان کرونا در آلمان در ۲۴ ساعت گذشته به ۱۵ هزار نفر نزدیک شده است. سازمان بهداشت جهانی درباره شیوع کرونا در اروپا هشدار داد. تاکنون ۴۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در جهان به کووید-۱۹ مبتلا شدند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

انفجار بمب در یک مرکز آموزشی در کابل؛ 10 کشته و 20 زخمی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »