گفت‌وگوی وزرای خارجه انگلیس و کانادا درباره ایران

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

وزاری امور خارجه انگلیس و کانادا تلفنی در مورد ایران گفت‌وگو کردند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، دومینیک راب، وزیر امور خارجه انگلیس در توییتی نوشت: تبادل نظر خوبی با کریستیا فریلند، وزیر امور خارجه کانادا در تورنتو داشتم.

ما بر سر سهولت تبادلات پسابرگزیتی و طرح‌های آتی در شراکت انگلیس و کانادا به گفت‌وگو پرداختیم. ما همچنین صحبت‌هایی در خصوص مسائل هنگ کنگ، ایران، ونزوئلا و اوکراین داشتیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چی به هم گفتند ؟

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاکید وزرای امور خارجه عراق، مصر و اردن بر ضرورت 'همکاری استراتژیک'وزرای امور خارجه عراق، مصر و اردن طی نشستی در بغداد بر ضرورت همکاری استراژیک و مبارزه با تروریسم تاکید کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تاکید وزرای امور خارجه عراق، مصر و اردن بر ضرورت 'همکاری استراتژیک'وزرای امور خارجه عراق، مصر و اردن طی نشستی در بغداد بر ضرورت همکاری استراژیک و مبارزه با تروریسم تاکید کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

احتمال دیپورت ۵۰ پناه‌جوی تازه‌وارد ایرانی و عراقی از انگلیس
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

'نهادهای امنیتی ایران باید درباره پخش اعترافات زیر شکنجه توضیح دهند' | DW | 06.08.2019به دنبال افشاگری فردی که در تلویزیون ایران به جاسوسی و حتی قتل دانشمندان هسته‌ای اعتراف کرده بود، برخی از روزنامه‌نگاران و فعالان سیاسی خواهان توضیح دستگاه امنیتی ایران در مورد 'اخذ اعترافات زیر شکنجه' شده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

لاریجانی: آمریکایی‌ها درباره اوضاع ایران دچار توهم شدند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimلاریجانی: *آمریکایی‌ها درباره اوضاع ایران دچار توهم شدند *هدف آنها ایجاد فشار اقتصادی در درون ایران است *در مسئله به صفر رساندن فروش نفت ایران نیز موفق نشدند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سیاست خارجی نمی‌تواند سیاستی مربوط به یک جناح و حزب باشد/ وزیر خارجه امروز ما مجتهد سیاسی است/ تقابل با دنیا هنرمندی نمی‌خواهد/ جنگ با ایران مادر جنگ‌هاسترئیس‌جمهور کشورمان گفت: سیاست خارجی نمی‌تواند سیاستی مربوط به یک جناح، حزب و جمع باشد. مربوط به کل ملت ایران است و وزارت خارجه و شخص وزیر خارجه وقتی در جایی حضور پیدا می‌کند نماینده کل ملت ایران است، به همین دلیل دیپلماسی ما و سیاست خارجی ما باید یکپارچه باشد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »