گاف عجیب فدراسیون فوتبال/ پسر کالدرون مسئول فوتبال ایران شد نه خودش!

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

گاف عجیب فدراسیون فوتبال پسر کالدرون مسئول فوتبال ایران شد نه خودش! روز گذشته فدراسیون فوتبال از بازگشت گابریل کالدرون، سرمربی سابق پرسپولیس به فوتبال ایران در قالب برنامه‌ای از سوی فیفا خبر داد اما در واقع پسر کالدرون این مسئولیت را برعهده دارد نه خودش!

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، روز گذشته فدراسیون فوتبال در خبری از بازگشت گابریل کالدرون به فوتبال ایران خبر داد و اعلام کرد که سرمربی سابق پرسپولیس از سوی فیفا به عنوان مسئول پروژه تجزیه و تحلیل اکوسیستم فیفا و رشد استعدادهای فوتبال ایران انتخاب شده است.

تماس‌ها با فدراسیون فوتبال برای بررسی صحت و سقم این ماجرا نتیجه نداشت تا اینکه این فدراسیون در بیانیه‌ای به اشتباه خود اذعان کرده و از یک گاف خبری جدید خبر داده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

لابد تو مملکت خودش غاز چرون بوده حالا اومده یه قراردادی سرهم‌کنه و یه پولی بالا بکشه

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فدراسیون فوتبال: برانکو هیچ‌وقت سرمربی تیم ملی نمی‌شود- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimفدراسیون فوتبال: مذاکره با برانکو دروغ است انتشار چنین اخبار دروغی بدون تردید در این مقطع زمانی فقط به آرامش تیم ملی ضربه می‌زند و فضای فوتبال کشور را ملتهب می‌کند بله
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

خودداری رئیس فدراسیون فوتبال آلمان از استعفا | DW | 08.05.2021فریتس کلر، رئیس فدراسیون فوتبال آلمان با وجود درخواست روُسای هیئت‌های ایالتی و منطقه‌ای فوتبال آلمان از وی برای استعفا، همچنان مخالف کناره‌گیری خود از سمت ریاست فدراسیون فوتبال است. چقدر آشناست این مخالفت ها
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اعلام حکم دستیاران ویلموتس/ فدراسیون فوتبال ۳۵ میلیارد تومان محکوم شداعلام حکم دستیاران ویلموتس فدراسیون فوتبال ۳۵ میلیارد تومان محکوم شد حکم دستیاران بلژیکی و اسپانیایی ویلموتس از سوی فیفا ارسال شده که هر کدام از مربیان این فدراسیون را ۷۰۰ هزار یورو و در مجموع یک میلیون و ۴۰۰ هزار یورو محکوم کردند. تا کی باید این دوتیم از بیت المال ارتزاق کنند؟،مجلس باید تکلیف این دوتیم رو معلوم کنه،واگذارشون کنه خلاص،شاید اونوقت فدراسیون فوتبال فهمید که توی این کشور تیم های دیگری هم‌هستند که اگه بفهمه،با این همه استعدادی که توی این مملکت هست،فوتبال ما قطعا خیلی زود به اوج میرسه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رؤسای فدراسیون فوتبال آلمان از سال ۱۹۰۰ تا ۲۰۲۱ به روایت تصویر | DW | 04.05.2021فدراسیون فوتبال آلمان (DFB) با بیش از ۷ میلیون عضو بزرگترین اتحادیه ورزشی در جهان محسوب می‌شود. نگاهی به رؤسای ۱۲۱ سال اخیر این نهاد پُرآوازه فوتبال آلمان که ۴ عنوان قهرمانی جهان در ویترین افتخارات خود دارد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پرز: با سوپرلیگ فوتبال را نجات می‌دهیم؛ یوفا: این تف کردن به صورت فوتبال استجنجال‌ها بر سر ایده‌ای که بسیاری از آن تحت عنوان «کودتای ثروتمندان علیه فوتبال» نامیده‌اند ادامه دارد. رئيس باشگاه رئال مادرید می‌گوید بدون سوپرلیگ فوتبال نابود می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »