کرونا در ایران؛ آیا ستاد کرونا تصیم‌گیرنده نهایی نیست؟ چه کسی راست می‌گوید؟

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«سعید_نمکی»، وزیر بهداشت با گلایه از نهادهای اجرایی گفته: در ستاد ملی تقاضا کردیم که هر کس که ماسک نزد، جریمه کنید اما بروید آمار را در بیاورید که چند نفر را جریمه کردند. گفتیم جاده ببندید، چند تا را بستند؟ بهداشت_عمومی کرونا گزارش pkhwshhal 👇

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در هفته‌های اخیر با حواشی بسیاری همراه شد، طرح تعطیلی دو هفته‌ای کلان‌شهرهای ایران و به طور مشخص، تهران بود.

در حالی بیش از یک ماه است که موضوع تعطیلی تهران و دلایل عدم تمایل ستاد ملی کرونا به تصویب آن از سوی مسوولان مطرح می‌شود که علیرضا رییسی روز ۱۸ آبان در این بارهاستاندار تهران شاید برای تعطیلی دو هفته‌ای تهران، «حسن روحانی» برای تصمیم‌گیری چشم به دهان فردی بالاتر از مقام خودش دوخته است چرا که به گفته مسوولان، تعطیلی تهران یک گره اقتصادی بزرگ محسوب می‌شود.روز ۲۹ مهر ۱۳۹۹، کمی پس از اجرایی شدن «طرح جریمه نقدی افرادی که در تهران ماسک نمی‌زنند»، «»، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با گلایه از نهادهای اجرایی گفته بود: «در ستاد ملی تقاضا کردیم که هر کس که ماسک نزد، جریمه کنید اما بروید آمار را در بیاورید که چند نفر را جریمه کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

pkhwshhal آقای دکتر، استعفا بده! وقتی حرفت برش نداره! وقتی برات تره هم خورد نمیکنن! روضه هم بخونی مثل اوندفعه فایده نداره! استعفا بده که در آینده اقلا یک امتیاز مثبت داشته باشی! استعفا بده!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ آغاز قطره‌چکانی واکسیناسیون کرونا در مراکز درمانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ عدم هماهنگی در ثبت‌نام واکسیناسیون و نگرانی از ورود گونه هندی کروناکرونا در ایران؛ عدم هماهنگی در ثبت‌نام واکسیناسیون و نگرانی از ورود گونه هندی کرونا آمار جمع‌آوری شده توسط تارنمای «دنیای ما در قالب آمار» نشان می‌دهد شمار مرگ و میر روزانه به ازای هر میلیون نفر در ایران، از هند بالاتر است و تقریبا نزدیک کشور ایتالیا است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ تهدید ویروس جهش‌یافته در یک‌ سالگی اعلام ورود کرونا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ استقرار ۷۰۳ تیم پلیس در ۵۰۰ نقطه تهران | ایران | DW | 23.11.2020رئیس پلیس تهران از همگان خواسته حین خروج از خانه ماسک داشته باشند وگرنه افراد متخلف با دوربین‌های نظارتی و دوربین‌های البسه پلیس شناسایی خواهند شد. گفته شده در دو روز گذشته ۲۶ هزار نفر پیامک جریمه ۲۰۰ هزار تومانی دریافت کرده‌اند. منظورش از البسه یعنی پلیسهای ایران هم لباسشون دوربین داره؟؟؟؟؟ چه درامدی کرونا هم بخاد بره دیگه اینا نمیزارن آخه بگو کس کش اینا اگر اینقدر امکانات داشتن که مطلبشونو نمیدادن شما خایه مالا چاپ کنید. خودشون انجام میدادن .
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پنهان‌کاری چین در ارتباط با کرونا؛ ابهام در مورد 174 مبتلا به کرونا در 2019سازمان جهانی بهداشت تأکید کرد که چین از ارائه اطلاعات در مورد 174 مورد ابتلا به کرونا که در سال 2019 میگن بن نایف رو میخوان پادشاه کنن خبر درسته یا شایعه ست چين بايد پاسخگو باشد. و عادلانه محاكمه شوند كه چرا در ابتداي اين ويروس، بجاي روشنگري، ان دكتر را به زندان فرستادند. مسول اينهمه جانباختگان از اين ويروس، تنها چين است.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »