«پاکت‌های پول ایران» در تونل‌های غزه؛ اسرائیل مدعی کشف اسناد کمک ۱۵۰ میلیون دلاری تهران به حماس است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در اعماق یکی از تونل‌های حماس در غزه، نیروهای ارتش اسرائیل پاکت‌هایی خطاب به یحیی سنوار پیدا کردند که گفته می‌شود حاوی پول‌های نقد برای رهبر حماس در نوار غزه بوده است.

یوآو گالانت، وزیر دفاع اسرائیل روز پنجشنبه در جریان بازدید از تازه‌ترین یافته‌های ارتش اسرائیل از تونل‌های زیرزمینی نوار غزه، پاکت‌هایی پر از وجه نقد را نشان داد که به گفته او مستقیما از ایران برای یحیی سنوار، رهبر حماس ارسال شده است. گالانت گفت: «نیروهای در حال پرده برداری از یافته‌هایی باورنکردنی هستند. حجم عظیمی از اسناد و مطالب در اینجا بر روی رایانه و روی کاغذ وجود دارد.

از ده‌ها میلیون، او مقداری را که نیاز دارد در جیب خود می‌گذارد.» ارتش اسرائیل پیش‌تر اعلام کرده بود که مجموع پاکت‌های کشف شده شامل ده‌ها هزار دلار بوده که برای یحیی سنوار، رهبر حماس در نوار غزه فرستاده شده است. دانیال هاگری، سخنگوی ارتش اسرائیل شامگاه سه‌شنبه مدعی شد که ارتش اسرائیل «اسناد رسمی حماس متعلق به سال ۲۰۲۰، از جمله جزئیات وجوهی که از ایران به حماس و یحیی سنوار بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۰ منتقل شده بود را پیدا کرده است. بیش از ۱۵۰ میلیون دلار از ایران به حماس منتقل شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رویترز: نیروهای آمریکایی در نزدیک فرودگاه اربیل هدف حمله پهپادی قرار گرفتندپس از آغاز جنگ اسرائیل با گروه افراطی حماس در غزه، حملات گروه‌های شبه‌نظامی تحت حمایت ایران علیه نیروهای آمریکایی در عراق و سوریه افزایش یافته است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

آکسیوس: اسرائیل پیشنهاد توقف دو ماهه جنگ غزه در ازای آزادی همه گروگان‌ها را داده استبه نوشته آکسیوس، این پیشنهاد شامل توافق آتش‌بس دائمی نیست اما این طولانی‌ترین دوره توقف است که اسرائیل از زمان شروع جنگ غزه به حماس پیشنهاد داده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

سه نهاد سازمان ملل متحد خواستار ارائه کمک‌های بیشتر به ساکنان نوار غزه شدندنهاد‌های سازمان ملل گفتند که مایلند به بندر اشدود در اسرائیل دسترسی داشته باشند، زیرا به گفته آن‌ها این دسترسی امکان می‌دهد تا مقادیر بیشتری کمک به غزه ارسال شود.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

پیشنهاد بی سابقه تل‌آویو به رهبران حماس برای ترک غزهبه گزارش شبکه شرق، در پی ناکامی اسرائیل برای هدف قرار دادن رهبران حماس در غزه ، نتانیاهو پیشنهاد داده در چارچوب یک توافق آتش‌بس کلی، آن ها این باریکه ترک کنند.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

حملات اسرائیل به سوریه محکوم است/ آتش‌بس فوری در جنگ علیه غزه ضرورت دارددر بیانیه پایانی نشست آستانه بر ضرورت پایان دادن به حملات بی رحمانه اسرائیل علیه مردم فلسطین و ارسال کمک های بشردوستانه به غزه تاکید شد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

تلاش برای نسبت دادن اقدامات یمن به ایران انحراف از واقعیت استنماینده ایران در سازمان ملل گفت: هرگونه تلاش برای نسبت دادن اقدامات اخیر در دریای سرخ به ایران صرفا انحراف از واقعیت میدانی در یمن و غزه است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »