یورو و پوند با قطع صدور گاز روسیه به لهستان و بلغارستان سقوط کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

یورو و پوند با قطع صدور گاز روسیه به لهستان و بلغارستان سقوط کرد جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

نرخ برابری هر یورو در مقابل دلار آمریکا طی داد و ستدهای روز چهارشنبه بازار جهانی ارز به ترتیب به پایین‌ترین حد در پنج سال گذشته رسید.

در چنین شرایطی نرخ برابری هر یورو در مقابل دلار آمریکا در جریان داد و ستدهای روز چهارشنبه بازار جهانی ارز به کمتر از ۱.۰۵۸۸ رسید که پایین‌ترین نرخ از آوریل سال ۲۰۱۷ تا کنون به شمار می‌رود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این سقوط پوند و یورو بیشتر از آن که به عدم توانایی این کشور در پرداخت هزینه انرژی به روبل ربط داشته باشد، می‌تواند به «سقوط» افسران ارشد ناتو در «تله موش» مجتمع فولاد آزوف مربوط باشد.

روسیه نباید به شما حرومزاده های طماع وسط باز زمان بده … باید حداقل همه ی شما کثافت ها رو هم با خودش بکشه زیر اب …

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازگشت میلان به صدر با گل دقیقه ۹۲ تونالی؛ سومین شکست متوالی بارسلونا در نیوکمپتیم فوتبال میلان ایتالیا موفق شد با نتیجه ۲-۱ لاتزیو را در رم شکست دهد و بار دیگر به صدر جدول رقابت‌های سری آ فوتبال ایتالیا بازگردد. گل‌های روسونری را در این مسابقه ژیرو و تونالی به ثمر رساندند تا گل دقیقه ۴ ایموبیله بی‌ثمر شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سیپری: ایران با افزایش هزینه‌های نظامی خود به جایگاه ۱۵ در جهان رسیده استبر اساس گزارش سیپری که روز دوشنبه منتشر شد، هزینه‌های نظامی ایران در سال گذشته میلادی با ۱۱ درصد افزایش به بیش از ۲۴ میلیارد دلار رسید. وقتی از هیچ کی نترسی، خدا بهت قدرتی می‌دهد که همه حیرت کند. ۲۴ میلیارد دلار موشک ساختن، پوشک باید بریم از ترکیه بیاریم مانند قالیباف! گزارشتون اشتباه داره: رتبه ۱۴، نه ۱۵...
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

سپیده کاشانی، فعال محیط زیست، با فشار نیروهای امنیتی به زندان بازگشتبر اساس خبری که به ایران‌وایر رسیده، «سپیده_کاشانی»، فعال محیط زیست زندانی که از چند ماه پیش به مرخصی درمانی اعزام شده بود، بدون تکمیل مراحل درمان و به‌رغم بیماری، به زندان اوین بازگردانده شده است. اخبار_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مذاکرات ایالات متحده و متحدانش در آلمان با هدف تداوم کمک‌ها به اوکراین🔺مذاکرات ایالات متحده و متحدانش در آلمان با هدف تداوم کمک‌ها به اوکراین ▪️پس از گذشت ۶۰ روز از تهاجم روسیه به اوکراین ایالات متحده از روز سه‌شنبه در آلمان میزبان بیش از ۴۰ کشور جهان است. ⬇️ بیشتر بخوانید: 😀😀
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ادعای دبیر شورای امنیت ملی روسیه: با اقدامات غرب، اوکراین به سمت تجزیه می‌رودسخنان تازه دبیر شورای امنیت ملی روسیه می‌تواند به منزله تصمیم مسکو برای حرکت به سمت جدا کردن بخش‌های تحت تصرف خود در شرق اوکراین و سپس «مقصر اعلام کردن» طرف مقابل باشد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

پوتین: امیدواریم با اوکراین به توافق دیپلماتیک برسیمرئیس جمهور روسیه گفت وی امیدوار است با اوکراین از طریق دیپلماتیک به توافق برسند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »