کامیل شری‌یر دختر شایسته آمریکا شد

29/09/1398 05:44 ب.ظ

کامیل شری‌یر، بیوشیمیست و دانشجوی دکترای داروسازیِ اهل ایالت ویرجینیا دختر شایسته آمریکا شد ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

۹۹ سال از برگزاری مراسم انتخاب دختر شایسته جهان در ایالات متحده می‌گذرد. این رقابت پرطرفدار اولین بار در سال ۱۹۲۱ میلادی در آتلانتیک سیتی برگزار شد. او امسال در کنار ۵۰ نامزد دیگر برای به دست آوردن تاج پیروزی رقابت کرد. امسال برای اولین بار مراسم گزینش دختر شایسته آمریکا در ایالت کنتیکت برگزار شد. ۹۹ سال از عمر برگزاری این مراسم در ایالات متحده می‌گذرد.

این رقابت پرطرفدار، اولین بار در سال ۱۹۲۱ میلادی در آتلانتیک سیتی برگزار شد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

جایزه ساخاروف به دختر اقتصاددان زندانی اویغور اعطا شد | DW | 18.12.2019جایزه حقوق بشر پارلمان اروپا که به الهام توهتی، اقتصاددان اویغور اعطا شده بود طی مراسمی در استراسبورگ به دخترش داده شد. الهام توهتی شش سال است که در چین زندانی است.

اهدای جایزه ساخاروف به دختر مدرس چینی محبوس در زندانمی خواهم با شما صادق باشم. نمی دانم پدرم کجاست. سال ۲۰۱۷ آخرین باری بود که با وی دیدارکردیم.» به یک میلیون نفر زندانی اویغوری در چین هم توجه کنید! حکومت اسلامی ایران لال است انگار که هیچ اتفاقی رخ نداده،طرفدارانش هم لال هستند! مذهبشان به جیبشان وصل است!

طرح پیشنهادی حمایت از معترضان ایران در کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا تایید شدطرح پیشنهادی تد دویچ نماینده دموکرات ایالت فلوریدا، و جو ویلسون، نماینده جمهوری‌خواه ایالت کارولینای جنوبی، در مورد حمایت از معترضان ایران در مقابل رژیم جمهوری اسلامی، در کمیته روابط خارجی مجلس نمایند ج.ا فقط مشکل ما نیست مشکل دنیای امروزه آدم های بظاهر مترقی و در عین حال پست تر از الاغ، اگر شما ها دخالت نکنید مردم ایران به حق و حقوق خود من رسند ولی دخالت‌های شما باعث انحراف می‌شود، واقعا غلط می کنید شما دخالت نکنید خود کرده را تدبیر نیست

احکام دانشجویان بازداشتی در ناآرامی‌های ۹۶ متوقف شدعفو و توقف اجرای حکم دانشجویان | وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به بازداشت چند تن از دانشجویان در جریان ناآرامی‌های دیماه ۹۶، گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته هشت تن از این دانشجویان عفو و اجرای احکام مابقی آنها متوقف شده‌است. متوقف یعنی چی؟

مستند ماهشهر در فضای سرکوب و سانسور رسانه‌ها چه‌گونه ساخته شد؟واسه اینه که خودشون مردم را زدن این گزارش هم برا کوبیدن دولت روحانی احمقه در موقعیت خودزنی هستن

پول استراماچونی پرداخت شد/ ۱۶۰ هزار یورو در حساب سرمربی استقلالطبق اعلام سرپرست باشگاه استقلال مبلغ ۱۶۰ هزار یورو از طریق یک بانک ایتالیایی به حساب استراماچونی واریز شد صبح امروز (جمعه) رئیس کل بانک مرکزی دستور داده بود مشکل پرداخت پول استراماچونی برطرف شود پس دولت مافیایی، پنجشنبه و جمعه حالیش نیست خاک بر سر ما و رییس کل بانک مرکزی ما الان تاج میگه دیدین تحریمها اثر نداش

کامیل شری‌یر، بیوشیمیست و دانشجوی دکترای داروسازیِ اهل ایالت ویرجینیای آمریکا، به عنوان دختر شایسته این کشور در سال ۲۰۱۹ میلادی انتخاب شد.

او امسال در کنار ۵۰ نامزد دیگر برای به دست آوردن تاج پیروزی رقابت کرد.

امسال برای اولین بار مراسم گزینش دختر شایسته آمریکا در ایالت کنتیکت برگزار شد.

۹۹ سال از عمر برگزاری این مراسم در ایالات متحده می‌گذرد. این رقابت پرطرفدار، اولین بار در سال ۱۹۲۱ میلادی در آتلانتیک سیتی برگزار شد.

مطالب بیشتر از بدون شرح