گزارش اختصاصی یورونیوز؛ سالانه چقدر مواد مخدر در ایران مصرف می‌شود؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گزارش اختصاصی یورونیوز؛ سالانه چقدر مواد مخدر در ایران مصرف می‌شود؟ این گزارش را بخوانید 🔽

گزارش های سازمان ملل متحد حکایت از آن دارند که ايران در سه دهه گذشته ١٢ هزار تن مواد مخدر را طی ۴۱ هزار عمليات كشف و ضبط كرده است كه اين مقدار معادل سه چهارم كل ترياک و يک چهارم هرويين و مورفين كل ضبط شده در دنيا است.

از همین رو آقای ملکی در گفت‌وگو با یورونیوز می‌پرسد: «آیا خانواده‌های اروپایی تصوری دارند که اگر ما این همه کشته نمی دادیم برای آن‌ها چه اتفاقی می افتاد؟» در حال حاضر در ايران تعداد ٢ ميليون . ۹۰۰ هزار مصرف كننده دائمی مواد مخدر و یک ميليون و ۶۰۰ هزار نفر مصرف‌كننده گاه به گاه مواد مخدر تخمين زده می‌شود كه سالانه ٢.٣ ميليارد يورو هزينه می‌كنند كه اين مقدار باعث ضرر ۵ ميليارد و ۷۰۰ میلیون يورویی به اقتصاد كشىور است.به نظر می‌رسد در پی اعمال تحریم‌های آمریکا علیه ایران، تهران در راه مبارزه با قاچاق مواد مخدر تنها مانده است و مشخص نیست تا چه مدت می‌تواند در برابر این شرایط مقاومت کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خبر را اصلاح کنید «به مقصد اروپا ترانزیت میشود» مافیای سیا و موساد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شغل‌های پرطرفدار در روزهای کرونایی در اروپا چیست و درآمدشان چقدر است؟اگرچه با شیوع کرونا خطر ورشکستگیِ شرکت‌ها چند برابر شده و دولتها نیز از افزایش شمار متقاضیانِ کمکهای اجتماعی به دلیل افزایش شمار بیکاری‌ها خبر داده‌اند، اما برخی حرفه‌ها همچنان برای کارفرمایان جذاب به نظر می‌رسند و بنگاههای کاریابی خبر از اقبال عمومی به این حرفه‌ها می‌دهند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ظریف: آمریکا اتاق مذاکره را منفجر کرد/ صبوریمظریف: *تحریم‌های آمریکا علیه ایران در شیوع کرونا تروریسم پزشکی است *در تلاش بوده‌ایم برای واکسن سازمان جهانی بهداشت و واکسن‌های معمولی پول انتقال دهیم که نتوانسته‌ایم *متاسفانه آمریکا حتی در خرید دارو و واکسن مانع ایران می‌شود واکسن هم بخرید اول میرسه مجلس نگران نیستیم Russian is your friend and British you can not bout medical go close Persian golf bring expensive oil and gas to all of them جناب ظریف اگر تحریم دارویی هستید چرا کانتینر کانتیر دارو و تجهیزات پزشکی به کشورهای دوست و برادرتان اهدا میکنید؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مقررات وضعیت جنگی در 19 منطقه آذربایجان اجرا می‌شودریاست‌جمهوری آذربایجان اعلام کرد که مقررات مربوط به وضعیت جنگی در 19 استان و شهر این کشور اجرا خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا تهدید کرد سفارتش را در بغداد می‌بنددخبرگزاری فرانسه اعلام کرده که واشنگتن در اعتراضی شدیداللحن به ادامه حملات روزمره نیروهای تحت حمایت ایران به منافع خود در عراق، دولت مسعود کاظمی، نخست وزیر منتقد تهران را تهدید کرده که در صورت تداوم وضع موجود، سفارت خود را در بغداد تعطیل خواهد کرد و سربازانش را نیز از این کشور خارج می‌کند. این عراق هم مثل زن فاحشه شده انقدر بی دروپیکره نمیتونه از اراذل اوباش اسلحه بگیره قدرتش دست دولت باشه آخه تو عراق چه کار کرده داعش دست پرورده خودشه برای غارت اموال آنها. چگونه با آنها مقابله میکنه ،مجروحهای داعش تو اسرائیل مداوا میشن ،تسلیحات آنها توسط اسرائیل و آمریکا تامین میشه کل دنیا میدونند،خودتون رو با این اخبار مضحکه عام و خاص نکنید ببند برو،مگه تا الان تو عراق بودی چه منفعتی برا مردم عراق داشتی؟؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

طرح اختصاص کالابرگ برای کالاهای اساسی در هیات رئیسه مجلس ایران - BBC News فارسیکمیسیون برنامه و بودجه مجلس ایران طرح اختصاص کالابرگ برای تامین کالاهای اساسی را به هیات رئیسه مجلس ارسال کرده است. این طرح قرار است ۶۰ میلیون ایرانی را پس از شناسایی واجدین شرایط شامل شود. به عقب بر نمیگردیم ... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 نفر 7 دلار در ماه 😂😂😂
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ دانش‌آموزان و معلمان در خطر ابتلاpkhwshhal 😢
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »