اسپانیا, اقتصاد اسپانیا, کووید-۱۹

اسپانیا, اقتصاد اسپانیا

کرونا برای دومین سال متوالی جشنواره گاوبازی سن فرمین در اسپانیا را به تعطیلی کشاند

کرونا برای دومین سال متوالی جشنواره گاوبازی سن فرمین در اسپانیا را به تعطیلی کشاند بیشتر بخوانید🔽

26/04/2021 06:01:00 ب.ظ

کرونا برای دومین سال متوالی جشنواره گاوبازی سن فرمین در اسپانیا را به تعطیلی کشاند بیشتر بخوانید🔽

شهردار پامپلونا، شهر شمالی اسپانیا ، با شرکت در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که برای دومین سال متوالی جشنواره مشهور گاو بازی سن فرمین در این شهر بدلیل شیوع کووید برگزار نمی شود.

شهردار پامپلونا در شمال اسپانیا اعلام کرد که جشنواره گاوبازی مشهور «سن فرمین»‌ امسال هم مانند سال گذشته بدلیل شیوع ویروس کرونا برگزار نخواهد شد.انریکه مایا در یک کنفرانس مطبوعاتی تأکید کرد که برگزاری این مراسم در حال حاضر خطر بسیار بالایی دارد چرا که تعداد افراد واکسینه شده بسیار کم است و نمی تواند مصونیت جمعی ایجاد کند.

واکنش آمریکا به اعتراضات ایران: خشونت علیه معترضان را محکوم می‌کنیم و کندی اینترنت را زیرنظر داریم دادستانی آلمان پزشک سوری را به جنایت علیه بشریت متهم کرد؛ تلاش برای عقیم کردن زندانیان یکی از اتهامات او پلیس اصفهان می‌گوید به زنان گواهینامه موتورسیکلت نمی‌دهد؛ کانون مدافعان حقوق بشر واکنش نشان داد

آقای مایا در سخنانش تاکید کرد:‌ « زمانی که این همه گیری تمام شود ما یک بار دیگر می توانیم از جشن های سن فرمین و گاوهای غول آسای آن در سال ۲۰۲۲ لذت ببریم. »جشنواره سن فرمین سالانه صدها هزار گردشگر بین المللی را به پامپلونا می کشاند. این مراسم بین ۶ تا ۱۴ ژوئیه برگزار می شود. هرساله در این مراسم گاومیش های وحشی باعث زخمی شدن برخی از ماتادورها می شوند.

لغو این جشنواره برای دومین سال متوالی ضربه شدیدتری به اقتصاد محلی می زند.دیگر شهرهای اسپانیا هم امسال به دلیل همه گیری کرونا مجبور شده اند جشنواره های سنتی خود را برای دومین سال متوالی کنار بگذارند، مانند شهر سویل که مراسم مذهبی خود را برای «هفته مقدس» لغو کرده است. headtopics.com

ادامه مطلب: euronews فارسی »

المپیک2020 | مسیری که پنجمین رشته ورزشی ایران را در تاریخ المپیک به مدال رساند- فیلم گفتگو - مستند تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

خدادرو شکر خب الحمدالله ! یک رسم احمقانه چرا از شکنجه حیوانات دست برنمی داریم، با خداست