کرونا برای دومین سال متوالی جشنواره گاوبازی سن فرمین در اسپانیا را به تعطیلی کشاند

26/04/2021 06:01:00 ب.ظ

کرونا برای دومین سال متوالی جشنواره گاوبازی سن فرمین در اسپانیا را به تعطیلی کشاند بیشتر بخوانید🔽

اسپانیا, اقتصاد اسپانیا

کرونا برای دومین سال متوالی جشنواره گاوبازی سن فرمین در اسپانیا را به تعطیلی کشاند بیشتر بخوانید🔽

شهردار پامپلونا، شهر شمالی اسپانیا ، با شرکت در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که برای دومین سال متوالی جشنواره مشهور گاو بازی سن فرمین در این شهر بدلیل شیوع کووید برگزار نمی شود.

شهردار پامپلونا در شمال اسپانیا اعلام کرد که جشنواره گاوبازی مشهور «سن فرمین»‌ امسال هم مانند سال گذشته بدلیل شیوع ویروس کرونا برگزار نخواهد شد.انریکه مایا در یک کنفرانس مطبوعاتی تأکید کرد که برگزاری این مراسم در حال حاضر خطر بسیار بالایی دارد چرا که تعداد افراد واکسینه شده بسیار کم است و نمی تواند مصونیت جمعی ایجاد کند.

آقای مایا در سخنانش تاکید کرد:‌ « زمانی که این همه گیری تمام شود ما یک بار دیگر می توانیم از جشن های سن فرمین و گاوهای غول آسای آن در سال ۲۰۲۲ لذت ببریم. »جشنواره سن فرمین سالانه صدها هزار گردشگر بین المللی را به پامپلونا می کشاند. این مراسم بین ۶ تا ۱۴ ژوئیه برگزار می شود. هرساله در این مراسم گاومیش های وحشی باعث زخمی شدن برخی از ماتادورها می شوند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

خدادرو شکر خب الحمدالله ! یک رسم احمقانه چرا از شکنجه حیوانات دست برنمی داریم، با خداست