کیانوش رستمی در قهرمانی جهان اوت شد!/ انصراف از دو ضرب

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کیانوش رستمی در قهرمانی جهان اوت شد! رقابت دسته ۹۶ کیلوگرم وزنه‌برداری قهرمانی جهان آغاز شد و در پایان حرکت یکضرب ایران صاحب مدال نشد. کیانوش رستمی موفق نشد در سه مرتبه وزنه ۱۸۰ کیلوگرم را مهار کند و اوت شد.

به گزارش ایسنا، رقابت دسته ۹۶ کیلوگرم وزنه‌برداری قهرمانی جهان آغاز شد و در پایان حرکت یکضرب ایران صاحب مدال نشد.

کیانوش رستمی موفق نشد در سه مرتبه وزنه ۱۸۰ کیلوگرم را مهار کند و اوت شد. او از دوضرب هم انصراف داد که دلیل ان مصدومیت از ناحیه آرنج عنوان شد.کیانوش رستمی که توسط برادرش کوچ می‌شد زمانی که برای زدن اولین حرکت روی تخته آمد به دلیل ناهماهنگی‌ها در درست کردن جدول مسابقات، مدت زیادی روی تخته منتظر ماند تا اجازه وزنه‌زدن به اوداده شود. زمانی که روی تخته آمد ۱۸۰ کیلوگرم را انداخت و بسیار ناراحت از تخته را ترک کرد.

او در حرکت دوم دوباره پشت وزنه ۱۸۰ کیلوگرم قرار گرفت اما هنگام بلند شدن وزنه را انداخت و کمی از ناحیه آرنج احساس ناراحتی کرد.تیان تائو اصلی ترین رقیب کیانوش رستمی در حرکت اول ۱۷۵ را انداخت. او در حرکت دوم هم وزنه ۱۷۵ کیلوگرم را نتوانست مهار کند و در آستانه حذف از مسابقات قرار گرفت.ایوب موسوی در اولین حرکت ۱۶۷ کیلوگرم را انداخت. او در حرکت دوم موفق شد ۱۶۸ کیلوگرم را بالای سر ببرد و سه چراغ سفید دریافت کرد.آنتون پلیسنول از گرجستان با ۱۸۱ کیلوگرم به مدال طلا رسید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اشکالی نداره،انشاالله در آینده

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پایان کار «سیده الهام حسینی» در مسابقات جهانی وزنه‌برداری ‌زنانایرنا - خانم سیده الهام حسینی وزنه بردار دسته 71 کیلوگرم در قهرمانی جهان در شهر پاتایای تایلند با مجموع 195 کیلوگرم به کار خود پایان داد.عکاس محمد بابایی
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

گرانی مسکن اسلامی را به مجلس کشاند/ انصراف ۲ نماینده از سوال از آذری جهرمی
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بازار متشکل ارزی سوخت؛ نرخ دلار پایین آمددو روز پس از وقوع آتش‌سوزی در ساختمان بازار متشکل ارزی که در آستانه قرار داشت، روند نزولی نرخ دلار در بازار رسمی و آزاد تهران ادامه دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعتصاب غذای زندانیان فلسطینی؛ درگیری میان معترضان و نیروهای اسرائیلیدر پی این اعتراض‌ها خیابان‌های رام‌الله واقع در کرانه باختری به صحنه درگیری بدل شد و سربازان اسرئیلی برای متفرق کردن معترضان از گاز اشک‌آور و گلوله‌های پلاستیکی استفاده کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هدیه ۲۰۰ میلیون ریالی شهرداری فردیس به علیرضا کریمی اهدا می‌شودسرپرست شهرداری فردیس از تصویب لایحه ۲۰۰ میلیون ریالی هدیه به علیرضا کریمی جهان پهلوان فردیسی با اتفاق آراء در صحن علنی شورای اسلامی شهر فردیس خبر داد. این همه جون بکنی برای نصف یه پراید! واقعا زحمت کشیدن! یکم زیاد نیست؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روحانی: تحریم‌های آمریکا مانند نواری است که دوباره از اول گوش می‌کنندرئيس جمهوری ایران می‌گوید در سفر سه روزه خود به نیویورک با پانزده تن از سران کشورهای جهان دیدار خواهد کرد. جمهوری اسلامی به آخر خط رسیده و دست به حمله به کشورهای همسایه می زند 😂😂 اینو راس میگه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »