کیانوش رستمی در قهرمانی جهان اوت شد!/ انصراف از دو ضرب

24/09/2019 03:19:00 ب.ظ

کیانوش رستمی از جدول یکضرب و مجموع مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان اوت شد.

کیانوش رستمی در قهرمانی جهان اوت شد! رقابت دسته ۹۶ کیلوگرم وزنه‌برداری قهرمانی جهان آغاز شد و در پایان حرکت یکضرب ایران صاحب مدال نشد. کیانوش رستمی موفق نشد در سه مرتبه وزنه ۱۸۰ کیلوگرم را مهار کند و اوت شد.

کیانوش رستمی از جدول یکضرب و مجموع مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان اوت شد.

کیانوش رستمی موفق نشد در سه مرتبه وزنه ۱۸۰ کیلوگرم را مهار کند و اوت شد. او از دوضرب هم انصراف داد که دلیل ان مصدومیت از ناحیه آرنج عنوان شد.ایوب موسوی دیگر نماینده ایران  رکورد۱۶۸ کیلوگرم را به ثبت رساند و نهم شد.*حرکت یک ضرب:کیانوش رستمی که توسط برادرش کوچ می‌شد  زمانی که برای زدن اولین حرکت روی تخته آمد به دلیل ناهماهنگی‌ها  در درست کردن جدول مسابقات، مدت زیادی روی تخته منتظر ماند تا اجازه وزنه‌زدن به اوداده شود. زمانی که روی تخته آمد ۱۸۰ کیلوگرم را انداخت و بسیار ناراحت از تخته را ترک کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

اشکالی نداره،انشاالله در آینده

پایان کار «سیده الهام حسینی» در مسابقات جهانی وزنه‌برداری ‌زنانایرنا - خانم سیده الهام حسینی وزنه بردار دسته 71 کیلوگرم در قهرمانی جهان در شهر پاتایای تایلند با مجموع 195 کیلوگرم به کار خود پایان داد.عکاس محمد بابایی

گرانی مسکن اسلامی را به مجلس کشاند/ انصراف ۲ نماینده از سوال از آذری جهرمی

بازار متشکل ارزی سوخت؛ نرخ دلار پایین آمددو روز پس از وقوع آتش‌سوزی در ساختمان بازار متشکل ارزی که در آستانه قرار داشت، روند نزولی نرخ دلار در بازار رسمی و آزاد تهران ادامه دارد.

اعتصاب غذای زندانیان فلسطینی؛ درگیری میان معترضان و نیروهای اسرائیلیدر پی این اعتراض‌ها خیابان‌های رام‌الله واقع در کرانه باختری به صحنه درگیری بدل شد و سربازان اسرئیلی برای متفرق کردن معترضان از گاز اشک‌آور و گلوله‌های پلاستیکی استفاده کردند.

هدیه ۲۰۰ میلیون ریالی شهرداری فردیس به علیرضا کریمی اهدا می‌شودسرپرست شهرداری فردیس از تصویب لایحه ۲۰۰ میلیون ریالی هدیه به علیرضا کریمی جهان پهلوان فردیسی با اتفاق آراء در صحن علنی شورای اسلامی شهر فردیس خبر داد. این همه جون بکنی برای نصف یه پراید! واقعا زحمت کشیدن! یکم زیاد نیست؟

روحانی: تحریم‌های آمریکا مانند نواری است که دوباره از اول گوش می‌کنندرئيس جمهوری ایران می‌گوید در سفر سه روزه خود به نیویورک با پانزده تن از سران کشورهای جهان دیدار خواهد کرد. جمهوری اسلامی به آخر خط رسیده و دست به حمله به کشورهای همسایه می زند 😂😂 اینو راس میگه

به گزارش ایسنا، رقابت دسته ۹۶ کیلوگرم وزنه‌برداری قهرمانی جهان آغاز شد  و در پایان حرکت یکضرب ایران صاحب مدال نشد.نظر شما شما در حال پاسخ به نظر « » هستید.سوال نماینده مردم قزوین از وزیر راه و شهرسازی درباره علت انفعال این وزارتخانه در کنترل قیمت مسکن در صحن علنی مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد.Aa دو روز پس از وقوع آتش‌سوزی در ساختمان بازار متشکل ارزی که در آستانه افتتاح قرار داشت، روند نزولی نرخ دلار در بازار رسمی و آزاد تهران ادامه دارد.

کیانوش رستمی موفق نشد در سه مرتبه وزنه ۱۸۰ کیلوگرم را مهار کند و اوت شد. او از دوضرب هم انصراف داد که دلیل ان مصدومیت از ناحیه آرنج عنوان شد. ایوب موسوی دیگر نماینده ایران  رکورد۱۶۸ کیلوگرم را به ثبت رساند و نهم شد. *حرکت یک ضرب: کیانوش رستمی که توسط برادرش کوچ می‌شد  زمانی که برای زدن اولین حرکت روی تخته آمد به دلیل ناهماهنگی‌ها  در درست کردن جدول مسابقات، مدت زیادی روی تخته منتظر ماند تا اجازه وزنه‌زدن به اوداده شود. زمانی که روی تخته آمد ۱۸۰ کیلوگرم را انداخت و بسیار ناراحت از تخته را ترک کرد. بیشتر بخوانید: آرامش دلار پیش از تعبیر رویای ۵ ساله؛ بازار متشکل ارز چیست؟ در جریان معاملات روز یکشنبه بازار ارز ایران، قیمت هر یورو نیز در سامانه رسمی سنا ۵۰ تومان کاهش یافت و تا ۱۲ هزار ۷۰۰ تومان پایین آمد.

 او در حرکت دوم دوباره پشت وزنه ۱۸۰ کیلوگرم قرار گرفت اما هنگام بلند شدن وزنه را انداخت و کمی از ناحیه آرنج احساس ناراحتی کرد.  رستمی در حرکت سوم بار دیگر برای مهار وزنه ۱۸۰ کیلوگرم آمد اما دوباره وزنه را انداخت و اوت شد . تیان تائو اصلی ترین رقیب کیانوش رستمی در حرکت اول ۱۷۵ را انداخت. او در حرکت دوم هم وزنه ۱۷۵ کیلوگرم را نتوانست مهار کند و در آستانه حذف از مسابقات قرار گرفت.  او در حرکت سوم 180 کیلوگرم را مهار کرد و در جدول مسابقات قرار گرفت. بازار سکه و طلای تهران هم روز یکشنبه با وجود تعطیلی بازار جهانی طلا و به دلیل کاهش قیمت دلار شاهد افت قیمت‌ها بود، به طوری که هر قطعه تمام سکه طلا تا ۴ میلیون ۶۰ هزارتومان نزول کرد و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز تا ۴۰۹ هزار تومان کاهش یافت.

ایوب موسوی در اولین حرکت ۱۶۷ کیلوگرم را انداخت. او در حرکت دوم موفق شد ۱۶۸ کیلوگرم را بالای سر ببرد و سه چراغ سفید دریافت کرد.  موسوی در آخرین حرمت یک ضرب وزنه ۱۷۳ کیلوگرم را هم انداخت تا عملکرد خوبی در یک ضرب نداشته باشد. آنتون پلیسنول از گرجستان با ۱۸۱ کیلوگرم به مدال طلا رسید. تیان تائو با ۱۸۰ کیلوگرم مدال نقره گرفت.

جاناتان ماسکوئرا از کلمبیا با رکورد ۱۷۹ کیلوگرم به مدال برنز رسید. انتهای پیام .