کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل بیش از ۳.۵ میلیون ونزوئلایی را پناهجو محسوب می‌کند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان_ملل بیش از ۳.۵ میلیون ونزوئلایی را پناهجو محسوب می‌کند در اطلاعیه این سازمان، که با «روز جهانی پناهجو» همزمان شد گفته شده است که ونزوئلایی‌های مذکور به جمعیت کل پناهجویان جهان افزوده شده‌اند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

صدای آمریکا ـ دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد می گوید بیش از ۳.۵ میلیون ونزوئلایی را، که طی پنج سال گذشته کشورشان را ترک کرده‌اند، رسما پناهجو محسوب می‌کند.

فرناندو گودینیو، سخنگوی کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در برزیل، گفت: «این تصمیم پس از بحث‌های بسیار گسترده در سازمان ملل درباره نحوه طبقه‌بندی این گروه از مردم ونزوئلا که در خارج کشورشان آواره شده‌اند، گرفته شد.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پورابراهیمی: خروج از سوئیفت تنها راه برون‌‌رفت از تحریم است- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim🎥 خروج از سوئیفت تنها راه برون‌‌رفت از تحریم پورابراهیمی: نظارت آمریکا بر سوئیفت باعث شده مبادلات ارزی کشورها با اشکال روبه‌رو شود ایران نیز مانند روسیه می‌تواند با ایجاد یک پیام‌رسان مشترک با کشورهای همسایه از سوئیفت خارج شود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

هشدار سازمان جهانی بهداشت: همه‌گیری کرونا در سطح جهان در حال گسترش استبه گفته مدیرکل سازمان جهانی بهداشت تنها طی هشت روز گذشته یک میلیون مورد ابتلای جدید به بیماری «کووید ۱۹» به ثبت رسیده است. این در حالی است که رسیدن موارد ابتلا به این بیماری همه‌گیر به یک میلیون مورد در ابتدای همه‌گیری آن سه ماه طول کشیده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نگرانی سازمان ملل از 'حملات هدفمند' به مراکز بهداشتی افغانستان در در زمان همه‌گیری کرونادفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در افغانستان (یوناما) با انتشار گزارش تازه‌ای گفته که در جریان حدود سه ماه گذشته و در زمان شیوع کرونا، ۱۵ حمله از سوی گروه طالبان و نیروهای امنیتی افغانستان بر مراکز صحی این کشور صورت گرفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سازمان ملل بار دیگر طرف‌های درگیر در یمن را به صلح فراخواندنماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن طرف‌‌های درگیری این کشور را به صلح و برقراری ارتباط بیشتر با سازمان متبوع خود فراخواند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفیر کویت در آنکارا: ترکیه از کشورهای پیشرو در مبارزه با کرونا استسفیر کویت در آنکارا تاکید کرد که ترکیه در روند مبارزه با ویروس کرونا از کشورهای پیشرو جهان بوده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عبدالفتاح السیسی: مصر برای دخالت در امور لیبی از یک «حق مشروع» برخوردار است🔺عبدالفتاح السیسی: مصر برای دخالت در امور لیبی از یک «حق مشروع» برخوردار است ⚡️رئیس_جمهوری مصر با بیان این که قاهره «حق مشروع» دارد تا در کشور همسایه خود لیبی دخالت کند، گفت به ارتش دستور داده است برای انجام هرگونه عملیات در خارج از کشور آماده باشد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »