گزارش تسنیم از یک اتفاق کم نظیر در بازار: فروش اجباری رب و تن ماهی برای خرید روغن- اخبار کشاورزی - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

گزارش تسنیم از یک اتفاق کم نظیر در بازار: فروش اجباری رب و تن ماهی برای خرید روغن! مغازه‌ها: به ما هم این‌طور می‌فروشند! دبیر انجمن روغن نباتی: فروش اجباری این محصولات توسط کارخانه‌ها تکذیب می‌شود تعزیرات: مردم شکایت و گزارش کنند!

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این روزها پدیده کم نظیری را در برخی از فروشگاه های خرده فروشی مشاهده می کنیم که نمونه آن را تنها در اواخر دهه 50 مشاهده شده و فروش یک لیتر روغن نباتی منوط به خرید کالاهای دیگری مانند رب گوجه فرنگی و کنسرو ماهی تن شده است.

وی افزود: باید توجه داشت که بخش زیادی از تولید روغن نباتی در کارخانه هایی تولید می شود که تنها تولید کننده روغن نباتی هستند و محصول دیگری برای عرضه ندارند.دبیر انجمن روغن نباتی ادامه داد: احتمال می دهم که با توجه به داغ بودن موضوع فروش روغن نباتی این اتفاق در بخش فروش رخ می دهد و لازم است که سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان برای جلوگیری از این امر ورود کند.

وی افزود:سازمان تعزیرات حکومتی مرجع دادرسی است و تخلفات صورت گرفته بعد از تشکیل پرونده توسط دستگاه های یاد شده در تعزیرات به آن رسیدگی می شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اره هرجا میری اینجوری وقتی میگی چرا میگن همینه که هست

باز مردم شکایات کنن تعزیرات قوه قضاییه کجاست تو تمام مسائل شاهد فساد و سختی زندگی مردمیم اگر بخاطر سیاسته گوه میخورید رو سیاست غلطی هستید که هزینه‌ش از جیب مردمه اگر مشکل داخلی چرا حل نمیشه؟چطور صباکردافشاری ۲۴ سال حبس بخاطرانتخاب پوشش سرش میگیره، اینایی که خون مردم میخورن هیچ؟!

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رشد جمعیت در ایالات متحده در پایین ترین نرخ در دست کم ۱۲۰ سال گذشته استرشد جمعیت در ایالات متحده در پایین ترین نرخ در دست کم ۱۲۰ سال گذشته است ایالت های آیداهو، آریزونا، نوادا، یوتا و تگزاس رشد اندک جمعیتی داشتند، اما شانزده ایالت شامل کالیفرنیا، نیویورک، ایلینوی، هاوایی، ویرجینیای غربی ومیسیسیپی با کاهش جمعیت روبرو بوده اند من هاوایی رو برای کمک به رشد جمعیت آمریکا انتخاب میکنم !!!! کی بیام ؟!! 😂 نگران نباشید اون توله آخوندهای نایاکی که در چند سال گذشته وارد آمریکا شدند جبران می کنند، چنان تولید مثلی بکنند که جمعیت آمریکا رو به یک میلیارد برسونند. خودشون اکثرا محصول تولید مثل انبوه تو حجره های حوزه علیمه هستند و به طور غریزی با هر پستانداری جفتگیری می کنند NIACouncil ما حاضریم بیایم نمودار رشد جمعیتتون رو شارپی ببریم بالا، بچه اول رایگان (جهت نمونه) بچه دوم به بعد توافقی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

روایت تصویری تسنیم از کروناگردی مسافران در اصفهان نارنجی- اخبار اصفهان - اخبار استانها تسنیم | Tasnimاخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کم بارشی فراگیر در ایران/ بارش‌ها تقریبا در تمامی استان‌ها زیر نرمال استکم بارشی فراگیر در ایران بارش‌ها در کشور از ابتدای مهرماه تاکنون حدود ۳۰ درصد کمتر از نرمال بوده است همچنین میزان نزولات جوی از ابتدای سال آبی زراعی (مهرماه) تاکنون در تمامی استان‌ها به جز چهار استان کمتر از میانگین بلند مدت گزارش شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دست کم پنج نفر در سه بمب گذاری در کابل کشته شدندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. به دنیای پسا ترامپ خوش آمدید!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سیل در یزد/ چندین خودرو در سیل گرفتار شدند- اخبار یزد - اخبار استانها تسنیم | Tasnimچندین خودرو در سیل یزد گرفتار شدند مدیرعامل جمعیت هلال احمر یزد: ۹ سرنشین گرفتار در سیلاب نجات و به پایگاه امداد و نجات جاده‌ای اردکان منتقل شدند عملیات جستجو و نجات با حضور چهار تیم امدادی و بیش از ۱۷ نفر نیروهای هلال احمر ادامه دارد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اردوغان: ترکیه در زمینه درختکاری جایگاه نخست در اروپا و چهارم در جهان را دارداردوغان: کسانی که قصد دارند به ما در خصوص محیط‌زیست درس بدهند، از خسارات وارده بر محیط‌زیست از سوی گروه تروریستی پ.ک.ک هیچ بحث نمی‌کنند اردوغان: علی‌رغم تمام کسانی که قلب آنها از نفرت خشکیده، تقریبا تمام نهال‌هایی که سال گذشته کاشتیم امسال در حال رشد و جوانه زدن هستند اردوغان: همه ساله برای حدود 12 میلیون کودک‌مان بذر و گلدان فراهم می‌کنیم تا خودشان نهالی که پرورش داده‌اند را در دل طبیعت بکارند اردوغان: ترکیه در زمینه درختکاری جایگاه نخست در اروپا و چهارم در جهان را دارد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »