یک دستفروش در خرم‌آباد پس از جمع‌آوری بساطش توسط شهرداری خودسوزی کرد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک دستفروش اهل خرم‌آباد استان لرستان به دلیل ممانعت نیروهای شهرداری از ادامه کارش، خود را به آتش کشید. در پی برخورد نیروهای سد معبر شهرداری، یک دستفروش ۴۵ ساله خرم آبادی در میدان شقایق با نیروهای شهرداری درگیر شده و اقدام به خودسوزی کرد. اخبار_ایران

استان‌وایر- عصر روز چهارشنبه ۱۳ بهمن ماه، یک دستفروش اهل خرم‌آباد استان لرستان به دلیل ممانعت نیروهای شهرداری از ادامه کارش، خود را به آتش کشید.

جعفر طولابی فرماندار خرم آباد با تایید این خبر به رسانه های ایران گفت: در پی برخورد نیروهای سد معبر شهرداری، یک دستفروش ۴۵ ساله خرم آبادی در میدان شقایق با نیروهای شهرداری درگیر شده و اقدام به خودسوزی کرد. بر اساس گزارش ایلنا، فرد مصدوم با کمک افراد حاضر در محل به بیمارستان منتقل شده و حال عمومی او خوب است و تنها از ناحیه دست و صورت دچار سوختگی شده است.

در ماه‌های گذشته گزارش‌های متعددی از خودسوزی شهروندان ایرانی به دلیل وضعیت وخیم اقتصادی کشور منتشر شده است.یکی از اهالی روستای چشمه‌کبود از توابع شهرستان ایلام، در مقابل بنیاد مسکن استان ایلام اقدام به خودسوزی کرد. این شهروند ایلامی به همراه دو فرزندش به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ایلام مراجعه کرده بود، جلوی دیدگان آنها خودسوزی کرد و توسط اهالی منطقه به بیمارستان منتقل شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چاره ای باقی نزاشتن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کشته شدن یک شهروند عرب با شلیک مستقیم نیروی انتظامی در شوش
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مدارس ابتدایی در استان تهران به مدت یک هفته غیرحضوری شداستاندار تهران از غیرحضوری شدن مدارس ابتدایی در استان تهران به مدت یک هفته خبرداد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مدارس ابتدایی در استان تهران به مدت یک هفته غیرحضوری شداستاندار و رئیس ستاد مدیریت و مقابله با بیماری کرونای استان تهران از غیرحضوری شدن یک هفته‌ای مدارس ابتدایی و تعطیلی مهدهای کودک در این استان به مدت یک هفته خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شهادت یک پلیس در شیرازشهادت یک پلیس در شیراز معاون انتظامی فارس: ستوان یکم علی اکبر رنجبر جانشین پاسگاه انتظامی بیدزرد شیراز در درگیری با اراذل و اوباش به خیل یاران شهیدش پیوست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اطلاع رسانی اسماعیل عبدی درباره یک زندانی گمنام در زندان مرکزی کرج
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بنت: سامانه هوایی لیزری برای مقابله با تهدیدهای ایران ظرف یک سال آماده می‌شودنفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل اعلام کرد برای مقابله با حملات موشکی و راکتی نیروهای نیابتی ایران به کشور خود، به زودی از یک فناوری دفاعی فوق پیشرفته تحت بیدار شو صبح شده گنبدت رو دیدیم لیزرت رو هم میبینیم!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »