ایالات متحده آمریکا, سیاست آمریکا, جو بایدن, دونالد ترامپ, برجام

ایالات متحده آمریکا, سیاست آمریکا

گزینه بایدن برای وزارت خارجه آمریکا: به دنبال توافقی مستحکم‌تر با ایران خواهیم بود

گزینه بایدن برای وزارت خارجه آمریکا: به دنبال توافقی مستحکم‌تر با ایران خواهیم بود جزئیات بیشتر🔽

20/01/2021 07:30:00 ق.ظ

گزینه بایدن برای وزارت خارجه آمریکا: به دنبال توافقی مستحکم‌تر با ایران خواهیم بود جزئیات بیشتر🔽

گزینه جو بایدن برای سمت وزارت خارجه آمریکا از مسئولیتی «اضطراری» برای پیشگیری از دستیابی ایران به سلاح‌های هسته‌ای سخن گفت.

آنتونی بلینکن، گزینه جو بایدن برای احراز مقام وزارت خارجه آمریکا روز سه شنبه گقت که واشنگتن در صورت اجرای تعهدات ایران در چهارچوب برجام آماده بازگشت به این توافق هسته ای است.سخنان نامزد جو بایدن برای مقام وزارت خارجه ایالات متحده یک روز پیش از مراسم تحلیف رئیس جمهوری جدید بیان شد. آنتونی بلینکن در سخنان خود همچنین از مسئولیتی «اضطراری» برای پیشگیری از دستیابی ایران به سلاح های هسته ای سخن گفت.

بررسی پیشنهاد وزارت بهداشت برای تعطیلی دو هفته ای کشور پیامد‌های حمله به نفتکش اسرائیلی؛ بریتانیا سفیر ایران در لندن را احضار کرد چشم‌انداز: دوره مرگبار حسن روحانی، با ایران چه کرد؟

گزینه جو بایدن برای سمت وزارت خارجه آمریکا تاکید کرد که بازگشت به برجام در صورت پایبندی ایران به تعهداتش تنها «سرآغازی» برای «یک توافق مستحکم تر و بادوام تر» خواهد بود.به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندیدآنتونی بلینکن افزود که واشنگتن پیش از بازگشت احتمالی به توافق هسته ای با ایران با متحدان خود در منطقه خلیج فارس و اسرائیل مشورت خواهد کرد. وی همچنین هشدار داد که مدت زمانی که ایران برای «تولید سلاح هسته ای» نیاز دارد از بیش از یک سال به سه تا چهار ماه کاهش یافته است.

مایک پمپئو: ایران پایگاه جدید گروه القاعده استحمایت بلینکن از «رویکرد سرسختانه» ترامپ در برابر چینآنتونی بلینکن در بخشی از سخنانش همچنین از «رویکرد سرسختانه» دونالد ترامپ، رئیس جمهوری کنونی آمریکا در برابر چین حمایت کرد. وی افزود که ایالات متحده باید از «موضع قدرت و نه از موضع ضعف» با چین روبرو شود. headtopics.com

نامزد جو بایدن برای مقام وزارت خارجه آمریکا با این حال تاکید کرد که کشورش تنها به کمک متحدان خود و حضور در نهادهای بین المللی می تواند در برابر پکن موضعی «قاطع» اتخاذ کند.وی در بخشی از سخنانش همچنین گفت که جو بایدن از راه حل «دو کشور» برای حل مناقشه بین اسرائیل و فلسطینی ها حمایت می کند. او با این حال پذیرفت که این راه حل در «کوتاه مدت» چندان «واقع بینانه» نیست.

گزینه جو بایدن برای احراز مقام وزارت خارجه آمریکا همچنین وعده داد که به دنبال «ترمیم» جایگاه کشورش در جهان خواهد بود. ادامه مطلب: euronews فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

این بد پالیزی است معلومه یا ترسیدی یا حال و حوصله دردسر رو نداری ایول رو طناب پوسیده شما هیزم نمیچینن یه بار گزش بسه یانکی های بی وجود تو یک احمق بیشعوری شما ج ا رو مسلح اتمی میکنید . آناناس کاش بایدن یه بیلاخ حسابی به حسن وممجوادنشون بده ودستشونوبزاره توپوست گردوتالااقل بهشون بخندیم.البته اگه بایدن انقدکسخل باشه که توسط ممجواد خربشه دراونصورت آمریکاواقعاحقشه به فاک بره.وقتی خودش بادست خودش برای خودش دردسر درست میکنه حقشه که روبه زوال بره.

دنبالش باش تا اموراتت بگذره! بیلاخ