کشف و ضبط یک دستگاه خودروی بمب‌گذاری شده در شمال سوریه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

نیروهای ارتش ترکیه یک دستگاه خودروی بمب‌گذاری شده را در منطقه عملیاتی چشمه صلح در شمال سوریه کشف و ضبط کردند. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

نیروهای ارتش ترکیه یک دستگاه خودروی بمب‌گذاری شده را در منطقه عملیاتی چشمه صلح در شمال سوریه کشف و ضبط کردند.وزارت دفاع ترکیه با انتشار پیامی در شبکه اجتماعی توئیتر اعلام کرد که نیروهای ارتش کشور یک دستگاه خودروی بمب‌گذاری شده را در شهر تل ابیض در منطقه عملیاتی چشمه صلح در شمال سوریه کشف و ضبط کردند.

در این پیام آمده است: نقشه گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ برای حمله با خودروی بمب گذاری شده علیه مردم غیرنظامی در آخرین لحظات نقش بر آب شد. خودروی بمب گذاری شده ای در منطقه حمام ترکمن شهر تل ابیض کشف شد. به منظور عدم آسیب غیرنظامیان خودرو در منطقه خالی از سکنه ای منهدم شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نیروهای ارتش ترکیه یک دستگاه خودروی بمب‌گذاری شده را در منطقه عملیاتی چشمه_صلح در شمال سوریه کشف و ضبط کردند.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک مقام سابق قضایی ایران در رابطه با کشتارهای سال ۱۳۶۷ در سوئد بازداشت شدیک مقام سابق قضایی ایران در رابطه با کشتارهای سال ۱۳۶۷ در سوئد بازداشت شد کاوه موسوی، حقوقدان و شاکی خصوصی پرونده آقای نوری به رادیو فردا گفت که از دادستان در سوئد درخواست کرده است تا آقای نوری «برای تکمیل پرونده حداقل یک سال در بازداشت نگه داشته شود.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حصارکشی از سوی یک مجتمع بهره‌بردار در منطقه زاگرس میانی با مجوز قانونی بوده است/در صورت قطع یک درخت قرارداد ابطال خواهد شددر حالی که فعالان محیط‌زیست مخالف احداث دیوارهای بتنی در محدوده جنگل‌های میانی زاگرس هستند، معاون معاون حفاظت و امور اراضی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور ضمن قانونی دانستن این اقدام می‌گوید؛ چنانچه تخطی از سوی مجتمع در این منطقه انجام شود این قرارداد ۱۵ ساله یک طرفه ابطال خواهد شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا «وضعیت اضطراری» در قبال ایران را یک سال دیگر تمدید کرد
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

زنی که رویای فرمول یک در سر می‌پروراندچادویک از شهر بث انگلیس، هرچند رانندگی را از 13 سالگی شروع کرده، سنی که شاید برای آغاز کار رانندگان حرفه‌ای طبق استانداردهای مدرن دیر باشد، موفقیت چشمگیری داشته است. در سال 2015 جیمی چادویک اولین زنی بود که در مسابقات GT بریتانیا به قهرمانی رسید.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

حمله موشکی حوثی‌ها به یک اردوگاه نظامی در یمندر پی حمله موشکی حوثی‌ها به یک اردوگاه نظامی در شهر مارب یمن 5 سرباز کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روز جهانی ذات‌الریه؛ در سال ۲۰۱۸ هر ۳۹ ثانیه یک کودک جان باخته استسازمان غیرانتقاعی «صندوق نجات کودکان» اعلام کرده است که ذات‌الریه بیش از ۸۰۰ هزار کودک را در سال ۲۰۱۸ کشته است و از این بیماری بعنوان «اپیدمی جهانی فراموش شده» یاد کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »