«مشارکت آلمان در ماموریت دریایی در خلیج فارس الزامی است» | DW | 28.07.2019

06/05/1398 10:18:00 ق.ظ

دولت بریتانیا از آلمان و دیگر کشورهای اروپا خواسته است در تضمین امنیت کشتیرانی در آب‌های خلیج فارس مشارکت کنند. برخی از سیاستمداران آلمان خواستار مشارکت این کشور در ماموریت ناوگان دریایی اروپا در خلیج فارس شده‌اند.

دولت بریتانیا از آلمان و دیگر کشورهای اروپا خواسته است در تضمین امنیت کشتیرانی در آب‌های خلیج فارس مشارکت کنند. برخی از سیاستمداران آلمان خواستار مشارکت این کشور در ماموریت ناوگان دریایی اروپا در خلیج فارس شده‌اند. خبرگزاری فرانسه (AFP) روز یکشنبه ششم مرداد (۲۸ ژوئیه) با انتشار گزارشی از برلین به موضوع...

خبرگزاری فرانسه (AFP) روز یکشنبه ششم مرداد (۲۸ ژوئیه) با انتشار گزارشی از برلین به موضوع تصمیم‌گیری پیرامون مشارکت آلمان در ماموریت ناوگان دریایی اروپا در خلیج فارس پرداخته است. هایکو ماس، وزیر امور خارجه آلمان روز جمعه ۲۶ ژوئیه در مصاحبه‌ای با"فونکه مدین" اعلام کرده بود که دولت این کشور درخواست بریتانیا در زمینه مشارکت در ماموریت نظامی تضمین امنیت کشتیرانی در خلیج فارس را مورد بررسی قرار خواهد داد.

وزیر امور خارجه آلمان تصمیم‌گیری این کشور در این رابطه را منوط به روشن شدن جوانب کامل این ماموریت اعلام کرده بود. آلمان و تضمین امنیت کشتیرانی ولفگانگ ایشینگر، رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ و سفیر سابق این کشور در ایالات متحده آمریکا، از جمله کسانی است که شرکت آلمان در ماموریت ناوگان دریایی اروپا در خلیج فارس را الزامی ارزیابی می‌کنند.

ایشینگر در گفت‌وگو با روزنامه"ولت ام‌زونتاگ" گفته است که وابستگی آلمان به‌مثابه"قهرمان صادرات" به آزادی کشتیرانی بیش از بسیاری از کشورهای دیگر جهان است.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

روایت نجات زنان اچ آی وی مثبت با یک خط مشاوره

منصوریان: خط هات لاین یا خط تلفنی اورژانس اجتماعی زمانی در تهران برقرار می شود که وقتی فردی قصد آزار به خود یا خودکشی داشت، هیچ مرجعی برای دریافت مشاوره فوری ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بد جوری قاطی کردید! از اون پهلوی که رفت کشور رو داد به این خمینی زجر کشیدید و اکنون خیلی جفت کردید و ترسیدید که نمیتونید درست حسابی فکر کنید!؟ میترسید بیان کشور رو بگیرند. از خودتون بترسید که اینقدر نادان هستید. تهدید هر فردی باشه. و حتی ایران. این رژیم قابل دفاع از ملت ایران نباید باشه. ملت وقتی از این رژیم متنفرند و بعد با این رژیم از مرزها دفاع میکنند باعث میشه که جدی گرفته نشوند!؟ نمیشه هم تو کوزه شاشید و هم از کوزه خورد. اگه بشه پس همین شدید که هستید. یک عده ملت ذهن حرزه!

مشارکت نمیخواد . ایران امنیت تنگه هرمز و خلیج فارس را تامین‌میکند. تهدید اصلی آمریکا و انگلیس هستند که میخواهند حریم آبی ایران‌ را بین المللی جلوه دهند. فهمیدم چرا آلمان از آخوندای ما خوشش میاد و دل میده و قلوه میگیره با این منفوران‼️ شما هم مثل آخوند فقط دست بگیر دارید و دست بده ندارید! جونتون بالا بیاد، همه برن زمین را شخم بزنند و شما درو کنید؟ 🤨

وزیر دفاع آلمان: برنامه مشخصی برای عملیات دریایی در خلیج فارس نداریم- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimوزیر دفاع جدید آلمان در سخنانی با تاکید بر اینکه تا کنون نه درخواست و نه برنامه‌ای مشخص درباره ماموریت حفاظت دریایی در خلیج فارس نداشته‌ایم، گفت که در حال حاضر موضوع بیش از هر چیز بر سر دیپلماسی و نه اقدامات مشخص نظامی است.

نگران نباش هند اینجابرنج های صادراتی خودتون میدیم بخورن تاازادشدن کسی نشناسه انهارو اوه این هندیا خیلی خطرناکن با موز آدم میکشن من دیدم:((( برا چی موندن دارن آذوقه کشتی و تموم می کنن

مصائب سیاهان در آلمان نازیدر دوران آلمان نازی، بین سال‏های ۱۹۳۳ تا ۱۹۴۵، هزاران آفریقایی- آلمانی‏ در این کشور زندگی می‏کردند. این یک تجربه همگانی نبود اما با گذشت زمان برقراری رابطه با سفیدپوستان، تحصیل و فعالیت در برخی مشاغل برای آن‎ها قدغن شد، عده‎ای از آن‏ها را عقیم کردند و برخی دیگر را به اردوگاه‎های کار اجباری فرستادند. دلتون برا همه عالم و آدم میسوزه جز مسلمونای یمن و فلسطین و سوریه يهوديان ثروتمند و هاليوودي انچنان خودشان را تنها قربانيان هيتلر در فيلمها و موزه ها و رسانه ها به تصوير كشيدند كه كوليان و سياهان و اسلاوها و بقيه فراموش شدند چون نه ثروتي داشتند نه رسانه اي نه نفوذي در هاليوود.

هایکو ماس: در کمپین فشار حداکثری آمریکا علیه ایران مشارکت نمی‌کنیموزیر امور خارجه آلمان: *طرح انگلیس برای اطمینان حاصل کردن از امنیت کشتیرانی در تنگه هرمز نیاز به شفاف‌سازی بیشتری دارد *هر تصمیمی در خصوص تنگه هرمز باید در سطح اروپایی بررسی شود *آلمان در کمپین فشار حداکثری آمریکا علیه ایران مشارکت نخواهد کرد

دموکراسی خواهان در هنگ کنگ این بار در فرودگاه بین المللی تجمع کردند🔺دموکراسی خواهان در هنگ کنگ این بار در فرودگاه بین المللی تجمع کردند ⚡️بیش از هزار نفر از دموکراسی خواهان هنگ کنگی روز جمعه در فرودگاه شهر که تحت اداره مقامات چین است، تجمع اعتراضی برپا کرده و شعار «هنگ کنگ آزاد» سر دادند.