گفت‌و‌گوی اختصاصی ایران وایر با یکی از بستگان «سجاد رضایی»؛ از کشته‌شدگان اعتراضات سراسری آبان ۹۸

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

سجاد_رضایی ۲۵ آبان وقتی از محل کارش در ملارد به خانه بازمی‌گشت، به معترضان پیوست، از پشت به سینه‌اش تیر زدند و جان باخت. اعتراضات_سراسری اعتراضات_پاییز_۹۸ اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سجاد رضایی، فرزند عباس، بیست سال داشت. تازه یک ماه بود که سربازی را تمام کرده بود و به کار مشغول شده بود. او در خانواده‌ای به دنیا آمد و رشد کرد که وضع مالی خوبی نداشتند. برای همین می‌خواست کار کند تا آینده خود را بسازد.

آینده‌ای که در میان تیراندازی‌های نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی، برای همیشه به خاموشی نشست. او روز شنبه ۲۵ آبان ماه وقتی از محل کار خود در #ملارد به منزلش بازمی‌گشت، به خیل معترضان پیوست، از پشت به سینه‌اش تیر زدند و جان باخت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حكومت مدعي مردم خودشون تير اندازي كردن وباعث كشته شدن هموطنان شدن اما موضوع اينجاس اگر كسي سلاح داره چرا بايد انو ب سمت بقيه معترضا مثل خودش بگيره ن سمت مامور سركوبگر ك دشمن اصلي مردمه

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| درصد قابل توجهی از کارگران بسته معیشتی را دریافت نکرده‌اند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| درصد قابل توجهی از کارگران بسته معیشتی را دریافت نکرده‌اندتخم مرغ چند شده؟ پس این بسیجیا که قرار بود بازار و کنترل کنن کوجان دقیقا؟! بله ما دیگه از هیچی تعجب نمیکنیم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

یکی از مخالفان رژیم ایران: اعتراضات بار دیگر آغاز خواهد شدافشای روزمره رازهای برملا نشده اعتراضات هفته گذشته که خود نشانگر حجم سرکوب معترضان ایرانی است، پس چی فکر کردی؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تلاش دختر صدام برای عقده‌گشایی علیه ایران با استفاده از اعتراضات عراقتلاش دختر صدام برای عقده‌گشایی علیه ایران با استفاده از اعتراضات عراق رغد صدام همگام با رسانه‌های سعودی و آمریکایی، پیامی صوتی منسوب به پدرش با ماهیتی ضد ایرانی را منتشر کرده تا او نیز از غافله تحریک کنندگان معترضان عراقی علیه ایران باز نماند. جمهوری اسلامی چه بیگناه چه مطهر در عراق هم بخواست ملتش رفته طفلک جمهوری اسلامی. این همه که در ایران کشته کار اجنه بوده. باز خبرای کس وشر. بسته از خدا بترسید برادر زن صدام را فراموش کردید. خیلی احمقيد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران مملو از جاذبه است اما بسته سفر ندارد/ نفوذ فرهنگ و زبان فارسی تا رم/ اشیای باستانی ایران برای دنیا ناشناخته هستندایرانشناس ایتالیایی معتقد است: اگر بخواهم درخصوص ترک‌ها و سلجوقیان بگویم،‌ باید به این نکته اشاره کنم که نمی‌توان ترک‌ها را از ایرانی‌ها جدا دانست چراکه به لحاظ فرهنگ،‌ در آن قرون در بخش شرقی جهان اسلام تنها فرهنگی که وجود داشت، فرهنگ ایرانی بود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آغاز ساخت ناوشکن نگین از سال ۹۹ / از دو پهپاد دریاپایه تا کمتر از ۱۰ روز دیگر رونمایی می‌شوددریادار خانزادی خبر داد؛ آغاز ساخت ناوشکن نگین از سال ۹۹ / از دو پهپاد دریاپایه تا کمتر از ۱۰ روز دیگر رونمایی می‌شود
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »