کرونا در اسپانیا؛ ثبت کمترین میزان تلفات در 18 روز اخیر

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

دولت اسپانیا اعلام کرد شمار قربانیان ویروس کرونا در این کشور با مرگ 510 تن دیگر در 24 ساعت اخیر به 16 هزار و 353 نفر رسیده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وزارت بهداشت اسپانیا با انشار بیانیه‌ای از مرگ 510 بیمار کرونایی دیگر در 24 ساعت اخیر و افزایش شمار قربانیان کووید-19 در این کشور به 16 هزار و 353 نفر خبر داد.

این کمترین میزان مرگ ناشی از کرونا از تاریخ 23 مارس تاکنون در اسپانیا بوده است. با شناسایی 4830 دیگر، شما افراد مبتلا به کرونا در این کشور نیز به 161 هزار و 852 نفر رسیده است. تاکنون 59 هزار و 109 نفر از بیماران کرونایی در این کشور بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده اند. شمار این افراد طی 24 ساعت گذشته 3441 نفر افزایش یافته است.

لازم به ذکر است کووید-19 برای نخستین بار در دسامبر 2019 در شهر ووهان چین ظاهر و طی مدت کوتاهی با شیوع در حدود 200 کشور به یک بیماری «همه‌گیر جهانی» تبدیل شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در اسپانیا؛ ثبت کمترین میزان مرگ در 17 روز اخیردولت اسپانیا اعلام کرد شمار قربانیان ویروس کرونا در این کشور با مرگ 605 تن دیگر در 24 ساعت اخیر به 15 هزار و 843 نفر رسیده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شیوع خاموش کرونا؛ «۹۰ درصد مبتلایان در اسپانیا شناسایی نشده‌اند»یک عضو مجلس سنای اسپانیا ضمن تاکید بر لزوم تست گسترده در این کشور می‌گوید: «می دانیم که ۸۵ درصد مبتلایان به ویروس [کرونا] هیچ گونه علائمی ندارند.» تو کشورای شمال اروپام شناسایی نمیشه کسی کلا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در آمریکا؛ شمار قربانیان ویروس کرونا به 14 هزار و 808 نفر رسیدکرونا در آمریکا؛ شمار قربانیان ویروس کرونا به 14 هزار و 808 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نخستین مورد ابتلا به کرونا در یمن ثبت شد | DW | 10.04.2020در هفته‌های اخیر سازمان‌های امدادگر نسبت به بروز فاجعه‌بار کرونا در یمن هشدار داده بودند. اکنون نخستین مورد ابتلا در این کشور گزارش شده است. انتظار می‌رود جامعه جهانی در روزها و هفته‌های آینده شاهد شیوع جهشی این بیماری در فقیرترین کشور شبه‌جزیره عرب باشد. بیش ازیکسال پیش عربستان در سازمان ملل می خواست غرامت بدهدجنگ باکمک امریکا کوتاه کند عربستان جنگ طولانی نمی کند هیچ وقت. یک اختلاف گذرا دارد تمام میشود درصدر اسلام جنگ عرب باعرب طولانی نمیشد حالا جنگ بود حالا صلح. در جنگ ایران و عراق عربستان تلاش کرد از عراق غرامت بگیرد برای ایران
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی از شیوع کرونا در زندان‌های اروپا؛ کدام کشورها بیشتر در معرض خطرند؟برخی از زندان‌ها در کشورهای اروپایی به دلیل ظرفیت محدود، تراکم جمعیتی بالایی دارند، شیوع ویروس کرونا موجب نگرانی‌ها مقامات کشورها و گروه‌های حقوق بشری از انتشار سریع و گسترده بیماری کووید ۱۹ در میان زندانیان شده است. به زندانی های ما هم توجه کنید خصوصا زندانی های سیاسی.چرا همیشه سکوت سیاسی شما بر اساس منفعت طلبی است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

در پی شیوع ویروس کرونا؛ تجارت گوشت سگ در چین ممنوع می‌شودبر اساس گزارش «دجاکارتاپست»، پنج‌شنبه 9 آوریل 2020، پیش‌نویس قوانینی که توسط مقامات چینی تهیه شده و بابد تجارت با چین ممنوع شود،مردم جهان باید چین را برای دروغ و فریب تحریم کنند تحریم_کالای_چینی پختن سگ ممنوع!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »