یک بدهکار بانکی در تهران خود را به آتش کشید

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فردی در تهران که گفته می‌شود بدهکار بانکی بوده، یکشنبه 29 سپتامبر در خیابان ولیعصر تهران خود را به

بر اساس گزارش خبرگزاری فارس، فردی که این رسانه از او به عنوان «بدهکار بانکی» نام برده، در خیابان ولی‌عصر تهران، مقابل کلانتری، خود را به آتش کشید.

در ادامه این گزارش آمده که شاهدان گفتند، این فرد قبل از خودسوزی اعلام کرده بود توان «بازپرداخت وام بانکی خود» را ندارد و به همین دلیل ملکی که به عنوان وثیقه وام گرو گذاشته شده بود، توسط بانک به مزایده رفته است.بر اساس این گزارش، موتور یکی از عابران نیز در اثر این اتفاق در آتش سوخت. گفتنی است، بخش مهمی از وثیقه‌هایی که بانک‌ها و موسسات اعتباری در ایران از مشتریان خود اخذ می‌کنند، وثایق ملکی هستند که بر اساس آن، یک سند رسمی به عنوان وثیقه قرار می‌گیرد و اگر بدهکار، بدهی خود را ظرف موعد مقرر نپردازد، کل ملک در مقابل کل طلب، به طلبکار منتقل می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وجود ۱۰ هزار شعبه بانکی اضافه در ایرانمعاون بانک و بیمه‌ وزارت اقتصاد با بیان این که حدود ۱۰ هزار شعب بانکی در کشور مازاد هستند، از ادغام هزار شعبه از این شعب تا پایان سال جاری خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دستور رئیس قوه قضائیه برای تسریع در اقدامات قضایی سانحه قطار مسافربری زاهدان- تهرانرئیس قوه قضائیه طی دستوری به رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان، ضمن تسلیت مجدد به بازماندگان سانحه قطار مسافربری زاهدان- تهران، تسریع در اقدامات قضایی مربوط به این پرونده را مورد تاکید قرار داد. سالها بود بخاطر بسیاری از بی عدالتیها، ویژه خواریها، کارتل سازیها، رانت و فساد و.... که این اواخر علنی هم شده بود، عذاب میکشیدم و امیدم از انقلاب بریده میشد. ولی امروز میبینم هر چیزی حسابی داشته و همینطوریم نبوده. شما چطور؟ طعم_شیرین_عدالت
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واکنش شرکت کنترل کیفیت هوا به تکذیب گوگرد بالای بنزین در تهراناصرار شرکت کنترل کیفیت هوا بر وجود گوگرد در بنزین شرکت کنترل کیفیت هوای تهران: بر اساس نمونه‌برداری‌های انجام شده از سوخت بنزین پنج پمپ بنزین در تهران، غلظت گوگرد در کلیه نمونه‌ها فراتر از حد مجاز و میانگین آن طی بهار و تابستان به‌ترتیب ۱۹۰ و ۱۶۶ ppm بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افت حدود ۵ میلیون تومانی قیمت مسکن در شمال تهرانافت حدود ۵ میلیون تومانی قیمت مسکن در شمال تهران بازار مسکن در شرایطی کاهش ۶۹۰ هزار تومانی قیمت را نسبت به دو ماه قبل تجربه کرده که میانگین افت قیمت در منطقه ۱ بالغ بر ۴.۸ میلیون تومان بوده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ناظران ویژه فیفا به تهران می‌روند | ماموریت: اطمینان یافتن از حضور زنان ایرانی در ورزشگاهناظران ویژه فیفا به تهران می‌روند | ماموریت: اطمینان یافتن از حضور زنان ایرانی در ورزشگاه فدراسیون جهانی فوتبال، فيفا ، برای اطمینان یافتن از حضور زنان در ورزشگاه برای تماشای دیدار تیم ملی فوتبال ایران و کامبوج، ناظرانی را به تهران می فرستد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فردی که طالبان انگشت‌اش را در انتخابات قبلی قطع کرده بود دوباره در انتخابات شرکت کردصفی‌الله یکی از رأی دهندگان در افغانستان که پس از قطع انگشت اش توسط طالبان امروز شنبه 28 سپتامبر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »