کنسرت در دوران کرونا؛ کنسرت «رونالدو ویلزون» و «رونو کپوسون» در پاریس

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رونالدو ویلزون: «پروژه موسیقی مداوم، پروژه عظیمی است زیرا پیامی است به مردم جهان که:‌ ای مردم موسیقی بسیار مهم است و نیاز به کمک دارد. هنر و موسیقی و موسیقی کلاسیک، چیزی فرعی و جانبی نیست، چیزی نیست که بگوییم: خوب، این که مهم نیست. نه، موسیقی کلاسیک و هنر واقعا امور ضروری هستند.» #Musica

کاخ مجلل گارنیه پاریس میزبان آخرین کنسرت از سری کنسرت‌های «موسیقی بی وقفه رولکس» بود که ملودی‌های باروک، گرشوین، ریتم‌های آمریکای لاتین و گنجینه‌های موسیقی مجلسی را اجرا کرد.

رونو کپوسون درباره این کنسرت می گوید: «همه این هنرمندان جوان از برگزاری کنسرت محروم شده بودند و حالا آنها فرصت دارند که روی چنین صحنه فوق العاده ای همراه با موسیقیدانهایی باشند که کمی از آنها مشهورترند، مثل رونالدو و من. آنها دقیقا در لحظه به پرواز درآمدن هستند و به نظر من در این لحظه است که باید آنها را حمایت کرد.»

از جمله هنرمندانی که رونالدو ویلازون انتخاب کرد، گروه موسیقی «آرپیژیاتا» بود که برخی از قطعات باروک از جمله اسطوره اورفه را نواختند. رونالدو ویلازون همچنین می افزاید: «من کاخ گارنیه را دوست دارم. مکانی جادویی است با نقاشی هایش و در آنجا بخشی از یک سنت تاریخی این مکان خارق‌العاده و زیبا بودن واقعا خاص و ویژه است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مایک پمپئو: کارنامه چهل ساله جمهوری اسلامی نشان می‌دهد که ترور «شیوه دیرینه» آن رژیم استمایک پمپئو: کارنامه چهل ساله جمهوری اسلامی نشان می‌دهد که ترور «شیوه دیرینه» آن رژیم است مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، می‌گوید که اجرای کارزارهای تروریستی و ترور افراد روش کار و شیوه دیرینه رژیم ایران طی ۴۰ سال گذشته بوده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

یازده کشوری که شمار ابتلا به ویروس کرونا در آن‌ها صفر گزارش شده استآیا در حال حاضر کشوری در جهان وجود دارد که از بیماری همه‌گیری کووید-۱۹ در امان مانده باشد و گزارشی از ابتلا به ویروس جدید کرونا در آن اعلام نشده باشد؟ طبق اطلاعات رسمی سازمان جهانی بهداشت و مرکز پیشگیری و کنترل بیماری اروپا، پاسخ به این سوال مثبت است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ: برجام توافقی کوتاه مدت بود که تاریخ آن رو به پایان استترامپ: برجام توافقی کوتاه مدت بود که تاریخ آن رو به پایان است رئیس جمهور آمریکا با دفاع از اقدام یک جانبه‌اش برای خروج از توافق هسته‌ای، آن را توافقی کوتاه مدت و رو به انقضا خواند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

احتمالا عمان کشور بعدی است که با اسرائیل سازش می‌کندادعای رسانه‌های اسرائیلی: احتمالا عمان کشور بعدی است که با اسرائیل سازش می‌کند روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت به نقل از برخی مسؤولان برجسته رژیم صهیونیستی مدعی شد، کشور بعدی که پیش‌بینی می‌شود روابط دیپلماتیکی را با اسرائیل آغاز کند، عمان است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: ترامپ اعتراف می‌کند که جان و مال آمریکایی‌ها فدای اسرائیل شده است- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimوزیر امور خارجه کشورمان اعلام کرد اعتراف رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر اینکه حضور آمریکا در خاورمیانه فقط به خاطر اسرائیل است، نشان می‌دهد که پول مالیات‌دهندگان و جان نظامیان آمریکایی فدای چه کسانی شده است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

از بازنشستگانِ زیر خط فقر تا مدیرانی که هر چقدر دست‌شان برسد، برمی‌دارند!/ آیا افشای فیش‌های نجومی ناپسندیده است؟!در شرایطی که حقوق کارمندان و بازنشستگان دولت فقط ۱۵ درصد زیاد شده و کارگران برای نزدیک‌تر شدن به خط فقر در حال چانه‌زنی هستند، شاید کمترین کار، مسدود کردن راه نجومی‌بگیری پس از بازگشت به الزامات ماده ۲۹ قانون ششم توسعه و ثبت حقوق‌ها در سامانه‌های قابل دسترسِ عموم باشد. تا وقتی خامنه_ای_گوه_خورد ه ، سرکار هست هیچ‌عدالتی اتفاق نخواهد افتاد این سوالیست که طرحش اشتباه است چون درصورت قطع معوقات یک رئیس باعث اخلال و کندی در بازپرداخت زیردستان میشود. درضمن عکس اشتباه است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »