یزدانی و تیلور در فینال به هم رسیدند/ انتقام سخت در انتظار کشتی‌گیر آمریکایی؟

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حسن یزدانی با شکست کشتی‌گیر روس در مرحله نیمه نهایی کشتی آزاد قهرمانی جهان، راهی فینال شد. یزدانی و تیلور بعدازظهر فردا (یک‌شنبه) برای کسب مدال طلای جهان در دیداری سخت و حساس به مصاف هم می‌روند.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۱ در اسلو پایتخت نروژ، حسن یزدانی دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک در دیدار نیمه نهایی وزن ۸۶ کیلوگرم مقابل آرتور نایفانوف از روسیه به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه ۸ بر ۲ به برتری رسید و راهی فینال شد.

یزدانی پیش از این در دور نخست استراحت کرد، سپس مقابل عظمت دولت بیکوف از قزاقستان رفت و صاحب برتری ۱۲ بر ۲ شد. یزدانی در یک چهارم نهایی نیز ۱۱ بر صفر اتان راموس از پورتوریکو را برد و به نیمه نهایی رسید. در سوی دیگر جدول نیز دیوید تیلور از آمریکا در ادامه پیروزی‌های قاطع خود، در مرحله نیمه نهایی مقابل ابوبکر آباکاروف از آذربایجان ۶ بر ۲ به برتری رسید و راهی فینال شد.

به این ترتیب یزدانی و تیلور بعدازظهر فردا برای کسب مدال طلای جهان در دیداری سخت و حساس به مصاف هم می‌روند. تیلور چندی پیش در فینال المپیک توکیو موفق به شکست حسن یزدانی شد. وی پیش از آن نیز ۲ مرتبه دیگر در جام جهانی کرمانشاه و مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۸ نیز موفق به شکست حسن یزدانی شده است. حسن یزدانی به دنبال انتقام از تیلور است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ساعت چند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گلاره ناظمی، نخستین داور زن ایرانی در فینال جام جهانی فوتسال
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گلاره ناظمی با حضور در جمع داوران فینال جام جهانی فوتسال لیتوانی تاریخ‌ساز شدبر اساس اعلام روز جمعه فدراسیون بین‌المللی فوتبال، فیفا، گلاره ناظمی داور بین‌المللی ایرانی در مسابقه فینال جام جهانی ۲۰۲۱ فوتسال در لیتوانی قضاوت خواهد کرد. دیدار نهایی این دوره از مسابقات روز یکشنبه ۱۱ مهر بین تیم‌های پرتغال و آرژانتین برگزار می‌شود و خانم ناظمی به عنوان داور چهارم یا وقت...
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

زارع با شکست قهرمان المپیک به فینال رسید/ ۲ فینالیست ایران در ۴ وزن نخست قهرمانی جهاندر ادامه رقابت‌های ۴ وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۱ امیرحسین زارع نماینده سنگین وزن ایران و دارنده مدال برنز المپیک توکیو در دیدار نیمه نهایی مقابل طاها آکگل دارنده مدال طلای جهان، طلا و برنز المپیک از ترکیه با نتیجه ۴ بر صفر برد و راهی فینال شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کامرانی‌فر: قرار است VAR در ورزشگاه آزادی نصب شودکامرانی‌فر: قرار است VAR در ورزشگاه آزادی نصب شود سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال می‌گوید سیستم VAR قرار است در ورزشگاه آزادی نصب شود جمهوری شیطانی ایران بعد ۴۳ سال : در سال ۱۳۸۲ آژانس بین المللی انرژی اتمی از رژیم ایران امضاء گرفت که در پروتکل های الحاقی اجرا نکن و نکرد دوم : بعد احمد وحیدی که ۲۵ سال به فرمان ملا خمینی و ملا خامنه در حال سخنرانی ها با دیگر یاران اش که باید بمب اتم داشته باشیم و همیشه هم در حال گزارش که اسرائیل از نقشه جهان محو شود نابود شود گزارش داده سوم : احمد وحیدی که با دو نفر دیگر که هر سه نفر کی یکی محسن رضایی هست در آرژانتین در حال با کمک حزب الله چقدر یهودی ها رو کشتار کردید که اینها حتی افراد مهم اسرائیل نبودند بنده های خدا از عادی ها بودند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نزدیکترین سیاره به خورشید در تیررس رصد؛ کاوشگر بپی‌کلمبو از نزدیک عطارد عبور کرداین کاوشگر دقایقی قبل از ثبت عکس توانست از فاصله ۱۹۹ کیلومتری از نزدیکترین سیاره به خورشید در منظومه شمسی عبور کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نقض حقوق زنان و افشای اسرار بیماران در یک نامه؛ اینجا گیلیاد است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »