زنان, خبرنگاری_جرم_نیست

زنان, خبرنگاری_جرم_نیست

گزارشگری فوتبال با صدای یک زن از سوی رادیو ورزش

23/10/2019 03:00:00 ب.ظ

برای اولین بار در طی چندین دهه گذشته، قرار است مسابقه فوتبال میان دو تیم مطرح «آژاکس» و «چلسی» با صدای یک گزارشگر زن از رادیو ورزش در تاریخ اول آبان پخش شود. گفته شده است که دیگر عوامل پخش این مسابقه نیز زنان هستند اخبار_ایران خبرنگاری_جرم_نیست

همشهری آنلاین، روز ۳۰ مهر خبر داد که مسابقه حساس میان دو تیم «آژاکس» و «چلسی»، برای اولین بار در تاریخ ورزش ایران قرار است توسط زنان گزارشگر و کارشناسان زن از رادیو ورزش پخش شود.همچنین دیگر عوامل تلویزیونی پخش این مسابقه نیز زنان هستند؛ برنامه این گزارش به تهیه‌کنندگی «سحر مستدام» و اجرای «شیرین هاشمی» پخش می‌شود. همچنین گزارشگر «نجمه جعفری» است و «نیلوفر اردلان» نیز به‌عنوان کارشناس و «گلاره ناظمی» برای کارشناسی داوری در استودیو رادیو ورزش حضور خواهند داشت. 

قوم مرا رها کن؛ شعار موج تازهٔ اعتراضات علیه نتانیاهو در اسرائيل درخواست وزارت ارتباطات برای رفع فیلتر توییتر ماکت ناو غرق شده سپاه پاسداران، عبور و مرور کشتی‌ها را در معرض خطر قرار داده است

در هفته سوم رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا از گروه هشتم، روز چهارشنبه اول آبان دو تیم آژاکس و چلسی در ساعت ۲:۲۵ شامگاه اول آبان مسابقه خواهند داشت. با فشارهای فیفا و زنان کشور و نمایندگان مجلس، نه‌تنها زنان برای بازی فوتبال میان دو تیم موردعلاقه‌شان مدتی پیش به ورزشگاه آزادی راه یافتند بلکه اکنون در گامی دیگر قرار است یک برنامه کاملا ورزشی از سوی زنان از رادیو ایران پخش شود. 

«غلامرضا میرحسینی»، مدیر رادیو ورزش درباره این اتفاق گفت: « این اتفاق از این نظر مهم است که یک تیم کامل خانم رقابت را گزارش و تحلیل می‌کند و حتی تهیه‌کننده و گوینده برنامه نیز خانم هستند، آن هم مسابقه‌ای که بسیار مهم است چون این دو تیم آژاکس و چلسی برای اولین بار است که در لیگ قهرمانان اروپا با هم رو در رو می‌شوند.»

ادامه مطلب: ایران وایر »

داور فوتبال زنان: یکسال است که مطالبات ما را نداده‌اندسرور ساعدی، داور فوتبال: قرار بود فدراسیون تا پیش از آغاز فصل جدید لیگ برتر فوتبال زنان کل حساب‌های داوران را تسویه کند اما این اتفاق رخ نداد. بنابراین من در کنار پنج داور دیگر تصمیم گرفتیم تا برای دریافت مطالبات خود در کلاس داوری اعتراض کنیم.

سیاست، بلای جان فوتبال؟یک فوتبالیست در ایران بلافاصله بعد از گل زدن این عبارت را بر زیرپوش سفیدش نشان داد.'تنها راه نجات کشور، اطاعت از رهبری' استفاده از فوتبال برای فریاد زدن یک شعار سیاسی چرا به اعتقادات دیگران احترام نمیذارید؟ شما که مثلا انگلیسی هرچند که تابلو هست کیسه کشی ولی واقعا زشته به عقاید دیگران احترام نمیذاری د

داور فوتبال زنان: یکسال است که مطالبات ما را نداده‌اندسرور ساعدی، داور فوتبال: قرار بود فدراسیون تا پیش از آغاز فصل جدید لیگ برتر فوتبال زنان کل حساب‌های داوران را تسویه کند اما این اتفاق رخ نداد. بنابراین من در کنار پنج داور دیگر تصمیم گرفتیم تا برای دریافت مطالبات خود در کلاس داوری اعتراض کنیم.

توافق «تاریخی» در دیدار اردوغان و پوتین برای حل بحران شمال سوریهآقای اردوغان تاکید کرد بر اساس این توافق نیروهای ی. پ. گ (شبه نظامیان کرد یگان های مدافع خلق) از ساعت دوازده ظهر فردا یک آبان ( ۲۳ اکتبر) حداکثر ظرف ۱۵۰ ساعت با سلاح های خود از محدوده ۳۰ کیلومتری مرز خارج خواهند شد. جناب اردوغان مطمئن باشد این آرزو را بافکر رفتن منجلاب سر افراد از به گور خواهد برود من این مژده به ملت کور د می دهم

رئیس جمهوری شیلی با طرح یک بسته پیشنهادی، از مردم عذرخواهی کردپینیه‌را که پیش از این سرسختانه در برابر معترضان مقاومت کرده بود، ضمن اذعان به «بی‌بصیرتی»، از هموطنانش خواست او را ببخشند.

وزیر کشور امضای بخشنامه عدم استفاده از منشی زن برای مدیران مرد را تکذیب کردوزیر کشور وجود بخشنامه عدم استفاده از منشی زن برای مدیران مرد را تکذیب کرد.