«سقوط» و مرگ یکی از کارمندان سفارت سوییس در تهران

04/05/2021 10:28:00 ق.ظ

«سقوط» و مرگ یکی از کارمندان سفارت سوییس در تهران #العربيه_فارسى

العربيه_فارسى, مرگ کارمند سفارت سوئیس در ایران

«سقوط» و مرگ یکی از کارمندان سفارت سوییس در تهران العربيه_فارسى

رسانه‌های داخلی ایران، صبح امروز 14 اردیبهشت، به نقل از مجتبی خالدی، سخنگوی سازمان اورژانس ایران، از «سقوط» فردی از طبقه 18 یک برج در «کامرانیه» تهران خبر

«خبرآنلاین»، فرد متوفی را مردی 52 ساله اعلام کرد، اما دقایقی بعد، خبرگزاری‌های دیگر جنسیت متوفی را زن اعلام کردند که صبح امروز، به علت سقوط از طبقه هجدهم برجی در کامرانیه جان خود را از دست داده است.به گزارش خبرگزاری«ایلنا»، «این فرد که به عنوان نفر دوم در سفارت سوییس فعالیت می‌کرده در این برج سکونت داشته است.» هنوز اطلاعات بیشتری از علت سقوط این شخص منتشر نشده است.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده فرد متوفی «دبیر اول سفارت سوییس در تهران» بوده است.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

اعتراضات ایران؛ پلیس و لباس شخصی‌ها دانشگاه شریف را محاصره کرده اند

روز یکشنبه و پس از سر دادن شعارهای تند علیه جمهوری اسلامی و علی خامنه‌ای در داتشگاه شریف، پلیس و نیروهای لباس شخصی این دانشگاه را محاصره کرده‌اند. گزارش‌های تائید نشده از ورود ماموران امنیتی به بخش‌هایی از دانشگاه حکایت دارد. ادامه مطلب >>

دبیر اول سفارت سوییس در تهران

سقوط یکی از کارکنان سفارت سوییس از برجی در کامرانیهسخنگوی سازمان اورژانس کشور از سقوط خانمی ۵۱ ساله از یک برج در کامرانیه تهران خبر داد. مردی که زیاد می دانست.

مرگ دیپلمات سوئیسی در تهران بر اثر سقوط از یک برج در کامرانیهمرگ دیپلمات سوئیسی در تهران بر اثر سقوط از یک برج در کامرانیه سخنگوی سازمان اورژانس ایران نیز ضمن تایید این خبر، هویت او را «سیلوه هـ.» و ۵۲ ساله اعلام كرد. این سازمان در گزارش خود موضوع احتمال خودکشی را رد کرده و فوت را ناشی از سقوط دانسته است.

سقوط از برج؛ مرگ دبیر اول سفارت سوئیس در تهران | DW | 04.05.2021رسانه‌های ایرانی از مرگ دیپلمات سوئیسی در سقوط از طبقه ۱۸ برجی در کامرانیه خبر داده‌اند. متوفی س. ب ۵۱ ساله و دبیر اول سفارت سوئیس در تهران معرفی شده‌است. سخنگوی اورژانس گفته که مشخص نیست مسئله خودکشی بوده یا یک حادثه. 🖤 سند پر افتخاری دیگر از سربازان امام زمان (عج) حتی از بکار بردن نام دبیر اول هم ابا دارید، شما ها دیگه کی هستید!

مرگ کارمند سفارت سوئیس در تهران بر اثر سقوط از برج کامرانیهمجتبی خالدی، سخنگوی سازمان اورژانس ایران، با بیان اینکه این فرد «دبیر اول سفارت سوئیس » بوده است به خبرگزاری مهر گفت: «هنوز مشخص نیست این فرد خودکشی کرده یا این سقوط صرفاً یک حادثه بوده است اما از زمان فوت او مدت زیادی گذشته است.» Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. مرگ سوئیسی ها هم با کلاسه... چرا کامرانیه🤔🤔🤔 همیشه پای یک کامرانی درمیان است😂😂😂😂

انتقاد ناسا از چین پس از سقوط بقایای موشک: برنامه فضایی باید مسئولانه باشدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. 😁به یکی گفتن تو دستت آب نخور عقلت زائل می شه گفت عقل چیه؟ گفتن خوب بخور😂 ناسای نژادپرست پفیوز شاتل نزدیک به ۸نفر رو کشت !گوسفندان پر ادعا

دادند.مجتبی خالدی در گفت و گو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: حادثه ای در یکی از برج های کامرانیه رخ داده و خانمی ۵۱ ساله از برج سقوط کرده است.سفارت سوئیس در تهران - عکس از تسنیم خبرگزاری‌ها از مرگ دبیر اول سفارت سوئیس در ایران بر اثر سقوط از طبقه هجدهم برجی در كامرانیه تهران خبر داده‌اند.دبیر اول سفارت سوئیس در تهران در سقوط از برجی در کامرانیه جان باخته است.

«خبرآنلاین»، فرد متوفی را مردی 52 ساله اعلام کرد، اما دقایقی بعد، خبرگزاری‌های دیگر جنسیت متوفی را زن اعلام کردند که صبح امروز، به علت سقوط از طبقه هجدهم برجی در کامرانیه جان خود را از دست داده است. به گزارش خبرگزاری«ایلنا»، «این فرد که به عنوان نفر دوم در سفارت سوییس فعالیت می‌کرده در این برج سکونت داشته است.  خالدی اظهار کرد: اخبار حاکی از آن است که این زن یکی از افرادی است که در سفارت سوییس کار می کند.» هنوز اطلاعات بیشتری از علت سقوط این شخص منتشر نشده است. این سازمان در گزارش خود موضوع احتمال خودکشی را رد کرده و فوت را ناشی از سقوط دانسته است. بر اساس گزارش‌های منتشر شده فرد متوفی «دبیر اول سفارت سوییس در تهران» بوده است. اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد. این گزارش تکمیل خواهد شد.» مجتبی خالدی او را"س.

. سفارت سوئیس در تهران از زمان قطع روابط دیپلماتیک امریکا با ایران در ۴۱ سال پیش تاکنون، مسئولیت حفاظت از منافع آمریکا در ایران را برعهده داشته است.. .