کرونا در اروپا؛ واکسن جانسون‌اند جانسون هم احتمالا مجوز می‌گیرد

10/12/1399 01:30 ق.ظ

تقریبا نیمی از موارد ابتلای روزمره در بلژیک، به‌گونه جهش یافته ویروس مبتلا هستند. این امر باعث افزایش دوباره بستری در بیمارستان‌ها شده و احتمالا به‌زودی و برای سومین بار از بهار گذشته، بخش مراقبت‌های ویژه را با مشکل پذیرش مواجه خواهد کرد.

تقریبا نیمی از موارد ابتلای روزمره در بلژیک، به‌گونه جهش یافته ویروس مبتلا هستند. این امر باعث افزایش دوباره بستری در بیمارستان‌ها شده و احتمالا به‌زودی و برای سومین بار از بهار گذشته، بخش مراقبت‌های ویژه را با مشکل پذیرش مواجه خواهد کرد.

الکساندر دو کرو، نخست وزیر بلژیک می‌گوید آمار نگران کننده است و به هیچ وجه امکان کاستن از محدودیت‌هایی که از چهار ماه پیش برقرار شده را نداریم.

علاوه بر بلژیک، جمهوری چک هم یکی از کشورهایی است که به‌ویژه به دلیل شیوع گونه‌های جهش یافته در هفته‌های اخیر وضعیت به‌شدت بحرانی را پشت سر می‌گذارد. دولت این کشور احتمالا برای سرپا نگاه داشتن بخش درمان و بهداشت، مجبور به قرنطینه دوباره یا دست‌کم تشدید جدی محدودیت‌ها خواهد شد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

چرا از کشتار سراوان خبری پخش نمیکنید؟؟؟

کرونا در ایران؛ عدم هماهنگی در ثبت‌نام واکسیناسیون و نگرانی از ورود گونه هندی کروناکرونا در ایران؛ عدم هماهنگی در ثبت‌نام واکسیناسیون و نگرانی از ورود گونه هندی کرونا آمار جمع‌آوری شده توسط تارنمای «دنیای ما در قالب آمار» نشان می‌دهد شمار مرگ و میر روزانه به ازای هر میلیون نفر در ایران، از هند بالاتر است و تقریبا نزدیک کشور ایتالیا است

کرونا در ایران؛ رکورد تازه در بیمارستان‌های تهران و جنجال سوءاستفاده از سهمیه واکسن پاکبان‌های شهرداریکرونا در ایران؛ رکورد تازه در بیمارستان‌های تهران و جنجال سوءاستفاده از سهمیه واکسن پاکبان‌های شهرداری آمار وزارت بهداشت ایران نشان می‌دهد از هشتم تا نهم اردیبهشت ۱۹ هزار و ۸۹۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ شناسایی شده است و ۳۸۵ بیمار جان خود را از دست دادند

کرونا در ایران؛ از واکسن پولی تا درگذشت ۴۰۵ تن در یک روز

گزارش عفو بین‌الملل از اعدام در سال کرونا: کمترین مورد اجرای مجازات مرگ در دهه گذشتهایران همچنان پس از چین، رکورددار اجرای مجازات اعدام است. جمهوری اسلامی ایران در سال گذشته بیش از پیش از حکم اعدام به‌عنوان سلاحی برای سرکوب سیاسی علیه مخالفان، معترضان و اقلیت‌های قومی استفاده کرده است. ما روزانه چند صد نفر بخاطر کرونا و عدم واکسیناسیون در ایران اعدام میشویم بدون هیچگونه جرم و جنایتی رافت اسلامی به توان اسلام رحمانی میشود همین نتیجه...!!!

کرونا در ایران؛ ابراز نگرانی مقام بهداشتی از «واکسن گیت» و تبعیض در توزیع واکسن🔺کرونا در ایران؛ ابراز نگرانی مقام بهداشتی از «واکسن گیت» و تبعیض در توزیع واکسن آمار وزارت بهداشت ایران نشان می‌دهد از نهم تا دهم اردیبهشت، ۲۰ هزار و ۷۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شده است و ۳۹۱ بیمار جان خود از دست دادند. بیشتر بخوانید:

آمار بی‌سابقهٔ دیگری از کرونا در هند؛ ۳۷۵ هزار مورد ابتلا در یک شبانه‌هندوستان در ۷ روز از ۸ روز گذشته رکورد جهانی بیشترین میزان ابتلا به کووید-۱۹ را جابجا کرده است. کارشناسان معتقدند آمار واقعی تلفات مربوط به کرونا در هند بالاتر از این‌هاست هرچند ارزیابی دقیقی از میزان تفاوت آمار رسمی و غیررسمی وجود ندارد.