کشاورز بلژیکی با عقب بردن مرز فرانسه کشورش را دو متر بزرگتر کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 59%

کشاورز بلژیکی با عقب بردن مرز فرانسه کشورش را دو متر بزرگتر کرد جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وی گفت: «ما علاقه‌ای به گسترش شهر یا کشورمان نداریم. او بلژیک را بزرگتر و فرانسه را کوچکتر کرده است. این ایده خوبی نیست.»

آقای لاوو در گفتگو با شبکه یک تلویزیون فرانسه در همین زمینه به شوخی گفت: «من البته خوشحال شدم، شهر من بزرگتر شد. اما شهردار «بوزینی سور روک» موافقت نکرد.»درز سند ترسیم دوباره مرزها در بالکان و سکوت اتحادیه اروپا؛ آیا بوسنی چندپاره می‌شود؟ کار مرد بلژیکی قاعدتا باید به تعقیب کیفری او بینجامد، اما لاوو در پاسخ به پرسشی در این مورد گفت: «اگر [کشاورز] حسن نیت نشان دهد، مشکلی نخواهد داشت، ما این مسئله را دوستانه حل خواهیم کرد.»

اگر کار به جاهای باریک بکشد و پای دستگاه قضایی به میان بیاید، قاعدتا موضوع به وزارت امور خارجه بلژیک ارجاع داده می‌شود و در آن صورت ممکن است مقامات بلژیک و فرانسه مجبور شوند کمیسیون مرزی دو کشور را دوباره فعال کرده و برای تعیین تکلیف خط مرزی گفتگو کنند. این کمیسیون از سال ۱۹۳۰ تاکنون جلسه‌ای نداشته است.

اورلی ولونک، شهردار بوزینی سور روک در این زمینه در گفتگو با یک رسانه محلی فرانسه گفت: «ما باید بتوانیم از ایجاد نزاع مرزی جدید جلوگیری کنیم.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

😃

مرزها رو پهبادها مشخص میکنند

Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

کاری در قامت یک انگلیسی کرده دولت استعماری بریتانیا سالها مرز های بین المللی تغییر می داد و همه را به جان هم می انداخت

😁

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رهبران حزب جمهوریخواه آمریکا با کنارگذاشتن «لیز چنی» از رهبری این حزب موافق هستند🔺رهبران حزب جمهوریخواه آمریکا با کنارگذاشتن «لیز چنی» از رهبری این حزب موافق هستند به گزارش بخش انگلیسی صدای آمریکا، لیز چینی از نمایندگان جمهوری‌خواه منتقد دونالد ترامپ رئیس جمهوری قبلی آمریکا است بازگشت ترامپ . نه_به_جمهورى_اسلامى
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اگر نمی‌دانید «خبر جعلی» چیست، فقط این خبر را بخوانید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

عالیه میرمجربیان، خانم دکتری که با خودرویش فقط به مطب نمی‌رودyounesipour آهان، گناه رو از گردن رژیم برمیداری میندازی گردن فرهنگ ایرانی! ضمنا میرسونی که در زیر سایه رژیم زنها مسابقه میدن و خوشند!!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

با مردان قلدری که مهریه نمی‌دهند برخورد شودرئیس قوه قضاییه با اشاره به دریافت گزارشاتی مبنی بر استنکاف برخی از افراد در پرداخت حق زوجه به موجب رأی دادگاه، گفت: مهریه حق زوجه است که مرد موظف است پرداخت کند و دادگستری باید با مردانی که با قلدری از ایفای تعهدات خود در قبال همسرانشان استنکاف می‌کنند، برخورد کند. حاج آقامسئول برخورد با امرای گردن کلفت ارتش که با قلدری به مصوبات مجلس دهن کجی کرده واز اجرای رای قانونی ولازم اللجرا ء کمیسون ماده ۱۶جانبازان خودداری میکنند چه کسی است ۷ساله رای دارم ولی به غیر ازتمسخر وتحقیر چیز دیگری نصیبم نشد هه. 'عدلیه' دیگه چیه. ادای روشنفکرای قدیمی رو در میاره! اگه راست میگی دزد بودجه را بگیر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران حوثی‌های یمن را با مزدوران سوری تقویت می‌کندسپاه پاسداران ایران برای تقویت حوثی‌ها 120 مزدور سوری را به یمن اعزام کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

قالیباف: با کاندیداتوری رئیسی رقابت را خلاف مصالح انقلاب می‌دانمرئیس مجلس ایران تاکید کرد که با اعلام نامزدی رئیس قوه قضائیه این کشور برای انتخابات ریاست جمهوری رقابت را «خلاف مصالح انقلاب» می‌داند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »